SJJ

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Posto vidim da niko ne odgovara moracu da preformulisem pitanje!
Da li bi voleli da postji SSJ specijalna seksualna jedinica:-D I da li bi se uclanili u nju.
Paznja samo za hrabre,qurate,iskusne yebace.....8)
 
Au... mislim da bi ipak prevazisle musku sekciju....

Zamisli kad im se potrefi PMS... To bi bila najubojitija jedinica...!!!
 
Tinkerbell:
Pa ti Maxy. Ti si i zapoceo ovu temu zar ne?
Prvo bi dao Alekseju neki veliki cin,recimo pukovnik,odsek maloletnice do 18 god.
A sebi bi dao recimo od 19 do 238) A bio bi zaduzen za seksualno nadgledanje i protiv zensku odbranu.:-P
 
Maxy:
Prvo bi dao Alekseju neki veliki cin,recimo pukovnik,odsek maloletnice do 18 god.
A sebi bi dao recimo od 19 do 238) A bio bi zaduzen za seksualno nadgledanje i protiv zensku odbranu.:-P


Lepo si ti to sve zamislio. Zelim ti srecu u osnivanju pomenutog. :lol: :twisted: :lol:
Nemoj samo da pukovnik zavrsi u zatvoru :)
 
Khm... s obzirom da specijalne jedinice obichno sluze za krizne situacije, a u istim su obichno babe, tetke, feministkinje, usedelice itd, a ne dobre ribe... onda neka 'fala.
 
Gazdarica:
Duso, meni tako glupa ideja ne bi ni pala na pamet... :8-)

Sve zavisi,kako za koga:-P Ipak si ti teta u godinama,tako da ne ocekujem od tebe nesto tako kreativno8) Ali uvek ti ostaje da prepricavas iskustva:lol: ,kojih verovatno imas puno.
Mi smo tu da slusamo:cry:
 
Zlato, pa ne mislis valjda stvarno da je neka mlada djevojka toliko ugrozena, da joj trebaju specijalci da je spasavaju?
S takvom jedinicom mozes samo babojebac da budes...
 

Back
Top