Imam da poklonim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da vidis, i nije to tako losa ideja.
Mozda bi svi koji imamo nesto sto nam ne treba (ali da je kompletno funkcionalno), mogli na jednom mestu da "oglasavamo", pa ako nekom treba, da mu damo. Govorim o poklonu a ne o prodaji.
Ja imam gomilu nekih katrtica, grafickih, zvucnih, ovogo ili onoga, a samo mi skuplja prasinu, mozda nekom za nesto treba. Ako budem imao vremena, napravicu "inventuru" pa kome zatreba....
 
Ljudi, genijalna ideja. Doduse ja sam sad sklopio neki athlon na 900mhz i samo samo sam morao da kupim kuciste. Nije lose, ja sam za da se pomogne ali stvarno kome treba. Bojim se da bi to neko mogao da iskoristi da napravi neki biznis, da zaradjuje na sirotinji. Sto ne bi skupili delove, pa sklopili neke kakve-takve masine za obdanista, za nezbrinutu decu u Zvecanskoj, razna sirotista, i sl. I to su zive duse, svi bi oni da pogledaju Petra Pana, Spidermena i sl. Ja sam kod mog klinca u obdanistu namestio muziku, gledaju crtane i sl. Pa ljudi, oni nisu imali zvucnike za komp, a znate koliko oni kostaju!!!!
Da ne bude samo prazna prica, ja nudim graficku, PCI, S3 Virge sa 4Mb rama, hladnjak sa kulerom za 64-bitne procesore i AT napajanje, mislim 200W. Doduse imam i jedan procesor 486x2, ali mislim da to nikom ne treba.
 
Ovo je STRAVA IDEJA
Ja imam dva 486 racunara samo ih treba sklopiti znaci sve graficke,ploce,kontrolere,sve sve.ako nekome treba neka se javi poslacu mu postom.A da imam i jedan flopy
 
e svidja mi se ovo za pomoc i tako to.
aj sredimo nesto....
doduse ja imam manjak delova jer sam sklopio neki dogovor da nosim staru dvojku i zakacim kao klaster na gendergosha provajdera...al mozda i nadjem nesto :D
 
A meni treba ako neko ima maticnu plocu za pentium 2 sa magistralom minimum 100 MHz.Naime,drug me je video kako se mucim sa 200MHz,pa mi je doneo na poklon p2 na 450MHz.Njega sam ubo u moju plocu i tek onda video da radi na 338 MHz,a ploca ima maximalnu magistralu od 75 na kojoj mi procesor obrise registry bazu i onda ajmo jovo nanovo.
 
Cini mi se da ce nam, kada se ovde pojavi 5-6 strana, svi podaci biti NEUPOTREBLJIVI, jer, ako se ovako provlace kroz tekst, bice nepregledno. Dakle ponavlajm, ali malo drugacije:

graficka, PCI, S3 Virge sa 4Mb rama
hladnjak sa kulerom za 64-bitne procesore
AT napajanje, mislim 200W
procesor 486x2,

Pa neka se javi neko kome sta treba. Samo necu biti tu iduce nedelje, a mozda i one tamo, idem na neku operaciju, da ne bude da nudim a ovamo me nema.
 
Кулиража:
Imam Lexmarkov stampac Z25, samo malo treba procistiti kertridze, a koliko se secam puni puni su.
I imam jedan HP skener koji se kaci na SCSI port (imam i ovo cudo). Pa ako kome treba neka se javi.

pa taj stampac ti nije ni mator ni nefunkcionalan , ako ga stvarno dajes daj ga meni molim te : ) , Jel on radi uopste ? Ako radi mozemo da se nagodimo koliko bi vredeo .


p.s ako je tacno reci mi da ti dam adresu : )
 
@Pericco
Pa nije problem da ti posaljem tu plocu.na nju se hvata 486 procesor i velika je ko pola radnog stola tako da ti se nece isplatiti zbog postarine.E da trebace ti jos i verovatni kontroleri za nju.
 
Ja se bavim skupljanjem svakakvih krsheva,posaljite sve kod mene. :-)
Od racunarskog otpada imam samo 286 i njega cu da iskoristim za upravljanje nekim drugim krntijama koje napravim.To je tzv. automatika- "udri me do zore..."
Dex,ako si mislio ozbiljno za one 486-ice posalji mi E-mail pa cemo se dogovoriti,steta da propadnu.
Pozdrav.
 
Cika BIL mi se javio ( ne ne, ne smijte se, zaista je tako!) i nije imao vremena da vam kaze licno ali zato je uzeo mene kao glasnogovornika (i kao osobu koja je uopste i POKRENULA OVU temu ovde) da vam prenesem sledece:

Divim se vasem otpadnom hardveru, divim se kako jedni drugima prepucajete polovne komponente jer ocigledno nemate ni par evrica u dzepu da priustite nesto novo i PRISTOJNO i samo vas gledam kako na tom JADU od HARDVERA verovatno planirate da koristite naj noviji a "state of the art" softver iz oblasti ... WEB DESIGHN-A!!!!!!

(Samo Vas gledamo!!!)

Pricao bi cika Bil vama mnogo toga jos, ali posto je sada u Washingtonu vreme za lalanje, svima salje tople pozdrave and good night Serbia... where ever you are!!!!

P.S. Dok lalate, kontemplirajte o sledecoj temi (najbolje se razmislja u snovima!!!)
A KOLIKO ONO BESE WEB HOSTING? A JEL PLATA LEGLA? A JEL JA TO MOGU SEBI PRIUSTITI???

NjNjNjNjNjNjNj!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top