hvala ovom podforumu

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
V

Vragolasta Amfibija

Gost
NIsam nista htela,ne obazirite se...ali moram da kazem da sam morala da postavim temu u cast ovog podforuma.

nije neka samo..ponekad mi nije ni do cega i dodjem na forum i na svastari stefi ***** o svojim seksualnim mogucnostima,buki ga bodri,na ljis te pitaju kolike su ti sise i da li volish da pushish i koji lubrikant koristis,na softveru milijardu hiljada tema o pretrazivacima,i debilna pitanja tipa kako da povezem komp sa TV-om,traze drajvere iako lepo ima lepljiva tema o tome,na kultnim stvarima tucha ateista i vernika dok sektashi jadni ne mogu da se nadju nigde i samo tek po neki debilni uzvik: ZIVELA ANARHIJA !..znaci jedina prava tema na tom forumu a nju je postavio aleksej basho a to je : sta su za vas kultne stvari...zamrla je !!!!!

na filozofiju vise i ne idem,mnogo su opsirni...misle ako kazu to u vishe od tri recenic zvucace pametnije.i u svemu vide neku vasionu,nesto generalno,samo ih zamishljam kako gledaju u nebo dok pishu postove.

cak je jedno vreme i Patak poceo da pishe na LJi s...pa digo ruke...ko veli...nije tolko normalan.ali ono...bas se lepo opustio.

savremen muskarac....sta tamo ima savremeno.

e sad,ja volim da idem na sve te forume i stvarno i postujem tamo ,lepo mi je salim se uglavnom lupam do iznemoglosti.

medjudtim....Zenski Kutak je tako prijatno mesto,osecam se kao da sam sa vama izasla na kafu gde cavrljamo o zenskim stvarima.

mislim,bas nekako prijatno.i ne volim sto muskarci postuju ovde.ja da sam neki faktor na ovoj krstarici ja bi postavila mogucnost da se postovi muskih korisnika ne vide ovde.

pozdrav ovom podforumu i njegovim moderatorima,meni se sve cini da su to beti ili kvin ali izgleda da je gazdarica jedina,moracu to da proveriim posle ali ce me mrzeti da ispravljam .

ave
 
kod sebe u sobu, i progutao ključ :P
Meni je Mister Ne super sa svojim postovima (na kultnim stvarima ima jednu dobru temu), jedino onaj Patak smarao (nema ga nešto, videh ga na poznanstvima aktivan - jao, ovo je za ogovaranja :P )
Ej, toliko nam je fini ovaj ćošaq da Tun Tun hoće da menja pol da bi se družio s nama :D
 
Meni zvuci skroz iskreno, ono sto je Amfibija rekla. :)
Samo, ne vidim razliku izmedju podforuma. Svuda ima kojestarija i gluposti.
Elem, ako ti smetaju pojedine teme i jos gluplja pitanja, zasto odgovaras na ista?!
Zar nije jednostavnije zaobici i ignorisati? Odgovorima na glupa pitanja, samo hranis pojedince, koji postavljaju takve teme i pruzas im mogucnost da i dalje lupajaju i postavljaju glupa pitanja. Zaobidji ih!
Ali, ne vidim razlog, zasto bi nekome bilo uskraceno da pise gde pozeli?!
Razumem da je ovo Zenski kutak i da je 80% tema zaista zenskog tipa i naravno, ni ne odgovaram na njih, kao sto i ne citam mnoge teme, jer i nemam razloga za tim. Isto vazi i za druge podforume.

No, sve u svemu, jos jednom pozdrav za iskrenost!
:) :)
 
Kakav je to polni aparthejd koji Zeka zagovara??? Ja sam vec rekao, volim da se smucam po zenskom forumu, to mi je kao da chuchim u ormaricu u zhenskoj svlachionici... A neshto ne vidim da i Zeka izbegava Savremenog mushkarca...
 
nesreco pocela si da pises ko ja, i sve malim slovima.
izvini ucinilo mi se. ja bih se malo mozda zabrinula.
ali imam utisak da se ti uopste ne druzis sa zenama nego samo sa muskarcima koj se moj folirash sada?
 
