Gde izaci u Beogradu da nadjem normalnu devojku

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
OK apsolutno ste me ubedili da ima i devojaka kojima novac nije sve i koje gledaju i nesto drugo, sem kajli, zlatnih lanaca, kola , utoka i slicnog.

Prosto pitanje evo.

Ja bi da nadjem jednu normalnu, pristojnu devojku, koja gleda i nesto drugo sem novca. Da naravno izgleda normalno. Znaci da ima liniju, da je pristojno gradjena. Da nije sad bas neki tenk od 120 kg. Znate ono normalnu devojku.

Eto na kojim mestima, gde u Beogradu ima takvih?

Naravno ovo pitam u slucaju da me nise lozili da takve postoje.
 
Luciferko:
OK apsolutno ste me ubedili da ima i devojaka kojima novac nije sve i koje gledaju i nesto drugo, sem kajli, zlatnih lanaca, kola , utoka i slicnog.

Prosto pitanje evo.

Ja bi da nadjem jednu normalnu, pristojnu devojku, koja gleda i nesto drugo sem novca. Da naravno izgleda normalno. Znaci da ima liniju, da je pristojno gradjena. Da nije sad bas neki tenk od 120 kg. Znate ono normalnu devojku.

Eto na kojim mestima, gde u Beogradu ima takvih?

Naravno ovo pitam u slucaju da me nise lozili da takve postoje.
Neka pristojan mesta, ne fensi, tipa neki splavovi gde sviraju rok ili slicno, onda neke metal zurke, tehno, trance itd.
Izbegavaj mesta gde pustaju narodnjake i donekle RnB i mesta gde "ne mozes" da udjes zobg "rezervacija"...

Ma snacices se ti vec ;)
 
Moras popuniti svoj upit za potencijalnu devojku. Tenkove obicno mozes naci u nekim vojnim, namenskim objektima... tako da si sveo potencijalne lokacije na sve osim ... jedne relativno retke kategorije.

Tvoj problem je u nedostatku kriterijuma. Osim sto ti se svidjaju devojke kojima se ti ne svidjas moras jos neku matricu da osmislis jer ovako ces ostati sam i beznadezan... pa tako...
 
POP Mare:
Neka pristojan mesta, ne fensi, tipa neki splavovi gde sviraju rok ili slicno, onda neke metal zurke, tehno, trance itd.
Izbegavaj mesta gde pustaju narodnjake i donekle RnB i mesta gde "ne mozes" da udjes zobg "rezervacija"...

Ma snacices se ti vec ;)
Samo ti zajebavaj...


@luciferko
I normalnost je relativan pojam i zavisi od tebe na prvom mestu, etotako ti je je lepo rekla moras prvo da imas kriterijume, tj da znas sta trazis... posle ce ti vec biti jasno gde ces TO moci da nadjes. Ako oces neku knjizevnicu, na narodnjacima je naci neces sigurno.
 
luciferko da li ti nas ovde sve zajedno zesce zezas?ili te bajke koje sam citala i citam jos uvek,ozbiljno uticu na moju viziju sveta, bez obzira na aktivan drustveni zivot?posle pet godina na yahoo chat-u i ovih dva meseca ovde, jos uvek mogu da se iznenadim, i ostanem bez teksta na neke pojave. ljudi bre, sta vam je?
 

Back
Top