mtvadria

tex

Početnik
Poruka
48
Од 1. Септембра програм емитује mtvadria .Емисије и серије су титловане ,мјуза није лоша има наших песама али за сада нема наших водитеља , кажу 15.септембра аудиција. Видећемо како ће то изгледати.
 
Ja sam dobila....
Nije loshe ali me nervira shto pushtaju slovenchku,hrvatsku muziku...ne znam da li ima nashe....svejedno....
Jedino shto mi se dopada je shto su emisije titlovane...ali ne bih se bunila ni da mi je ostao MTV Europe....
Ma vazno je da se VH1 ne menja.....VH1 de mnogo bolji od MTV-a...pushtaju mnogo kvalitetniju muziku....
 
najbolji mtv je bio nemacki.
onda su mi uveli evropski gde su me terorisali hebrejskim i slovackim :roll:
i onda je usledila adria gde previse pricaju na slovenackom koji ja btw uopste ne razumem. :roll:
inace pustili su jedno vece onog sto sebe zove marcelo (jel se tako zove?) on je odavde,zar ne?mislim,pevao je na ekavskom.
uglavnom ne svidja mi se evropski ni mtv adria...nekako su mi dosadni,a nemci su uvek pustali bolju muziku.
i slazem se da je vh1 bolji,pustaju neku staru muziku koju na mtv-u nikda ne bih mogla da cujem.
 
pa kod mene jos nije stigla....ja sam cuo da vec ima nekih nasih voditelja a ono sto me ustvari interesuje..pustaju li one klasicne "amercike" pesme i njihove aktuelne izvodjace ili samo slovenacku i hrvatsku muziku...

P.S. ja nemacki MTV ne gotivim samo zato sto ima onej budjavi nemacki rep 9ili hip-hop0 koji je BUKVALNO ocajan!
 
ma isti je kao mtv europe.
ne znam,na mtv europe i adria pustaju previse repa,hip-hopa,r'n'b-a..ne volim tu muziku.
na nemackom su ipak pustali vise po mom ukusu.
 
Jao ja sam mrzela nemachki MTV....pogotovo shto na svake dve pesme pushtaju reklame od po 10 minuta...i to one iritirajuce ringtones reklame....A i emisije su bile velikim delom sinhronizovane....
Da,MTV adria je isti kao MTV europe samo shto pste nekad i slovenchku i hrvatsku muziku i emisije su titlovane....
A da, ja imam SBB kablovsku i dobila sam MTV adria odmah chim je pocheo....
 
Mnogo me je bwe razocarao ovaj MTV..nigde nema nasih voditelja, a ovi Slovenci i Hrvati(manje vise) su katastrofa..ne znaju ni engleski pravilno da citaju..a muzika nikad gora..
 

Back
Top