jedno pitanje za udate

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
da li si kao vec udata zena seksualno pozela drugog muskarca? i ako jesi koliko si daleko isla u toj zelji. da li je snaga tvog karaktera uspela da zadrzi fantaziju na stupnju tajne onanije i niceg vise.
osecas li mozda krivicu zbog svega toga? budi iskrena.

ako si neudata, a ipak citas ovo, pitanje i za tebe, da li si pozelela tudjeg, zauzetog, ozenjenog muskarca i koliko si daleko spremna ici u toj zelji?
 
random_cloud_form:
da li si kao vec udata zena seksualno pozela drugog muskarca? i ako jesi koliko si daleko isla u toj zelji. da li je snaga tvog karaktera uspela da zadrzi fantaziju na stupnju tajne mastubacije i niceg vise.
osecas li mozda krivicu zbog svega toga? budi iskrena.

ako si neudata, a ipak citas ovo, pitanje i za tebe, da li si pozelela tudjeg, zauzetog, ozenjenog muskarca i koliko si daleko isla u toj zelji?

Dogodilo mi se,
nisam udata da sam pozelela tudjeg tj. ozenjenog muskarca.
Druzili smo se, on mi se udvarao, navodno mu je brak bio u raspadu, pred razvodom ... Imala aferu sa njim.. I onda shvatila da se nikada nece razvesti... i tako...
Bila jako zaljubljena... stvorila idealizaciju... i tako....
 
Desilo mi se dok sam bila klinka da sam bila sa zauzetim muskarcem, ne ozenjenim, ali imao je devojku. S tim sto ja to nisam saznala dok vec nije bilo kasno...Oladila sam se vrlo brzo...
A sad, pa, desi se da mi se neko svidi, ali samo svidi, ne pada mi na pamet da idem dalje od toga. Konstatujem da mi je gotivan, i da bi mi bio a potential da smo se sreli pre xy godina, ali to je to. Ne idem dalje od te konstatacije.
Pogotovu se ne bih uplitala u rasturanje tudjih brakova, to mi je stvarno nekako bljak!
 
random_cloud_form:
da li si kao vec udata zena seksualno pozela drugog muskarca? i ako jesi koliko si daleko isla u toj zelji. da li je snaga tvog karaktera uspela da zadrzi fantaziju na stupnju tajne onanije i niceg vise.
osecas li mozda krivicu zbog svega toga? budi iskrena.

ako si neudata, a ipak citas ovo, pitanje i za tebe, da li si pozelela tudjeg, zauzetog, ozenjenog muskarca i koliko si daleko spremna ici u toj zelji?

Iskreno, da me niko drugi nikad nije privukao ne samo seksualno, nego ni mentalno, mislim da bih bila hodajuci zombi. To sto je neko moj i sto ga volim, ne znaci da ne postoje drugi zanimljivi i privlacni ljudi. Privlacnost koja se oseti prema nekom drugom, lako moze da se transformise u nesto drugo i kvalitetno. Stvar je u svesnom izboru, ne bih to bas nazvala snagom karaktera.
 
Tesko mi je da povjerujem da se zeni normalnih seksualnih i emotivnih potreba, koja je godinama u braku, bas nikada nije desilo da pozelio nekog drugog muskarca, makar samo fizicki...
Da li ce se iz te zelje izroditi nesto konkretno, sasvim je drugi par rukava, koji je vezan i za pitanje, sta je za koga prevara...
Moze zena da fizicki vjerna provede citav vijek u braku sa jednim, a da u srcu pripada drugom muskarcu... Da li je to prevara...? Naravno da jeste...
No, zanimljivo je da brojni ljudi zive sasvim ok sa takvom spoznajom, dok na prvi znak fizicke prevare, koja moze da bude samo produkt trenutne zelje i nicega vise, dizu nesnosljivu frku...

Buduci da nisam udata, odgovoricu i na pitanje da li sam ikada bila sa zauzetim muskarcem... Da, jesam... Bila su to cisto seksualne veze, u kombinaciji sa cisto drugarskim odnosom...
Za zaljubljenost, pak, potrebna mi je jedna posebna medjusobna interakcija i posvecenost, kakvu samo slobodan muskarac moze da pruzi...
 
Ja sam udata pet godina i do sada nisam ozbiljno poželela drugog muškarca. Mislim, zapažam ja dobre frajere, ali do sada nisam pomislila kako bih zgrešila sa njima. Možda nisam dovoljno dugo u braku :mrgreen:
 
Queen_:
Ja sam udata pet godina i do sada nisam ozbiljno poželela drugog muškarca. Mislim, zapažam ja dobre frajere, ali do sada nisam pomislila kako bih zgrešila sa njima. Možda nisam dovoljno dugo u braku :mrgreen:

ja ću biti kao ti kad porastem :mrgreen:
do tada, moj budući muž će biti uskoro jedini oženjeni frajer s kojim sam ikada bila :lol:
za sada nije oženjen, pa mi je sexualni CV neukaljan :P
 
Sasvim je normalno da zena koja je u braku ili vezi primjeti i druge muskarce.Nema to veze sa kvalitetom postojece veze,jednostavno oci ostaju oci i poslije potpisa.Bilo bi lose da ne vidi svijet oko sebe,a da li ce nesto uraditi po tom pitanju to je vec stvar o kojoj nema smisla ni pisati.Poznato je da su na Forumu samo vjerne zene. :wink:
 
zendeli:
Poznato je da su na Forumu samo vjerne zene. :wink:
Hihihi, i kako da meni, poslije ovoga, neko povjeruje da nikada fizicki nisam prevarila svog muskarca??? Nijednoga od njih... :lol:

