dripci

kada se kaže da je neko dripac,misli se,valjda, da je neki loš čovek, preverant.
često kažemo da nam je dripac naplatio nešto 2 puta skuplje nego što je trebalo...
te ne vidim koje veze imaju kajle sa tim?
a,odgovor na pitanje...
svaka od nas je pala nekada na nekog dripca....
srećom,ja se opasuljih na vreme....
 
xpajamacax:
kada se kaže da je neko dripac,misli se,valjda, da je neki loš čovek, preverant.
često kažemo da nam je dripac naplatio nešto 2 puta skuplje nego što je trebalo...
te ne vidim koje veze imaju kajle sa tim?
a,odgovor na pitanje...
svaka od nas je pala nekada na nekog dripca....
srećom,ja se opasuljih na vreme....

i dobro onda svaka je pala na nekog drupca.
da li to znaci da su dripci po necemu bolji od drugih?
 
Luciferko:
Dripac je seljacina, kratko osisani lik sa kajlama, nabldovan, koji jedva ume da slopi dve proste recenice.
ondaK ne volim dripce,jer ne volim seljacine,volim muskarce sa dugim kosama,prezirem kajle,ne volim bildere....a za recenice...pa,ima i ne-dripaca koji ne umeju da sklope dve recenice. :lol:
ali,kakva je ovo tema? :shock:
 
kada se kaže da je neko dripac,misli se,valjda, da je neki loš čovek, preverant.
često kažemo da nam je dripac naplatio nešto 2 puta skuplje nego što je trebalo...
te ne vidim koje veze imaju kajle sa tim?

Evo slazem se sa xpajamacaX-om
 
zato shto su dripci tako sexy....i skroz su glatki....i kozha im je meka.....sto mu gromova....sad sam shvatio da ja da sam zhensko lozhio bi se na dripce.....

long live the dripci!
 
no dripac ...no cry
no dripac ...no cry
dripac little darlin....say dont shed no tears
no dripac...no cry

fala na lepijem rijechima....trudit tju se da bidem najbolji mogutji dripac....braaateeeee
 
zasto se ribe loze na dripce? pa zato sto one ne mogu da manipulisu njima tako lako, zato sto su oni konacno neka prepreka njihovoj biovlasti, a ne ovi romantikusi, dovoljno da ih pogleda neka i vec su totalno razoruzani.
to je isto kao kada bi ti bio izazov da igras basket jedan na jedan sa nekim shkolarcem, pa ne igra ti se s njim jbt, zelis dostojnog protivnika sa kojim ce ti biti interesantno.

ukratko, sto je muskarac vise pod biovlascu, tj sto vise idealizuje zene i potpada pod njihov uticaj, njegovi depoi za biovlast u centralnom nervnom sistemu su puniji i on takav nema sta da trazi u interpolnoj borbi.

jer upravo je funkcija zene plasiranje biovlasti. a muskarca da odbija te nalete i da zenski pokusaj dominacije nad njim pretvara u dominiranje nad zenkom spolja. kada su oba uslova ispunjena, njihova interakcija ce rezultirati tenzijom koja ce pokrenuti obostranu ljubav. ovo je formula na kojoj pociva erotska, partnerska ljubav, sve ostale predstave o ljubavi koje gledamo po filmovima itd su zenske podmetacine i/ili muske zablude.

potrazi knjige jove tosevskog, razjasnices sebi neke iskustvene dileme.
 
Randome, jesi li ti uopste procitao luciferkovu definiciju dripca, prije nego si napisao svoj post?
Covjece, pa za njega je dripac neko ko ne zna da sastavi 2 proste recenice... O kakvoj ti nemogucnosti manipulacije onda pricas?
Ono o cemu pises, odnosi se na mangupe, a ne na dripce...
 
Ne lozim se na dripce...mora da nesto sa mnom nije u redu..A da, znam! Mnogo volim biovlast, bez biovlasti ne vidim smisao zivota, biovlast mi je ko Sunce Zemlji, ko voda ribi, ko program kracunaru.... i nemoj neko to da mi uskrati, napravicu dripca od njega!
 

Back
Top