ALI TI NIIIIISIIIIII vlas....zato ima da postujemo kolko otjemo

kolke su ti sise?....el ti drazhi miris banane il breskve?....

***** pichka ***** sisa....hahahahhahahhaha
evo vam ga vash qtak.....


buahahahaha postujem koje kakve prljavshtine....hahahhaha skpatje u nechistotji
 
ma ja sam se navukla na ovaj forum 300%

Kad mi je nešto smešno, smejem se kao budala ispred monitora, raznežim se na poeziju i neke pričice, razočaram se i rastužim ili se iznerviram toliko da se sva tresem i ujedam ljude okolo, a u najvećem slučaju me toliko opusti da bez njega ne mogu da zamislim da počnem svoj radni dan...
 
a bulet in jour hed.....a bulet in jour hed....a bulet in jour hed....a bulet in jour hed....a bulet in jour hed....a bulet in jour hed....a bulet in jour hed....a bulet in jour hed....

U GOT A FUCKIN BULLET IN YOUR HEAD!
 
Zašto? Pa ja ga doživljavam kao jedno internet izdanje koje se non-stop dopunjuje različitim informacijama, stavovima, pričicama... stvarima koje mogu i ne moraju da te zanimaju. S tim što za razliku od ''onih pravih'' i ti imaš ulogu u njemu time što skrećeš pojedine teme i daješ im svoj tok. A pritom sa učesnicima istih možeš da komuniciraš i da ih malo po malo upoznaješ. Što se na kraju svede na to da o pojedinim ljudima (kao i oni o tebi) znaš više od ljudi koji su svakodnevno u njihovom okruženju jer se ovde lakše i iskrenije otvaraju ili foliraju :wink:
 
iskrivljena masa izgorele trulezhi.....leshevi sa nadutim stomaciima.....gole zhene sisama peru haubu motjne 3000qbika mashine....jedem pechenje i hren....gljivichna oboljenja na sluzokozhi....tikovi nastali upotrebom extazija....bolnichki zid ofarban masnom farbom da se ne vide fleke od krvi i limfe....kateter u gnojavoj rani....200000 eura za bubreg i oko....kad zemlja na grobu utone jerbo je puko kovcheg pa se uruzhilo na pokojnika....slinava deca iz kontejnera vade lepak....ozhiljak od zhileta na podlaktici....zhene koje glasno zhvatju zhvake....
 
AntunTun:
iskrivljena masa izgorele trulezhi.....leshevi sa nadutim stomaciima.....gole zhene sisama peru haubu motjne 3000qbika mashine....jedem pechenje i hren....gljivichna oboljenja na sluzokozhi....tikovi nastali upotrebom extazija....bolnichki zid ofarban masnom farbom da se ne vide fleke od krvi i limfe....kateter u gnojavoj rani....200000 eura za bubreg i oko....kad zemlja na grobu utone jerbo je puko kovcheg pa se uruzhilo na pokojnika....slinava deca iz kontejnera vade lepak....ozhiljak od zhileta na podlaktici....zhene koje glasno zhvatju zhvake....
He he... zaboravio si da spomenesh popove.
 
amfibija,slazem se
malo i ja prosetam po ostalim podforumima ali na kraju na z kutku se osecam kao kod kuce,ovde smo nekako najvise ekipa.meni je vise cool ideja da npr postavljacica teme ima mogucnost da je sakrije od muskih korisnika,tako da su neke teme otvorene i za njihovo citanje i ucestvovanje a neke bas samo za nas,kao zurka u pidzamama
 
pa imate savremenog mushakraca....AHAHAHAHAAAAAAAAHHHHHHHH....hm,da ...

to postoji samo kao podforum hahhahahahahh

e hani,a bas su smradovi mushki,nekako...lakse je sa zenama,valjda sto se razumemo,znamo sta kojoj prija.
 

Back
Top