SMEJANJE

Ja obozavam da se smejem,to uvek radim cim ne znam sta da kazem ili kad mi je neprijatno,a pored toga imam mnogo lep osmeh,ali sad sam radila neke trbusnjake i izbegavam da se smejem jer me odmah rastura stomak od bola.....
 
U poslednje vreme postajem svesna koliko se ja zapravo smejem i smesim. :lol:
Jos u osnovnoj skoli su me zvali "smesko". Al' nije stvar u tome da je to reakcija samo na smesno. Radila sam jedan intervju i snimila ga na diktafon. U pitanju je bila starija zenska osoba, sa kojom sam se skapirala u roku od odmah. Preslusavam ja to posle i skapiram da se smejem non- stop. Mislim, ne cerekam se nepristojno ili slicno. Juce se cujem prvi put sa jednim covekom, lepo smo pricali, a on me u jednom trenutku pita "A sto se smejes?". Nije prvi put.
Onda smijuljim se i sebi samoj.
Neke i iritiram, a drugi imaju "teoriju" da sa mnom nesto nije u redu ili da je u pitanju "maska".

Da li se smejemo samo kad nam je nesto smesno ili i kad se osecamo dobro?
Koliko se vi smejete? I koliko vam znaci osmeh druge osobe?

Ja se stalno smejem... :lol:
U osnovnoj su me cesto izbacivali sa casova zbog toga :lol:
Pre neki dan jedna profanka htela da me posalje kod psihologa jer sam umirala od smeha :lol:
:lol: :lol: :lol:
 
cesto se smeshkam i to cinim kad sam izuzetno zadovoljna...srecna...
cesto mi se desava da se diskretno nasmejem kada se poljubim sa deckom...i onda dolazim u situaciju gde me ispituju sto se smejem,da li nesto nije uredu sa poljupcem pa mi smesno...a meni je samo lepo...
 
ja se bas cesto smejem...volim smeh...ispunjava me...volim kada se drugi smeju...uvek se trudim da nasmejem ljude i polazi mi za rukom..(bar mislim da je tako)
treba sto vise da se smejemo....
da se smejemo i da volimo.....
:D:p:grin::-P:razz:8-):):razz:;-):):):p:p:p:p:p
 
Ja se neprekidno smejem... I kad sam, ono, najvise ubedacena, i sve, ja se kidam od smeha... Oko mene su osobe koje me zasmejavaju,i to je dosta... Jednostavno, ne mogu, a da se ne smejem... Sve mi je smesno, covece... Mislim, stvarno znam da preteram, ali jbg...
 
Smejem se kad mi je nesto smesno....Glupo mi je da se non stop osmehujem pa da pomisle da sam jos ludja nego sto jesam...... Mada u poslednje vreme imam nalete kada se stalno smejem i cesto odjednom uozbiljim.... Btw veceras sam bila u gradu i crkla sam od smeha jer smo celo vece lupali nesto:-)
 
najsladje se nasmejem kada sa danom krenem u neki ozbiljan razgovor..jos uvek pamtim jedan napad smeha iz srednje skole i smeh sa zimovanja prosle godine...
 
Ma divno je kad je covek stalno nasmejan ili nasmesen bar, ali ima i ona narodna: smeje se k,o lud na brasno. Ima jedna voditeljka na Pinku, mislim da se zove Sanja, e ta se stvarno smeje kao da joj fali neka daska, nadam se divlja curo da se ti ne smejes tako.
 

Back
Top