Win XP & AMD Duron 1,1 GHz...

buzak

Zainteresovan član
Poruka
149
Ljudi, imam problem pri instalaciji Win XP na ovoj konfiguraciji:
Procesor: AMD Duron 1,1GHz
Matična: QDI KINETIZ 7B/E
RAM : 320MB SD RAM
HDD: Maxtor 20GB Ultra ATA 100, 5400rpm....
Problem nastaje posle formatiranja C particije kod kopiranja potrebnih fajlova za dalju instalaciju .Dođe do nekog određenog fajla i tu sve stane.Onda moram da restartujem i tako u krug.Svaki sledeći put stane kod različitog fajla.Probao sam sa više različitih CD ova sa XP,bez service pack,sa service pack1,2 i stalno istoJoš nešto,instalacija Win 98 SE do samog kraja ide bez problema a isto trako i Win ME.I što je najčudnije Win XP je ranije radio na ovom kompjuteru. Možda ova tema i nije softverske prirode ali tražim pomoć!!!!
 
nemoj da formatiras. Formatiraj ga pa instaliraj win98 a onda preko njega XP bez formatiranja.
U principu ja sam samo jednom naleteo na problem instalacije xp-a i to se desilo (na kraju se ispostavilo) jer je jedan modul rama bio pokvaren. Ne kazem da je to slucaj kod tebe ali probaj da instaliras preko win98 i ako opet imas problem tetiraj ram preko memory gold programa
 
Hardver je definitivno u pitanju.
Pre nekih godinu ipo sam imao isti problem.
98SE moze, XP blokira negde na pocetku instalacije, i ne mogu da formatiram hard nicim osim LLF programima.

Kod mene je bio u pitanju procesor, a tebi predlazem prvo da promenis RAM, pa onda sve redom.
 

Back
Top