ima i normalnih srba

fosilvaso:
Koja frka oko Srebrenice!? Pa tiletovi su pobili više nenaoružanih ljudi nakon završetka rata i još uvek NIKOM NIŠTA za to....BOŽE PRAVDE......


ma nase zrtve nisu bitne... mi smo stoka... agresori... prvo sazidamo manastir negde i zivimo tu 1000 godina, a zatim izvrsimo agresiju na tu teritoriju... zar to nisi znao?
 
tamo daleko:
Uhhhh....
No, drago mi je - zbog tebe i jos nekih ljudi koji su propatili, hmmm, recimo da od Srba... Ali i Srbi su patili isto tako ako ne i vise. I jos pate i to se vidi... Pa mi reci da li ima i normalnih Bosnjaka?
Srbi nisu patili od Bosnjaka,a ovo im nije trebalo sto su pocinili u Bosni.
 
commodore:
ma nase zrtve nisu bitne... mi smo stoka... agresori... prvo sazidamo manastir negde i zivimo tu 1000 godina, a zatim izvrsimo agresiju na tu teritoriju... zar to nisi znao?
za mene nikad agresorske zrtve nisu bitne niti ce biti ikad.sad bi Amerikanci trebali patiti za japanskim zrtvama,po tvom je i Amerika napala Japan.a otakad ste to vi hiljadu godina na bosansskom tlu.pravoslavne bogomolje se pojavljuju u Bosni tek krajem petnaestog vijeka,.....
 
vispak:
za mene nikad agresorske zrtve nisu bitne niti ce biti ikad.sad bi Amerikanci trebali patiti za japanskim zrtvama,po tvom je i Amerika napala Japan.a otakad ste to vi hiljadu godina na bosansskom tlu.pravoslavne bogomolje se pojavljuju u Bosni tek krajem petnaestog vijeka,.....

Селџук, омастићеш ти агресорски колац кад једног дана стварно буде агресија и кад 750 000 војске пређе Дрину и стварно окупира ону џамахирију што је онај твој мамелук алија направио.
Од петнаестог века... аха...
Будало потуричка!
То и јесте ваш манир да свет почиње даном кад сте отпали од Бога и Рода.
... тамо, крајем 15. века
 
commodore:
Селџук, омастићеш ти агресорски колац кад једног дана стварно буде агресија и кад 750 000 војске пређе Дрину и стварно окупира ону џамахирију што је онај твој мамелук алија направио.
Од петнаестог века... аха...
Будало потуричка!
То и јесте ваш манир да свет почиње даном кад сте отпали од Бога и Рода.
... тамо, крајем 15. века
Eh domachine pa pokushali ste sa arsenalom JNA pa ste ko pich.ce pobegli
 
vispak:
Diocles, igracina

Ovaj se klinac umnozava poput gremlina, polijes ga ladnom vodom i iskoci novi,
samo na njegovu nesrecu stalno se jedan te isti umnozava
jer ne moze nikako boljeg od sebe da napravi

njegos2.jpg
 

Back
Top