orgazam ili ???

no-name

Početnik
Poruka
23
Imam jedno pitanje za vas.Tokom sexualnog odnosa osetim da je devojka napaljena I kao da ce da svrsi…I odjednom se pretvara iz “nevaljale devojke” u devojku koja je manja od mahovog zrna,mirna,cuti ,imam osecaj da je pored mene samo fizicki…Dali mi je to dokaz da je svrsila?ili je nesto drugo u pitanju?Ovo pitam zato sto je neko rekao da devojke nedozivljavaju orgazam cesto,ali meni se ovo cesto desava sa devojkom!dali je to reakcija posle orgazma?
 
ne to je reakcija kad ga ne bude !

sve splasne...kao mlako kad sklonis sa ringle.

znaci da u tom trenutku treba da obratis paznju na to sta radis,ako vidis da je ona blizu potrudi se,ako ti kaze uspori ti uspori ako ti kaze ubrzaj ti ubrzaj.

pogresno je misljenje da se orgazam obavezno dozivljava ako J sto brze ! bas u tom trenutku svrsavanja mozda je potrebno polako.
 
Vragolasta Amfibija:
ne to je reakcija kad ga ne bude !

sve splasne...kao mlako kad sklonis sa ringle.

znaci da u tom trenutku treba da obratis paznju na to sta radis,ako vidis da je ona blizu potrudi se,ako ti kaze uspori ti uspori ako ti kaze ubrzaj ti ubrzaj.

pogresno je misljenje da se orgazam obavezno dozivljava ako J sto brze ! bas u tom trenutku svrsavanja mozda je potrebno polako.

e, ako se ne zezas sa ovim tipom, imas extra sise, u suprotnom sto ga zbunjujes ;)
 
Vragolasta Amfibija:
ne to je reakcija kad ga ne bude !

sve splasne...kao mlako kad sklonis sa ringle.

znaci da u tom trenutku treba da obratis paznju na to sta radis,ako vidis da je ona blizu potrudi se,ako ti kaze uspori ti uspori ako ti kaze ubrzaj ti ubrzaj.

pogresno je misljenje da se orgazam obavezno dozivljava ako J sto brze ! bas u tom trenutku svrsavanja mozda je potrebno polako.


Ovo zadnje si u pravu ali ovo gore pa kakav bi to retardero morao biti da mi ona odredjuje kako cu je yebati.
 
e sinnke,iako glupost nema mernu jedinicu kod tebe bi se brate merila u eks-ima(kilo,mega,giga,tera,peta,eksa...kapirash...10 na treci,10 na sesti,10 na deveti i tkao dalje.)
 
Vragolasta Amfibija:
ne to je reakcija kad ga ne bude !

sve splasne...kao mlako kad sklonis sa ringle.

znaci da u tom trenutku treba da obratis paznju na to sta radis,ako vidis da je ona blizu potrudi se,ako ti kaze uspori ti uspori ako ti kaze ubrzaj ti ubrzaj.

pogresno je misljenje da se orgazam obavezno dozivljava ako J sto brze ! bas u tom trenutku svrsavanja mozda je potrebno polako.

Nema tu njenog orgazma, samo se tiho razočara i neće da ti kaže. Moraš sebe bolje da tempiraš, ali otvoreno da razgovaraš, jer ide pucanje veze, bez najave i vidljivog razloga.
 

Back
Top