Šta očekujete od FIFE 2006

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Pa šta očekujete od FIFE 2006. Po svemu sudeći biće najbolja fudbalska igra do sada. Izašao je i demo
( http://largedownloads.ea.com/pub/demos/Fifa/2006/FIFA06DemoEn.exe).
A evo i zahtevnosti :

Wondering if your computer will run the PC version of FIFA 06? Compare your computer to the final system specs here:

OS - Windows XP/2000
Processor - Intel Pentium III or equivalent 1.3 GHz
Memory - 256MB RAM (512MB recommended)
Hard Drive - 1.2GB
Disc Drive - 8 SPEED
Video Card - 32MB*
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
Online Multiplayer - 56.6Kbps; 2 Players
LAN - TCP/IP compliant network; 2 Players
Single System Multiplayer - 2-4 Players
Input - Keyboard, mouse or supported dual analogue gamepad

DirectX 9.0c is included on this disc and may require the latest drivers for your video and sound card.

*Supported video cards: NVIDIA GeForce2 MX or greater, ATI Radeon 7500 or greater. Laptop models of these chipsets are not guaranteed to run this game. A dual analogue gamepad such as the Logitech Dual Action is recommended.

Notice: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some DVD-ROM and DVD-RW drives.

www.fifa06.com
http://footballcommunity.ea.com/

Jedva čekam da bude moja:lol::lol::lol:Alex.L
 
pretpostavljam da oni koji pljuju po fifi vole Pro Evolution Soccer.
Realno ona mozda jeste realnija ali izem ti igru za koju moram da naavim 100patcheva da bi mogao da je normalno igram. Ili usporena ili ubrzana. Oni iz komanija jednostavno ne umeju da naprave konverziju na pc. I ako pro evolution soccer5 bude patio od istih bolesti onda se moze reci proevolutionsoccer=najgluplja igra! (jer ako stvarno nisu u stanju posle toliko godina da naprave stvar kako treba onda bolje da ni neprave konverziju. (ogradjujem se oko verzija za sony koja je mozda najbolja simulacija fudbala (posto je fifa arkada) :) Ja govorim iskljucivo o PC verziji. Ona 3-ka i vining eleven su mi se smucili koliko sam se zezao da ih poteram da rade kako treba.
 
nikada nece nadmasiti pro evolution
bice isto ***** kao i svaki prethodni deo
EA gamesu su fifa i sve te sportske igrice
sigurna zarada tako da neku revoluciju ne treba ocekivati
sto bi menjao nesto sto iz godine u godinu donosi dobru zaradu
 
EA Sports generalno je veoma losa developerska kuca, ne samo Fifa koja je ocajna, nego i NBA, NHL itd, sve je to strogo skriptirano i veoma iritirajuce za svakoga, sem onima koji su se tek upustili u svijet video igara, pa sta god da vide ili odigraju njima je to odlicno.
Medjutim Fifa je posebna prica, potpuna katastrofa.
A PES je uvijek bio klasa za svaki fudbal i ostat ce.
 
EA je vec napravio veliki pomak sa UEFA Champions league 04-05.Tu su izlecene skoro sve decije bolesti iz svih predhodnih fifa.Mislim da je to trenutno najjaci fudbal ali samo ako se igra na PROFESSIONAL ILI WORLD CLASS NIVOU.Ako u fifi 2006 zadrze sve ove dobre stvari iz UEFE, bice to najbolji fudbal do sada,ali licno mislim da ce da iskopiraju Uefa Champions league 04-05.
 
milantaa:
EA je vec napravio veliki pomak sa UEFA Champions league 04-05.Tu su izlecene skoro sve decije bolesti iz svih predhodnih fifa.Mislim da je to trenutno najjaci fudbal ali samo ako se igra na PROFESSIONAL ILI WORLD CLASS NIVOU.Ako u fifi 2006 zadrze sve ove dobre stvari iz UEFE, bice to najbolji fudbal do sada,ali licno mislim da ce da iskopiraju Uefa Champions league 04-05.
E prijatelju da si presao sa Goal-a 3 (mozda se neko sjeca ove igre sa stare Sege), na sadasnju Fifu iliti isto sr*nje drugo pakovanje UEFA-u razumio bih te, ovako ...
 
ali igra je stvarno dorba.
36_1_8.gif

Ja je skinuo i za mobilni
 
za mobilni svega 32KB java fajl.
Ako ti mob prima javu mogu da ti posaljem pa da probas da li je kompatibilan fajl sa tvojim modelom.
Garantovano vise se neces smarati na casovima. Jedino ces bateriju morati svakodnevno da punis
36_1_28.gif
 
tab503:
za mobilni svega 32KB java fajl.
Ako ti mob prima javu mogu da ti posaljem pa da probas da li je kompatibilan fajl sa tvojim modelom.
Garantovano vise se neces smarati na casovima. Jedino ces bateriju morati svakodnevno da punis
36_1_28.gif
Može da posluži. Drugar s' kojim sedim uskoro uzima neki dobar fon tako da bi trebalo da podržava Java-u.
 

Back
Top