ПТИЧИЈИ ГРИП...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Људи, мислим, док је још време... БОЉЕ НАМ ЈЕ СВИМА ДА ПРЕЂЕМО НА ПОДФОРУМ ЗДРАВЉЕ - јер како стоје ствари а ја прочитах на интернет вестима РТС-а ако тај птичији грип случајно мутира са обичним грипом МОЖЕ ДА СЕ ДЕСИ ДА У НАРЕДНОМ ПЕРИОДУ ПОМРЕ ОКО 100,000 000 ЉУДИ...ЛЕКА НЕМА...
а и оно нешто што га има КУПИЛИ СУ ОДАБРАНИ... :shock: :shock: :shock:

а за нас су опасне, гле црног хумора, ОНЕ ПТИЦЕ СЕЛИЦЕ КОЈЕ ИЗ РУСИЈЕ ИДУ ПРЕМА БАЛКАНУ...
 
Као што рекох, БОГ нас упозорава на разне начине.

СТАРАЦ АНТОНИЈЕ
"Ево шта сам видео о будућности.
Пре свега, све могуће техничке катастрофе – систем постојања који је човек изградио је по својој суштини сатански, јер апсолутно противуречи Божијим законима, те ће због тога почети да пропада. Падаће авиони, тонуће бродови, експлодираће атомске станице, хемијске фабрике. И све ће се то дешавати упоредо са страшним природним појавама које ће се дешавати по целој земљи, али посебно у – Америци. То ће бити урагани невидјене снаге, земљотреси, најсуровије суше. И насупрот томе – провале облака са поплавама. Са лица земље ће бити збрисан страшни монструм, савремени Содом – Њујорк. Одмазда неће мимоићи ни Гомор – Лос Анђелес.
Чини се да ће бити тешко наћи на земљи такво место где ће се човек осећати спокојно, и потпуно безбедно. Човек ће наћи мир само у уздању у Бога, а земља му већ неће дати никакву заститу."
__________________
 
Људи, мислим, док је још време... БОЉЕ НАМ ЈЕ СВИМА ДА ПРЕЂЕМО НА ПОДФОРУМ ЗДРАВЉЕ - јер како стоје ствари а ја прочитах на интернет вестима РТС-а ако тај птичији грип случајно мутира са обичним грипом МОЖЕ ДА СЕ ДЕСИ ДА У НАРЕДНОМ ПЕРИОДУ ПОМРЕ ОКО 100,000 000 ЉУДИ...ЛЕКА НЕМА...
а и оно нешто што га има КУПИЛИ СУ ОДАБРАНИ... :shock: :shock: :shock:

а за нас су опасне, гле црног хумора, ОНЕ ПТИЦЕ СЕЛИЦЕ КОЈЕ ИЗ РУСИЈЕ ИДУ ПРЕМА БАЛКАНУ...

Mito, Mito... crni Mito ptice nisu vise u modi.
 
eremita:
Људи, мислим, док је још време... БОЉЕ НАМ ЈЕ СВИМА ДА ПРЕЂЕМО НА ПОДФОРУМ ЗДРАВЉЕ - јер како стоје ствари а ја прочитах на интернет вестима РТС-а ако тај птичији грип случајно мутира са обичним грипом МОЖЕ ДА СЕ ДЕСИ ДА У НАРЕДНОМ ПЕРИОДУ ПОМРЕ ОКО 100,000 000 ЉУДИ...ЛЕКА НЕМА...
а и оно нешто што га има КУПИЛИ СУ ОДАБРАНИ... :shock: :shock: :shock:

а за нас су опасне, гле црног хумора, ОНЕ ПТИЦЕ СЕЛИЦЕ КОЈЕ ИЗ РУСИЈЕ ИДУ ПРЕМА БАЛКАНУ...

Mito, Mito... crni Mito ptice nisu vise u modi.
Da,da, mutira svinjski i ptičiji i imaćemo grip letećih prasića ... Simptomi su groktanje i cijukanje :lol:

... a sve je krenulo sa besnim kravama, preko ptica, svinja ... sad su na redu ovce, ostaje nam da vidimo da l' će da dobiju grip ili da polude.
 
165d3b0ba7c5.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top