Rat klonova...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Ovaj forum je pravo vašarište (kako meni jednom prilikom reče jedna forumašica).... Svi smo mi učesnici u njemu.. Ali ima i onih koji imaju više lica... Više nickova... U nekoj priči sa raznoraznim likovima sa foruma stekao sam utisak da veliki broj starijih forumaša je bar u jednoj prilici koristilo alternativni nick... Ima i onih koji koriste drugi nick za zayebanciju... Ima i onih koji pričaju sami sa sobom, izigravajući ko zna koliko različitih osoba. Ima i onih koji uspešno glume različite osobe... Ima i onih koji otvore alternativni nick samo zbog nekog kratkotrajnog "posla"...

A, vi? U koju kategoriju spadate? Da li bi smeli da prizante javno ko vam je klon? Ako ne zašto... Da li ste vi provalili da je neko klon? Šta mislite uopšte o kloniranju?
 
ja sam ebo~korisnichko~ime ...mame mi!
:)

i bash je bilo fino...





e chini mi se da je ovo nebitno ai bilo je...nije ovo bash stvarnost...ovo je kao iluzija...virtuality...ili kako vetj...
 
E Hani... Ccc... Zayebant... Kažem ja... :lol: Mislim... Kako čovek da joj veruje kad tako maše sisićima... :)

Da li i ja da priznam? :lol: Mada ja svog klona duga nisam koristio... Još od Aprila 2004... Palio je i žario (malo sutra) pod jednim kontraverznim imenom... Pošto sad postoji lista korisnika... Daću vam početno slovo: "V"... Ko pogodi, častim ga kafom. 8)
 
ja sam mushkarac_bg....svi smo mi mushkarac bg....kloniranje je taaako gej....al kloniranje je da ja stavim nik iluzionista gde tje umesto l da stoji veliko i....a ovo ostalo je pisanje sa vishe nikova....to ne da mrzim...neeego je skroooooz ogavno...tj nije ak taj neko ne krije....a ako krije znachi da mu namere il savest nisu chisti....il je tu samo da nekog proziva....il je tu jel se kombinovo sa nekim sa foruma pa sad promenio nik da ga taj neko ne bi provali pa presho na sledetjeg tako nekog...huh kako mi je sve to poznato....psihologija chatova je zaista chudo....generalno mnooogo losh trip....promeni bre ovo lichnos...pochnu ljudi svashta da tripuju....

e da....ostavljao sam moj broj po forumu....pa mi pisashe neki da tje me zovu...uzalud....nije to moj broj to je nemanjin broj...ko se setja one moje rookie teme sa zvrchkama za prijatelje znatje o chem se radi....al zovite vi slobodno....u tome i jeste lepota....
 
AntunTun:
e da....ostavljao sam moj broj po forumu....pa mi pisashe neki da tje me zovu...uzalud....nije to moj broj to je nemanjin broj...ko se setja one moje rookie teme sa zvrchkama za prijatelje znatje o chem se radi....al zovite vi slobodno....u tome i jeste lepota....

Jao sećam se. :lol: hahaha Manijače jedan.. Nemoj reći da si ti digao temu sa brojevima? :shock: Ili je to bio loop? Svejedno. :lol:
 
Pa ja ih imam cetu celu. :lol: Nastaju onako spontano i uzgred zezanja radi. Posle ih zaboravim, pa se setim. Inace, ko ima dva nicka koja koristi istovremeno i uspe da pored svog poznatog oformi sasvim drugaciji lik u drugom nicku, i da sa oba intenzivno komunicira sa svima, e tom cu ja da skinem kapu.
Obicno ljudi zamene nick sa nickom.Razlog: ili su napravili neko sranje ili nisu bili dovoljno primeceni, pa pokusavaju ponovo. Al' oni sto se prenikuju da bi mogli druge da ganjaju i vredjaju, a za to im treba jos maska, za te mogu samo da upotrebim izraz "LJUDSKI OLOS I BEDA"!


Inace, kad god je u pitanju "igra", novi nick mi je opravdan. :wink:
Sto se tice mojih klonova, pa svi su oni deo mene.
I Dimitrije i Kumiko, sve su to aspekti moje licnosti.
Jednom me je to podsetilo na Stepskog vuka i njegov zavrsetak. Jel' se seca neko?
A sustinu cele price sam zapisala u profil.
Samo treba za to stvarno dosta vremena i energije, ko ce time da se bavi ozbiljno?
 
iluzionista:
E Hani... Ccc... Zayebant... Kažem ja... :lol: Mislim... Kako čovek da joj veruje kad tako maše sisićima... :)

Da li i ja da priznam? :lol: Mada ja svog klona duga nisam koristio... Još od Aprila 2004... Palio je i žario (malo sutra) pod jednim kontraverznim imenom... Pošto sad postoji lista korisnika... Daću vam početno slovo: "V"... Ko pogodi, častim ga kafom. 8)


DA RAZBIJAM GLAVU OKO NICKA ZBOG KAFE ... koju ne pijem ... e, pa ne dolazi u obzir :)
 
Iako su mi neki klonovi ovde simpa, ja sam protiv toga. Zbog zloupotrebe istog.
Nisu svi ovde dobronamerni i saljivdzije. Ima nas raznih.
Toliko ima klonova, da covek ne zna vise ni s kim prica. Pa koji ce mi to onda:-?.
Ako se nekom ne svidja trenutni nick i promeni ga, neka onda ostali budu nekako obavesteni o tome. Ko se krije, bolje da ga nije:).
 
iluzionista:
E Hani... Ccc... Zayebant... Kažem ja... :lol: Mislim... Kako čovek da joj veruje kad tako maše sisićima... :)

Da li i ja da priznam? :lol: Mada ja svog klona duga nisam koristio... Još od Aprila 2004... Palio je i žario (malo sutra) pod jednim kontraverznim imenom... Pošto sad postoji lista korisnika... Daću vam početno slovo: "V"... Ko pogodi, častim ga kafom. 8)
vagina explorer jezikom?:lol:
ej znas koliko ima njih na v,ne zayebavaj nego kazi
 
Hm.. Da objasnim zašto sam postavio temu... Užasno me nerviraju osobe koje pričaju same sa sobom pretvarajući se da su u pitanju dva različita nicka... Ne da je to providno. Nego užasno providno i iritirajuće. E, tako... Izbacio sam sve iz sebe... Sad mi je lakše. :mrgreen:
 

Back
Top