PITANJE ZA SVE FORUMASICE???

Supertajni

Poznat
Poruka
7.329
Veoma me interesuje zasto forumasice ne okace svoju sliku u profilu??? Mislim da bi bilo zgodnije da kad vec pricamo o sex-u bar vidimo kako izgleda forumasica koja je trenutno najglasnija na temi...........odnosno sta ih sprecava da ne okace svoju sliku?, da li je forum mozda njihova tamna strana licnosti koju kriju kao zmija noge ili sasvim nesto trece. Ja kao muski clan foruma svoju sliku sam dao na uvid a s obzirom na posao kojim se bavim moze vise da mi steti karijeri nego da koristi ali rizikujem svesno sa tim i znam da nisu svi toliko liberalni ali ipak to pitanje me i dalje muci. Pa da vas cujem lepe moje azdajice..............................
 
Ja sam imala do jutros...secas se...;-)
ali..nema vise.....
zasto?
1-dok svi ostali ne postave svoju sliku osecam se kao budala
2-treba odgovoriti..(ili bar procitati) one pp-ove....

Sve u svemu....svo vreme sam imala sliku....govorila drugima da je stave...svi kuliraju..pa cu i ja sada malo...
eto...
 
Suzy:
2-treba odgovoriti..(ili bar procitati) one pp-ove....

Imam jedan interesantan predlog... Devojke toliko pričaju o tim bolesnim ponudama i PPovima koje dobijaju. Bilo bi vrlo zanimljivo videti primere toga... Mislim, bez navođenja imena likova koji ih šalju... Baš me zanima koji je to nivo "bolesti" ili "otvorenosti" ili "perverznosti"...
 
iluzionista:
Imam jedan interesantan predlog... Devojke toliko pričaju o tim bolesnim ponudama i PPovima koje dobijaju. Bilo bi vrlo zanimljivo videti primere toga... Mislim, bez navođenja imena likova koji ih šalju... Baš me zanima koji je to nivo "bolesti" ili "otvorenosti" ili "perverznosti"...

Bravo majstore.....eto jos jednog jako zanimljivog pitanja............
 
iluzionista:
Imam jedan interesantan predlog... Devojke toliko pričaju o tim bolesnim ponudama i PPovima koje dobijaju. Bilo bi vrlo zanimljivo videti primere toga... Mislim, bez navođenja imena likova koji ih šalju... Baš me zanima koji je to nivo "bolesti" ili "otvorenosti" ili "perverznosti"...

Nekako mi je bolesnije da devojke cuvaju te ppove umesto da ih obrisu, ali sve je naravno stvar izbora.
 
iluzionista:
Imam jedan interesantan predlog... Devojke toliko pričaju o tim bolesnim ponudama i PPovima koje dobijaju. Bilo bi vrlo zanimljivo videti primere toga... Mislim, bez navođenja imena likova koji ih šalju... Baš me zanima koji je to nivo "bolesti" ili "otvorenosti" ili "perverznosti"...

mislim da je slicna tema vec bila...
samo..ja to ne volim.....mogu da ih iskopiram...ovde...ali sta time postizem?Neko moze i moje pp-ove isto tako da obelodanjuje....Ima raznih i finih i manje finih...kao i ljudi...Jednostavnije je skloniti sliku....Samo ...i ja se ipak pridruzujem akciji.....i -vracam- se i ja kada bar 50% njih obesi slikice...sto mislim da je i ok...da imas bar neku viziju sa kime pricas....;-)
 
iluzionista:
Imam jedan interesantan predlog... Devojke toliko pričaju o tim bolesnim ponudama i PPovima koje dobijaju. Bilo bi vrlo zanimljivo videti primere toga... Mislim, bez navođenja imena likova koji ih šalju... Baš me zanima koji je to nivo "bolesti" ili "otvorenosti" ili "perverznosti"...
Ne cuvam to... Ali, nije nimalo prijatno kada ti pp seksualne prirode, izmedju ostalih, salje i neko kome mozes da budes mama... :?
 
