SMS & Love

M.C.

Zainteresovan član
Poruka
267
Kratko i jasno: Šta mislite o raskidanju preko SMS-a? Da li muškarci (ili devojke kojim slučajem) jednostavno nemaju hrabrosti da to kažu u 4 oka ili je u pitanju nešto drugo? Da li se vama desilo nešto slično?
 
pa naravno da cje se to reshiti bezbolno ako je neko nezreo, il ako ste oboje nezreli. mene cura ostavila bash tako, sms-om, i trebala je, ne da mi kazhe u lice... znala je kakav sam i tako je bilo najbolje. i josh ja debil posle je zovem i gnjavezhiram je....... :lol:
 
generalizujesh, nije svako ko daje korpu preko SMS-a guska.
mene je tada takvog najbolje bilo tako ispaliti.
sad da mi neko to uradi tako bila bi guska jer nisam vishe takav.
i to je to.
 
Vidi se koliko je "veza" bila ozbiljna ako se raskida preko SMS-a... :roll:

A vas dvojca amatera... Keeper & Lupator... Naucite da pravite razliku izmedju korpe i noge... Korpa se dobija ako si odbijen prilikom muvanja, a noga ako popijash raskid... (kad vec moram da vas ucim zargonu) :p
 
Tja ako si zasluzio.... tj ako nisi zasluzio ni da se poteze od kuce da ti kaze da nema sta vise s tobom... onda jbga...
U svakom slucaju ljudi koji bi na takav nacin raskinuli za mene su... ispod mog nivoa prihvatanja.
 
@mare: pa bash je u dushi ne *****, nego kurchina, zato nije ni htela da se bakcje sa mnom oko raskida nego tip-tip-tap i cjao.
i ajd shta se ja njakam s tobom oko toga shta je ona, i ko da je tebi stalo do toga shta je ona. tj. stalo ti je, al ne zato shto te briga za nju nego da odbranish svoju generalizujucju tezu da su svi koji raskidaju preko sms-a ****** i to je to.
no vremenom cjesh nauchiti da u zhivotu nije sve crno na belo (ako nauchish :P)
 
Ovaj forum je otvoren za spiku o muvanju i raskidima preko SMS-a uopšte.
Ostavite Keeper-a na miru.Očigledno da još nije preboleo tu curu,a vi je sad nazivate svakakvim imenima. Nije lepo.
 
@ mare: pichko jedna reci mi to u lice ako smesh (:
@basarickv: chak i budala poput mene preboli devojku posle tri godine. ili chetiri, ne secjam se vishe, a ne broji mi se jer su mi posle 02:00h matematichke sposobnosti na nuli ;p
@ lupim: daj reci to josh jednom, sachekaj samo da uzmem blokchicj da zapishem (:

ajd qu nocj (:
 

Back
Top