SMEJANJE

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
U poslednje vreme postajem svesna koliko se ja zapravo smejem i smesim. :lol:
Jos u osnovnoj skoli su me zvali "smesko". Al' nije stvar u tome da je to reakcija samo na smesno. Radila sam jedan intervju i snimila ga na diktafon. U pitanju je bila starija zenska osoba, sa kojom sam se skapirala u roku od odmah. Preslusavam ja to posle i skapiram da se smejem non- stop. Mislim, ne cerekam se nepristojno ili slicno. Juce se cujem prvi put sa jednim covekom, lepo smo pricali, a on me u jednom trenutku pita "A sto se smejes?". Nije prvi put.
Onda smijuljim se i sebi samoj.
Neke i iritiram, a drugi imaju "teoriju" da sa mnom nesto nije u redu ili da je u pitanju "maska".

Da li se smejemo samo kad nam je nesto smesno ili i kad se osecamo dobro?
Koliko se vi smejete? I koliko vam znaci osmeh druge osobe?
 
e ja isto tako.to mi je nacin komunikacije.
neki paranoici me pitaju zasto se smejem misleci valjda im se podsmevam...
i pocele su da mi se prave bore smejalice,to vec ne volim :mad:
 
Ja imam dva extremna stanja - smejanje i namrštenost.
Kad sam dobre volje, stalno sam nasmejana i smejem se, dosta glasno i zarazno.:lol:
A kad nisam baš sasvim svoja, namrštim se, narogušim i tad mogu da izgledam prilično arogantno. :mad:
Ni jedno ni drugo nije dobro - posledica, mnogo bora. :evil:
 
Sve je mnogo lakse u zivotu uz malo smeha i opustanja. Smejte se devojke i zene, lepse ste takve, i ne slusajte paranoike :)
Zadrzite dobar duh, sto duze mozete, najmanje celoga zivota!
Sretan sam sto se u mojoj kuci neprekidno cuje smeh, sale i zadirkivanja. Mislim da je to samo odraz duboke povezanosti nas svih.

Pa lepse je kad se neko smesi ili nasmeje, nego kad je turoban do bola. Nazalost, vreme u kome zivimo, ne daje nam bas nekog materijala za to, ali bas zbog toga je velika vrednost svakog pojedinacnog smeska....

Koliko ste samo puta videli kako smesak pomaze (prodavnica, panduri, salterski sluzbenici.... svuda), dakle samo napred :-D:-D:-D:grin::-):-D:D;):lol::lol::-D:D:p:p
 
Ja sam uvek nasmejan, osim kada treba da držim govor ili nešto ozbiljno i sudbonosno da saopštim. Kada mi je nešto smešno ona se baš od srca smejem. Smeh mi se uopšte nije promenio od detinjstva.
Obožavam duhovite ljude, znači nije poenta samo smejati se glupostima. Primetio sam da se često nasmejem i kada se prisetim nečeg smešnog, tipa - ćutim i odjednom počnem da se smejem. I onda pitanje "što se smeješ" - "ma, setio sam se nečeg".
 
Ja sam uvek nasmejana i kada se malo uozbiljim odmah me pitaju sta mi je da li mi se nesto desilo ili da li sam bolesna..... Mislim da mi osmeh dodje i kao neka vrsta samoodbrane od kretena kojih ima svuda gde se god okrenes i da ti ne bi zagorcavali zivot ti im se samo osmehnes a oni posle toga neka se razmisljaju o cemu se tu radi..... i zato zene budite uvek nasmejane i ne mislite na bore :D :D :D
 
Jao, što je to strašno kad se na javnom mestu, u masi, sama, ili na ulici, setim nečeg smešnog! Iz čista mira mi padne na pamet nešto povezano sa tekućom situacijom, i hoću da umrem upinjući se da zadržim normalan, je l' te, ozbiljan izraz lica. Ipak je glupo videti nekog kako ide sam i puca od smeha. :lol: :lol: :lol: Ili kad sam u grupi nekoj, a svi mrtvi ozbiljni, što znaju ljudi smešno da izgledaju kada se trude da ostave utisak punog pristupa problemu, hahahaha. Većina misli kao da se problemi rešavaju ozbiljnim izrazom lica. ;)
 
Iskreno mislim, da je osmeh od srca tesko izlazirati. :-)
Priroda se sama pobrinula da laznjake brzo eliminise.
Takodje mislim, da moze da smeta samo onima sto imaju problema sa sobom, nedostatak pozitivne zivotne energije ili su naprosto ljubomorni, ne na "vasu srecu" (jer to nema veze sa srecom u zivotu), nego na afirmativnu energiju.
 
Ko se smeje zivi duze.
Ja se redovno smejem kad vidim Divlju:lol::lol::lol::lol::lol:ihihihihihihihih..ahahahahha..izvini ovo je jace od mene:lol::lol::lol::lol:..uh sto je dobro:lol::lol::lol::lol::lol::lol:...i posle mi ona kaze:"Sta se bre cepas?!"
 
