kako jesti

stariselagano

Početnik
Poruka
37
Nova sam na ovom forumu,pa ne znam da li je neko naceo ovu temu:
dakle(m), nikad nisam sigurna kako se jedu rakovi (kozice), jastog, dagnje...
Ako je neko iskusan po ovom pitanju, mogao bi da pomogne nama OSTALIMA da se ne brukamo za stolom !!!!
Unapred hvala !!!
 
uh,ja sve cemu ne mogu da pridjem priborom jedem prstima.makar i u restoranu sa *****
zapravo neces se obrukati ako svemu pridjes prirodno...
pa ja i pizzu jedem prstima,tako mi sladje:D
 
stariselagano:
Nova sam na ovom forumu,pa ne znam da li je neko naceo ovu temu:
dakle(m), nikad nisam sigurna kako se jedu rakovi (kozice), jastog, dagnje...
Ako je neko iskusan po ovom pitanju, mogao bi da pomogne nama OSTALIMA da se ne brukamo za stolom !!!!
Unapred hvala !!!
Jedi slobodno rukama, koristi klješta za krckanje nožica, tako jede čitav svet...Prijatno!:grin:
 
stariselagano:
E, vidi, bas zanimljivo !!! Pa ja da znam kako jede citav svet, ne bih pitala na forumu. Ima logike, a?
Mislila sa na malo ozbiljnije objasnjenje!
Evo i ozbiljnijeg objašnjenja! Svi zglavkari, ljuskari, školjke i sl. jedu se prstima... Isto važi i za razne vrste ptica, prepelice, jarebice, sve do piletine...
 
Espanol:
Evo i ozbiljnijeg objašnjenja! Svi zglavkari, ljuskari, školjke i sl. jedu se prstima... Isto važi i za razne vrste ptica, prepelice, jarebice, sve do piletine...
Mnogo ti hvala ! Tuzno je sto sam ja iste imala priliku puno da jedem kad sam bila student (davno) i kad smo letovali od Dubrovnika do Opatije. A sad, od kad radim i zaradjujem, ne mogu to sebi da priushtim. Elem, zaboravila sam pravila konzumiranja te hrane. Pa, stari se lagano, k'o sto mi nick kaze. Pozdrav
 

Back
Top