ZANIMLJIVO

Nego kutak reci mi ali iskreno, jer zaradjujete Vi kakve pare sa takvim sajtovima, posto vidim da nicu ko pecurke.
Ajde ako neces ovde javno a ti barem, pusti odgovor na pp, diskrecija zagarantovana.
 
Pa,ono,jeb'ga...koliko para,toliko muzike....ja sam ovaj sajt pripremao 5 meseci (intezivno)....i sada sam ga pustio u "test" period jer za sada mozze da se pristupi sam opreko 042 linije...kada bude sredjeno i preko SMSa i preko kreditne,onda idu reklame,marketing......

P.S. Nije da sam neskroman,ali pogledajte malo sajtove po exYU....ni jedan nema materijala koliko PK...chak ni 20%....evo da kazzem ja imam preko 40Gb :)
A i ne samo materijal...nego dok ne platish svi ti daju slike kao imaju ovo,imaju ono...i kada sam pravio sajt rekao sam sebi,shta se vidi dok ne platish to ce biti i kada platish,nikakve navlakushe i prevare....tako da svaku sliku koju vidite na sajtu (dok n eplatite,onu malu) mozzete videti i u full-u....nema lazzi,nema prevare....e,sad,koliko ce se zaradjivati,to cemo videti malo kasnije....
Pozdrav!
 

Back
Top