bush je zlocinac...

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
bash mi pade na pamet kada su rekli da u Orleansu moze biti oko cak 10000 mrtvih - SREBRENICA.
Ajmo reci da je Mladic stvarno pobio 8 muslimana i to u ratu...
ali bush je pobio 10000 hiljada svojih sunarodnika...

zbog cega?
 
Nexus 6:
a sta je trebalo da uradi?
da ih pokupi i preseli u Arizonu??


СТРАШНО ,АЛИ НЕ ЧУДИ ЗА ЈЕДНОГА ДЕМОНОКРАТУ
 

Prilozi

  • 12989435904264047095ece.gif
    12989435904264047095ece.gif
    6,5 KB · Pregleda: 25
znali su da oluja dolazi i odlucili su da ostanu uz svoje domove...
bilo je nekoliko uragana, koji su ih zaobisli, i oni su verovali da ce ih i ovaj zaobici...
i ja sad vas pitam...jel trebalo da dodje vojska i pokupi ih ko Izraelce sa Zapadne obale???
 
Nexus 6:
znali su da oluja dolazi i odlucili su da ostanu uz svoje domove...
bilo je nekoliko uragana, koji su ih zaobisli, i oni su verovali da ce ih i ovaj zaobici...
i ja sad vas pitam...jel trebalo da dodje vojska i pokupi ih ko Izraelce sa Zapadne obale???

Наравно да је требало да их исели силом... па сети се само како су милосрдне међународне снаге СИЛОМ ИСЕЉАВАЛЕ СРБЕ СА КОСОВА И МОНАХЕ ИЗ МАНАСТИРА ДА БИ ШИПЦИ МОГЛИ НА МИРУ ДА ИХ ЗАПАЛЕ... :twisted:
 
kako da se setim necega sto se nije desilo...i sto nisam video...
uostalom kakve to ima veze sa temom...
to su amerikanci...oni imaju oruzje po tim kucama...pogotovo na jugu...
ne bi mogao Bush, licno & personalno, da ih natera da ostave kucu, a ne vojska...
 
Nexus 6:
kako da se setim necega sto se nije desilo...i sto nisam video...
uostalom kakve to ima veze sa temom...
to su amerikanci...oni imaju oruzje po tim kucama...pogotovo na jugu...
ne bi mogao Bush, licno & personalno, da ih natera da ostave kucu, a ne vojska...

Не сећаш се ТЕЛЕВИЗИЈСКИХ СНИМАКА КАКО ОКУПАЦИОНА ВОЈСКА СА ОРУЖЈЕМ ИСТЕРУЈЕ МОНАХИЊЕ...па наравно да се не сећаш... а има везе са темом јер су они то овде урадили из милосрђа - па зашто нису спасли ОНОЛИКЕ ЖИВОТЕ... сети се принципа када неко жели да изврши самоубиство СЈАТИ СЕ СТОТИНЕ ЉУДИ ДА БИ СПАСЛИ ЖИВОТ... ееееееееееееееј... траба спасти људски живот...
 
u americi ne moze niko da te natera na bilo sta...osim da placas porez...

zamisli da dodju vojnici kod nekog seljobera sa juga, i kazu mu: "dolazi uragan, mr's napolje"
izvuk'o bi Klitus dvocevku i raspalio po Nacionalnoj gardi...
oni su javili da dolazi uragan, ko je hteo/mogao otisao je...ko nije, njegov problem...
 
slazhem se ja da je bush i ovakav i onakav......ali.......kriviti busha za smrt ljudi u uraganu.....to je zaista neverovatno......mislim.......mosh retji i da svako ko pogine od pishtolja u usa ide bushu na dushu....nije zabranio upotrebu pishtolja....glupost...

e vid ga bl....i obraz i familija navijacha....c c c....kad vidi ovo reko bi chovek da su ti navijachi gomila budala....josh kad neko pogine....auuuu.....a nisu....ima tu i skroz dobrih i normalnih ljudi.....
 

Back
Top