"NAJLEPSI JE ONAJ DAN KAD SE BUDIS NASMEJAN"
Ma da, super je taj smeh.Pre nekih dvadeset i vise godina,upoznasmo se i prepoznasmo na prvi pogled.Sudbina kazu.Od tad se ne razdvajamo.Problemcic samo nastane kad se ne mozemo obuzdati.Setamo ja i on tako ulicom i glupiramo se, dok se ljudi neprekidno okrecu i cude .Sta ces?Mi se samo pogledamo i jos vise zacerekamo :D
Zvali smo ih da podu sa nama,da se druze.Oni su samo okretali glavu i zurili kao negde.
Ko im kriv,ne znaju sta propustaju.
POZDRAVLJAMO VAS JA I MOJ DRUGAR!
 
Zena s greskom:
Ja sam uvek nasmejana i kada se malo uozbiljim odmah me pitaju sta mi je da li mi se nesto desilo ili da li sam bolesna..... Mislim da mi osmeh dodje i kao neka vrsta samoodbrane od kretena kojih ima svuda gde se god okrenes i da ti ne bi zagorcavali zivot ti im se samo osmehnes a oni posle toga neka se razmisljaju o cemu se tu radi..... i zato zene budite uvek nasmejane i ne mislite na bore :D :D :D
Isto je i samnom...svi su navikli da se uvek smejem i da pricam sa svojom okolinom a kad ucutim to je :shock: ....odmah padju zabrinuta pitanja tipa 'Jel sam ljuta', 'Sta se desilo u skoli'(mama i tata) i da ne nabrajam vise....Sve moje prijatelje zasmejavam stalno, ne zato sto sam neki komicar,nego jednostavno..zarazna sam :D
Mnoge ljude sam sasvim promenila,pre nego sto su poceli da se druge samnom bili su veoma,veoma cudljivi a sad....ma gori od mene 8-)
 
divlja u srcu:
Moj dragi se smeje, al' onako bas zarazno.
Kad odemo u bioskop i on se zacereka na neku glupost, pocne cela sala da se trese, iako nije bas toliko smesno. :lol:

hihi, volim takve trenutke u bioskopu ;)

Isto tako volim kad se setim neceg lepog i onda nasmejem, onako, (spolja gledano) bez razloga...i da vidim tako nekog ko se seti pa se smeje na ulici, bas ga briga ;)
 
Ne smejem se baš nešto često, ali kad se smejem, smejem se od srca.
Volim duhovite ljude, smešne situacije, komedije - na filmu, u pozorištu i literaturi.
Ono u šta sam se u životu milion puta uvrila je, da su duhoviti ljudi uvek inteligentni!
 
E blago vama... Ja se ne smejem, a voleo bih. Nekako sam kao Zoran Radmilovic... Secam se da sam jednom setao po keju iza neke mame sa detetom... i sav sam se raznezio. Pokusao sam da se nasmesim tom malom stvoru... I klince se rasplakalo! Onda sam pokusao da sacuvam svoj izraz lica i brzo otrcao na parking da se pogledam u retrovizor... To je bilo strasno! Ako je neko gledao "Uzicku republiku" i seca se facijalnog grca koji Branko Milicevic ima u tom filmu - zna o cemu govorim...
 
Nervirame kad se neko smeje u bioskopu,a nije nista specijalno smesno...neko cisto zato jer se i drugi smeju pa da i oni utvrde gradivo.... :roll:
Inace,sve manje se smejem kad gledam 'komedije'. Ima samo 3 koje me UVEK nasmeju do vristanja!
 
Julian_Duranona:
E blago vama... Ja se ne smejem, a voleo bih. Nekako sam kao Zoran Radmilovic... Secam se da sam jednom setao po keju iza neke mame sa detetom... i sav sam se raznezio. Pokusao sam da se nasmesim tom malom stvoru... I klince se rasplakalo! Onda sam pokusao da sacuvam svoj izraz lica i brzo otrcao na parking da se pogledam u retrovizor... To je bilo strasno! Ako je neko gledao "Uzicku republiku" i seca se facijalnog grca koji Branko Milicevic ima u tom filmu - zna o cemu govorim...

:lol: :lol: dakle stvarno ...
 
Julian_Duranona:
E blago vama... Ja se ne smejem, a voleo bih. Nekako sam kao Zoran Radmilovic... Secam se da sam jednom setao po keju iza neke mame sa detetom... i sav sam se raznezio. Pokusao sam da se nasmesim tom malom stvoru... I klince se rasplakalo! Onda sam pokusao da sacuvam svoj izraz lica i brzo otrcao na parking da se pogledam u retrovizor... To je bilo strasno! Ako je neko gledao "Uzicku republiku" i seca se facijalnog grca koji Branko Milicevic ima u tom filmu - zna o cemu govorim...
There, there...
petting.gif
 

Back
Top