Ja ne vidim razlog za kačenje slike na Netu .... šta, ko na stočnoj pijaci - pa kad vidiš fotku ''e, ova mi se svidja ima dobre dude sa njom ću da pričam, a ova mi se ne svidja ima veliki nos i sa njom neću'' .... a svi smo mi negde u dubini prvenstveno vizuelna bića - koliko god se trudili da dokažemo suprotno i od tog ''vizuelnog odabira'' ne možemo pobeći.
Ja se razmenim sličicama sa osobama sa kojima se skapiram ili imam već neku normalnu komunikaciju preko PP .... za ove ostale mi nije važno da li znaju kako izgledam ili ne.
 
Suzy:
mislim da je slicna tema vec bila...
samo..ja to ne volim.....mogu da ih iskopiram...ovde...ali sta time postizem?Neko moze i moje pp-ove isto tako da obelodanjuje....Ima raznih i finih i manje finih...kao i ljudi...Jednostavnije je skloniti sliku....Samo ...i ja se ipak pridruzujem akciji.....i -vracam- se i ja kada bar 50% njih obesi slikice...sto mislim da je i ok...da imas bar neku viziju sa kime pricas....;-)


Suzo, tek sad vidim da si skinula sličicu .... :)
 
Na podforumu Svremeni muzjak postoji tema "Slike Forumasha", vishe od pola godine i nabila je preko 100 i kusur postova skoro cistog chata. U pocetku je bilo nekolicina ljudi koji nisu mnogo filozofirali i okacili lepo sliku, a posle par strana se tema pretvorila u totalni chat, na kome se tek na svakih par strana jai neko sa novom slikom (a uglavnom ova grupa ljudi koja se prva i javila). A ni o kome se nije promenilo misljenje zbog toga. To vam dovoljno govori kako ljudi razmisljaju. I mislim da je ovo pitanje uzaludno jer ce svi da filozofiraju kako ovde ne treba da se vidimo.
 
ja nisam video kako ova Suzy izgleda.. a ni Ninu2. Jel be$e sada$nja forma profila ne podrzhava slike?
$to primeti Efendija jednom.. ovaj forum bi bio otkrovenje iskrenosti i saznanja samo da ne postoji mogucnost da se okache fotke u avataru/profilu i da ne postoje PPovi. Te stvarchice sputavaju.. mozda ovo chita neko iz MUPa ili iz Laze pa moram da se pripazim :D
 
Kad_LupimLupim:
Na podforumu Svremeni muzjak postoji tema "Slike Forumasha", vishe od pola godine i nabila je preko 100 i kusur postova skoro cistog chata. U pocetku je bilo nekolicina ljudi koji nisu mnogo filozofirali i okacili lepo sliku, a posle par strana se tema pretvorila u totalni chat, na kome se tek na svakih par strana jai neko sa novom slikom (a uglavnom ova grupa ljudi koja se prva i javila). A ni o kome se nije promenilo misljenje zbog toga. To vam dovoljno govori kako ljudi razmisljaju. I mislim da je ovo pitanje uzaludno jer ce svi da filozofiraju kako ovde ne treba da se vidimo.

Sto jes' jes', pravo zboris
 
Kad_LupimLupim:
Na podforumu Svremeni muzjak postoji tema "Slike Forumasha", vishe od pola godine i nabila je preko 100 i kusur postova skoro cistog chata. U pocetku je bilo nekolicina ljudi koji nisu mnogo filozofirali i okacili lepo sliku, a posle par strana se tema pretvorila u totalni chat, na kome se tek na svakih par strana jai neko sa novom slikom (a uglavnom ova grupa ljudi koja se prva i javila).

ja sam medju prvima okachio svoju sliku. Vid'li ste mi siku :)

Bio sam hrabriji od svih devojaka sa foruma i bez ikakvih kompleksa $to imam male sise sam okachio sliku u toplesu.

Ovo sa postavljanjem slika lichi na pijacu ili na agenciju za upoznavanje $to je u svakom sluchaju pozitivno (a $ta ste ochekivali da cu da kazhem) xexe
 
Ja sam drzao sliku u profilu, skoro od samog pocetka, neprekidno godinu dana. Malo sam ih i menjao. Pre 3-4 meseca sam je sklonio, iz nije bitno sad koih razloga i zaboravio da vratim. Ali vraticu uskoro neku, samo da uvatim neku lepu i dobru.

@supatajni
Uzalud cekas, procice ti mladost (mislim to malo malo jos mladosti sto ti ostalo :P ) cekajuci, jer ovde niko ne zna odgovor zasto ne drzi sliku.
 

Back
Top