Mythbusters

Groucho_Marx

Zainteresovan član
Poruka
460
Jel gleda neko njih? Savršena serija, skoro pa bolja od Springera. Danas je bilo ispitivanje da li čovek može da preživi ako skoči uvis u liftu koji pada ( :roll: ) i da li je moguća ona urbana legenda o roniocu kojeg pokupi vatrogasni helikopter :)

Mislim, šou je idealan :)
 
Ja je pratim vec nekih mesec dana, i obozavam ih..likovi su fenomenalni...super je bila ona kad su proveravali da li ce avion da se raspadne(eksplodira) ako metak probusi prozor ili zid..
 
Ja sam gledao samo jednom kod druga i super je ... Bila je ona epizoda kad zacementiraju mrtvo prase i kad proveravaju da li avionski motor moze da prevne taxi ... Stvarno je extra :D
 
Да. Ја сам гледао кад cd стављају на брусилицу и проверавају када ће да пукне, и ако пукне да ли ће оштетити ону њихову чувену лутку bustera. До јаја је и она када помоћу кишних мантила покушавају да направе сплав којим ће побећи из Alcatraza и замислите успело им је.
Луди су ликови.
 
Meni je najbolji bio Shark Special, a sinoc su pokusavali da piletom (zamrznutim i otopljenim) razbiju vetrobran aviona :lol: ... Sta ce zaludni Ameri nego da se glupiraju :? Ali sou je bas cool!!!
 
Napravili su lutka koga su poslali medju ajkule,da bi videli da li zaista ajkule beze kada ih udarite,kasnije je jedan od likova ronio sa njima i udarao ih,i dokazali su da se ajkule povlace kada ih udarite i da ne postaju razdrazljive .Pa su onda dokazivali da ajkula ne moze da vuce brod ...i tako.
Likovi su zesci :)
 

Back
Top