Sra prvo zapazite kod momka

heh...pa ovako:psiholozi su radili jedno istrazivanje bas na tu temu("sta prvo primetite...")tako sto su ispitanicima stavljali na glavu neku spravu koja registruje pokrete oka.Prethodno su svi odgovarali na ista pitanja kao i mi ovde,zatim je to proveravano.Pokazalo se da ono na sta ljudi kazu da najvise obracaju paznju uopste nije ono sto stvarno prvo gledaju(ruke,cipele i sl. su najmanje zanimljivi).Ono na sta se nesvesno najvise obraca paznja je ono cemu nas vuce nasa instinktivna strana-znaci,muskarci ce prvo gledati usne,grudi i ostale primamljive obline,zene gledaju tamo negde ispod struka...
Tako da,ako ja sad kazem da prvo primetim siroka ramena(jer to volim da vidim)to je mozda samo prazna prica i ko zna sta stvarno gledam... :twisted:
Ali,sto se mirisa tice,to je nas na nesvesnom najvise privlaci.To ne tvrdim ja,nego naucnici.Ja bih dodala da pravilo nije univerzalno-ima mirisa koji i odbijaju :x
 
d1:
eh, sad, naucnici.... gde oni nisu gurnuli nos....
Moras priznati da bi bilo zanimljivo videti facu neke gospdje koja je rekla kako joj je najvaznije da muskarac ima lepe ruke i ciste cipele kada joj kazu npr. "gospodjo,analiza vasih ocnih pokreta je pokazala da ste najvise posmatrala genitalije ovog gospodina"
 
lady blue:
d1:
eh, sad, naucnici.... gde oni nisu gurnuli nos....
Moras priznati da bi bilo zanimljivo videti facu neke gospdje koja je rekla kako joj je najvaznije da muskarac ima lepe ruke i ciste cipele kada joj kazu npr. "gospodjo,analiza vasih ocnih pokreta je pokazala da ste najvise posmatrala genitalije ovog gospodina"
pa da su bar to snimili pa da zarade neke pare na tome, ovako.... dzabe...

:wink:
ma samo se prave pametni. ko politicari su. ti ih pitas da li ima zivota posle smrti a oni ispituju tako nesto.... ccccc
 
d1:
lady blue:
d1:
eh, sad, naucnici.... gde oni nisu gurnuli nos....
Moras priznati da bi bilo zanimljivo videti facu neke gospdje koja je rekla kako joj je najvaznije da muskarac ima lepe ruke i ciste cipele kada joj kazu npr. "gospodjo,analiza vasih ocnih pokreta je pokazala da ste najvise posmatrala genitalije ovog gospodina"
pa da su bar to snimili pa da zarade neke pare na tome, ovako.... dzabe...

:wink:
ma samo se prave pametni. ko politicari su. ti ih pitas da li ima zivota posle smrti a oni ispituju tako nesto.... ccccc
I jesu snimili,taj eksp. sa mirisima sam cula da je bio na tv-u,sad da li su i koliko zaradili...Zivot posle smrti je nesto drugo,ali neke stveri se moraju ispitati inace bi sve to bilo cisto teoretisanje,pa razlicitih toerija koliko i razl. misljenja i gde je tu prava istina???Dobro,ja se zapricah,to nije za ovaj topic
 
:lol: :lol: :lol:
Zamislite scenu:

Ulazi tip u café: metar 95, gradjen ko apolon, plavook, mirise animalno (valjda :? ), poza à la dejms bond, sredjena kosa, svilena kosulja, armani sako, lakirane cipele, i neke spido kupace u svim havajskim bojama.
E da, i upravo je izasao tamno-plavog ferarija.


To je dakle idealan tip, jel???
 
Gugleta:
:lol: :lol: :lol:
Zamislite scenu:

Ulazi tip u café: metar 95, gradjen ko apolon, plavook, mirise animalno (valjda :? ), poza à la dejms bond, sredjena kosa, svilena kosulja, armani sako, lakirane cipele, i neke spido kupace u svim havajskim bojama.
E da, i upravo je izasao tamno-plavog ferarija.


To je dakle idealan tip, jel???
:shock: i gde je ovaj standard primenjen??? :twisted:
 
vi kod momka prvo zapazite da li ima auto ako ima auto znaci i da ima para sad kakvo auto toliko i love sve ostalo je nebitno ovo sto pisete to samo migoljite znamo se bre sponzoruse
umjesto boje ociju gledate koje mu je boje auto
pricajte iskreno nemojte se ustrucavat.
aj u zdravlje cujemo se u ponedjeljak.
 

Back
Top