najnaj folirant

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ih, pa je li to bitno? Hoćete li s nekim sa Foruma da krečite stan, idete na letovanje, šta li? :lol: Kao da foliranata nema gde god se okrenemo, u životu, na TV-u, pa što ovo ne bi shvatili kao neki javni TV u kome smo svi scenaristi pomalo. ;) Svako dete voli da se igra, čemu shvatanje igre 'zaozbiljno'? :razz: Hoće neko da nam plati postovanje ovde? Ako hoće, ja uskoro biti vrlo bogata. :lol:
 
Meni ti nisi, bar te tako nisam zapamtila. Tomax jeste folirant i itekako je svestan koga. Neka ga...

Svi smo ovde manje više foliranti, iz proste činjenice da pišemo svoje misli, a možemo ih uvek ispraviti...a niko za to ne mora da zna.
 
LPhoklica:
Meni ti nisi, bar te tako nisam zapamtila. Tomax jeste folirant i itekako je svestan koga. Neka ga...

Svi smo ovde manje više foliranti, iz proste činjenice da pišemo svoje misli, a možemo ih uvek ispraviti...a niko za to ne mora da zna.
Što je najbitnije u svemu tome, meni je samo važno kako me forumašice doživljavaju, tj. da li čupaju trepavice kad me vide? ; )
Šta mene boli uvo za tamo nekog madžioničarskog drkađonistu.... mislim, yeeee.... baš je postao navalentan u poslednje vreme! 8 (
Izgleda da dugo nije video ( y ) u RL, pa je toliko napaljen da bi..... i otvoren prozor (izvinte na nevidljivom izrazu)?! 8 (

"Bežite deco, čovek je u šumi" ; )

Hokli, znaš kako me zvala jedna moja divna prijateljica? : )
- Slatki, mali, prevarantu! ; )
 
?
član


Poruke: 5263


Sre, 10. avgust 2005 15:57 Re: ........... Odgovorite sa citatom
ti kenj.ash ali ti kazem da je takvo stanje mozhd amanje kad ides u crkvu. zato sto te danas razumem o cemu pricas a juce mi je bilo suvishno. ali ti ne trazis odgovor. ne kazem da treba da ides ali ti adjem primer. pusi ga isfolirani


daj jagodice budi malko iskrenija....mislim dechko je pitao bash pravo pitanje....sudetji po odgovoru
 
TOM@X:
Šta mene boli uvo za tamo nekog madžioničarskog drkađonistu.... mislim, yeeee.... baš je postao navalentan u poslednje vreme! 8 (
Izgleda da dugo nije video ( y ) u RL, pa je toliko napaljen da bi..... i otvoren prozor (izvinte na nevidljivom izrazu)?! 8 (

hahaha :lol: Osećam da dobiješ alergiju čim vidiš moj nick na forumu. :mrgreen:
 

Prilozi

  • charlie.jpg
    charlie.jpg
    26,2 KB · Pregleda: 3
poznajem dve osobe odavde, pa o njima mogu da pricam: teardrop koja je jedan slatki smejačko i svakako nije folirant ni ovde ni tamo. poznajem ebo korisnicko ime on je osvedoceni folirant u private, ovde to ne dolazi toliko do izrazaja, maskirao se.lol. o ostalima ne mogu da sudim, jedino sto primećujem su izraženi kompleksi kod Hebe i etotako.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top