Inace, ako je spavanje s ozenjenim muskarcima kaljanje CV-a, treba li da ja prijavim da ti moji zauzeti primjerci, u vrijeme naseg "druzenja" nisu bili u braku? :roll:
 
treba :wink:
ti podla rasturačice! :lol:


što se tiče željenja tuđeg - ja uvek mislim, ma vidi ovog polovnog :roll: Mislim, uvek sam to mislila, da zaslužujem više. A i nisam taj tip, mnogo sam zahtevna (pelinkovca daaaaj, daaaj pelinkovca, pa kafu, pa mnogo pitam i pričam....nisam ja za ljubavnice)
 
Gazdarica
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 08.05.2003.
Poruke: 8.941
Re: jedno pitanje za udate
Citat:
Original postavio zendeli
Poznato je da su na Forumu samo vjerne zene.
Hihihi, i kako da meni, poslije ovoga, neko povjeruje da nikada fizicki nisam prevarila svog muskarca??? Nijednoga od njih...

Nije da ne vjerujem tebi,ali nema sanse da smo vjerne a ne sjecam se ni jedne recenice u kojoj je neka zena pomenula bar u pretpostavci svoju preljubu.Pomozi ako grijesim ili da otvaramo novu temu.Mozda na njoj lakse istina izadje ispod prstiju. :wink:
 
Istina je da se vrlo rijetko na forumu mogu naci izjave zena u kojima one navode da su varale, odnosno da varaju svoje zivotne saputnike... Ili da su pozeljele to...
Uostalom, s kim muskarci varaju svoje zene? :roll:

Bilo bi lijepo kada bi se i o tome iskreno popricalo, ali sam skeptik po pitanju uspjeha takve teme...


Betty, nisam nista rasturala... Naprotiv, ja ih uvijek smirivala kad iz nekog razloga popizde na djevojke... :lol:
 
zendeli:
Sasvim je normalno da zena koja je u braku ili vezi primjeti i druge muskarce.Nema to veze sa kvalitetom postojece veze,jednostavno oci ostaju oci i poslije potpisa.Bilo bi lose da ne vidi svijet oko sebe,a da li ce nesto uraditi po tom pitanju to je vec stvar o kojoj nema smisla ni pisati.Poznato je da su na Forumu samo vjerne zene. :wink:

Ja stojim iza svoje izjave. Ja sam verna žena.
 
sta znaci biti verna? u kom smislu biti verna? sta podrazumevate pod ljubav?
sta pod seks? u sta svrstavate vasu mastu dok ste sa muskarcem (voljenim bicem ili samo seks partnerom)?


da li razdvajate ljubav i seks?


covek nije pas pa da bude veran. kad tad padne na rudu.
 
Хм...још врло давно била сам у трогодишњој, озбиљној вези која је некако логично ишла ка браку... Њега сам преварила, једном безазлено... :oops:
А други пут...:roll: ...за тог са којим сам га други пут преварила касније сам се и удала!:grin:
Била сам у вези и браку укупно 11 година, и никада, никада за све то време није ми ни један други мушкарац пао на памет! Заиста! Не зато што сам нешто посебно ''морална'', него једноставно нисам имала потребу за другим мушкарцима!
 
Исправила сам претходни пост због смајлија, и опет ми се , незвано, место оног руменка појавио онај глупави смајли! Који им је ђаво?!

Ајд, да допуним, кад сам већ ту:
Никада нисам била у вези са ожењеним, чак ни са заузетим... Из простог разлога што се у мом видокругу није појавио ни један такав који би ме заинтересовао. Иначе, немам комплекс ''растурања бракова'' и глупости... Стабилан брак не може да растури неко са стране, то могу само супружници.
 
nikada nisam mislila o sexu sa drugim muškarcem od kada sam u braku.
postoji neko ko mi je jako zanimljiv i ko mi se jako dopada...ali nisam mislila na njega kao
potencijalnog sex partnera.nego samo kao dobog dasu,koji je meni potaman 100%.
ja volim mog muža. volim sex sa njim,i u tome uživam.
ne vidim potrebu da kvarim, ovo što imam jer mi je jako lepo, pa valjda zbog toga i ne gledam u tuđe gaće :roll:
 
a ja nikad nisam mislila o braku prilikom sexa sa nekom osobom....

ovaj, pojma nemam...nisam kompetentna....ali nikad nisam bila sa ozenjenim...nekako mi to bezveze...sakrivanja, da znas da nekog delis sa nekim.....bla, bla....
pomislila na druge u toku veze, naravno...
prevarila, da....nekim muskim primercima je tesko odoleti...
koliko to ima veze a ljubavlju, pojma nemam....ali znam da kad nekog volis pa i ako ti se svidi neko, stavices na vagu pa ce ti valjda veza biti bitnija i to da je ne ugrozis od nekih usputnih gluposti....

btw, ne verujem da se ozbiljno vara samo iz glupiranja....tu uvek ima neceg vise od trenutnog uzbudjenja....
 

Back
Top