Sta je sa Kasperskim

mirosl-@-v

Početnik
Poruka
25
Ljudi,imam pitanje.Prilikom dizanja sistema,javlja mi gresku za Kaspersky.Kaspersky A.V.Personal has already been started by another user.Kada kliknem na OK on startuje.Sta je u pitanju i sta da radim?Imam jos jedno pitanje.Isto kod startovanja sistema,kad mi se pojavi DOBRO DOSLI,primetio sam da treba mnogo vise vremena, nego pre, da se pojavi radna povrsina,ikone.
 
Koliko mi je poznati Kaspersky „voli“ da izbaci takvo upozorenje kada se vrsi promena korisnika (Log Off)... Deaktiviraj sve naloge koje imas kreirane a koje ne koristis, bolje receno izbrisi ih, jer je to moguci razlog sporijeg dizanja sistema i jedne takve poruke.
 
Huh, brisanje naloga? Ne ne ne... Samo nemoj da se log off-ujesh sa fast switchom, znachi uradi pravi log off.

Shto se tiche duzhine podizanja mogucje je da je krivac kav-ov startup scan. On mozhe da se deaktivira, ali za tom opcijom cesh morati malo dublje da kopash po prgramu, ne koristim kav trenutno tako da ne mogu napamet da ti objasnim gde je ta opcija...
 
REI:
Huh, brisanje naloga? Ne ne ne... Samo nemoj da se log off-ujesh sa fast switchom, znachi uradi pravi log off.

Shto se tiche duzhine podizanja mogucje je da je krivac kav-ov startup scan. On mozhe da se deaktivira, ali za tom opcijom cesh morati malo dublje da kopash po prgramu, ne koristim kav trenutno tako da ne mogu napamet da ti objasnim gde je ta opcija...

Odgovor tačan!
Urmašica od Dlakavog!
 
mirosl-@-v:
Ljudi,imam pitanje.Prilikom dizanja sistema,javlja mi gresku za Kaspersky.Kaspersky A.V.Personal has already been started by another user.Kada kliknem na OK on startuje.Sta je u pitanju i sta da radim?Imam jos jedno pitanje.Isto kod startovanja sistema,kad mi se pojavi DOBRO DOSLI,primetio sam da treba mnogo vise vremena, nego pre, da se pojavi radna povrsina,ikone.

Meni se ovo takodje desilo. Pise Kaspersky A.V.Personal has already been started by another user ali ja ne mogu da ga povratim. On je meni nestao iz toolbara. :confused: . Nasla sam ga u " Program files" ali nece da startuje samo izlazi to upozorenje. Komjuter je poceo da koci, blokira. Ne znam sta da radim :-( Da li neko zna sta se to desava?
 
Imam ja jedno pitanje...:? (samo jedno,necu vise:) ) ako neko zna odgovor...Zasto mi antivirus programi blokiraju konekciju na internet?:roll: Prvo je bio Mc Afee,pa rekoh slucajno,...a onda i Kasperski...Inace,jedno vrijeme rade potpuno normalno...:? Osim toga,u stvari,ne znam da li ima veze s tim,odjednom mi se zatvori prozor internet eksplorera,kao neka greska u IE... IE has encountered a problem...:roll:
 
REI:
shta je urmashica? :)
Nešto što Dlakavi strašno voli da obožava a i da pojede!
Kad neko kaže glupost - ponudim ga tulumbama (jer ih ne volim)
Najbolje će biti da odeš na KUVANJE pa tamo da postaviš ovo pitanje
Strašno si me razočarao!


limunada:
Imam ja jedno pitanje...:? (samo jedno,necu vise:) ) ako neko zna odgovor...Zasto mi antivirus programi blokiraju konekciju na internet?:roll: Prvo je bio Mc Afee,pa rekoh slucajno,...a onda i Kasperski...Inace,jedno vrijeme rade potpuno normalno...:? Osim toga,u stvari,ne znam da li ima veze s tim,odjednom mi se zatvori prozor internet eksplorera,kao neka greska u IE... IE has encountered a problem...:roll:

Draga Limunado,
Pre godinu dana (kako vreme proleti), sećam se da si isto postavljala pitanja koja još uvek postavljaš.
Dobro, tebe ne zanima kako sve ovo funkcioniše već kako da učiniš rad komfornijim.
Samim listanjem onih plug-inova u tvom IE-u, uvideh da voliš da instaliraš svaku glupost.
Vidiš, nisu antivirusni programi krivi.
Nešto ti opasno koči konekciju.
 
Dragi Strvino,:)
Drago mi je sto pratis moje "hodove po mukama",ali hoce li ukor biti makar malo manji,ako ti kazem da ja nisam nista instalirala,ali imam tvrdoglave clanove porodice :) ,tako da samo spasavam sto se spasiti da...:roll:
I nisi u pravu,mene zanima kako sve to funkcionise,ali ko da mi objasni...:)
Salim se malo...znam da nisu krivi antivirusni programi i da nesto koci...toliko znam sa mojim skromnim znanjem,koje moram priznati,potice uglavnom sto ovde procitam...
Ne znam sta podrazumijevas pod "glupostima" ,i koliko znam,ne postavljam uvijek ista pitanja,nego bas naprotiv,uvijek me nesto razlicito zeza...:roll:
Primjecujem da ti mnogo znas,ali nekako nas "neznalice"gledas sa visine...:wink:
Posto si vec listao moje "plug inove"(eto naucih novi izraz:) )kazi brate,sta valja,a sta ne,ako znas i hoces...a ako ne onda nista...:?
Veliki pozdrav...:wink:

p.s. tulumbe su zakon...:razz:

ps.2 Sta sad da radim? Ako ponovo stavim Kasperskog,ne mogu na net...a ako ne stavim,onda jos gore?:roll:
 
Mnogima sam pomogao, ne vidim što ne bih i tebi?
E sad, ovde neću...
Neće ni onaj koji ovo uredjuje...
Ima mnogo a mnogo novog se još uvek uči.
Uvek su mi bili simpatični ovi "naučeni" pa sad kad nešto saznaju a misle - Bil Gejts im nije ravan.
Ne može tako.
Nekom treba manje nekom više vremena da shvati gde greši.
 

Back
Top