GRUPNJAK / Da li je sladje u troje?

Devilishgirl:
najbolje sa 10-toricom..jedan za jednu rupicu, drugi za drugu, treci za jedno uvo, cetvrti za drugo uvo, peti za nos, za jednu nozdrvu, sesti za drugu nozdrvu, sedmi za jedno oko, osmi za drugo oko, deveti za usta, deseti da gleda..

LePiaf:
I stavish golmana da snima sve to.


Hahahahahahahahahahaaa... :D :D :D
A ko ce biti selektor nije bitno.
Ja bih sa takvim timom osvojio ligu shampiona i kup UEFA za mesec dana.

:D :D :D
 
bas sad planiram da sledece sexanje isplaniram...nas dvoje..neka predigra i tako to...i onda kazem 'stani'!! ne diraj me dole!!' hehehe bar ne jos uvek' ..odem do fona..pozovem komsije i njihove dve cerke, i sestru od tetke od te dve cerke sa dve bebe, jedno prohodalo, drugo jos nije ..ali nema veze... i cisto da podmirim sve starosne kategorije, pozovem i jednog dekicu i njegovu zenu..i sacekamo mi njih..i banjaaa...prava stvar..
 
Devilishgirl:
bas sad planiram da sledece sexanje isplaniram...nas dvoje..neka predigra i tako to...i onda kazem 'stani'!! ne diraj me dole!!' hehehe bar ne jos uvek' ..odem do fona..pozovem komsije i njihove dve cerke, i sestru od tetke od te dve cerke sa dve bebe, jedno prohodalo, drugo jos nije ..ali nema veze... i cisto da podmirim sve starosne kategorije, pozovem i jednog dekicu i njegovu zenu..i sacekamo mi njih..i banjaaa...prava stvar..
Ne skrnavi.
 

Back
Top