Beli put - riznica strip dragulja

marlowe

Zainteresovan član
Poruka
181
vidim da ovde nema price o izdavackoj kuci Beli put, pa me zanima da li ljudi uopste znaju sta se radi?
oni su poceli da izdaju najpoznatije americke stripove u srbiji, u formi americkog trejda, u punom koloru, na najfinijoj hartiji, po vrlo pristupacnim cenama... nesto prelepo.
do sada su izasli Dzon Konstantin, 100 metaka, i millerov Betmen (DKR).
U najavi su razni fenomenalni stripovi, sin city, books of magic, preacher, league of extraordinary gentlemen...
sta kazete?
 
Temu o izlasku Hellblazer-a sam postavio još pre više od mesec dana, zajedno sa linkom ka sajtu izdavačke kuće...
BTW, cene jesu adekvatne opremi izdanja, ali su svejedno prilično visoke za naše uslove. Morao sam da napravim selekciju tako da uzimam samo ono što zna da ću čitati više puta...
 
po meni su cene odlicne. naravno, treba kupovati u AF ili darkvudu. pa toliko su svi drugi albumi, na manje strana, tehnicki daleko slabiji. toliko su crno-beli bonelijevci u tvrdom pakovanju (prilicna glupost, ako mene pitate). pa, jedan AF klasik HC kosta nesto manje. AF u pedesetoj inkarnaciji, na malo c/b strana u malom formatu...
zasto pravis selekciju? ovo sve treba imati.
 
marlowe:
po meni su cene odlicne. naravno, treba kupovati u AF ili darkvudu. pa toliko su svi drugi albumi, na manje strana, tehnicki daleko slabiji. toliko su crno-beli bonelijevci u tvrdom pakovanju (prilicna glupost, ako mene pitate). pa, jedan AF klasik HC kosta nesto manje. AF u pedesetoj inkarnaciji, na malo c/b strana u malom formatu....

Već sam rekao šta sam imao o tome, tako da mogu samo da ti copy-pastujem:
"BTW, cene jesu adekvatne opremi izdanja, ali su svejedno prilično visoke za naše uslove."

marlowe:
zasto pravis selekciju? ovo sve treba imati.

Pa koji će mi **** ako sam nešto već čitao u skeniranoj verziji i nije mi se posebno dopalo. A osim toga, pare ne rastu na drvetu. Kapiraš?
 
Preacher sam čitao ceo i ne bih ga kupovao. Od polovine serijala postaje razvučen, gubi konce priče, a kontroverznost sa početka više liči na isprazne teenage-angst fazone. Za Hellblazer-a nisam siguran, jer sam čitao bez nekog reda... Uzeo bih Elisov 'run' ako dođe na red (jer njega možda najviše cenim od scenarista koji su radili na HB), a za ostale, možda ih uzmem ako mi se Elisov dovoljno dopadne. LOEG ne bih uzimao sigurno, jer mi nije zanimljiv. Verovatno nešto propuštam jer nisam poznavalac literature na koju Mur pravi reference, ali sve to me generalno ne zanima (a i crtež je onako, ne baš nešto, pa još loš kolor)...
Poz
 

Back
Top