Nadimci....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
na faxu su me neki prozvali "rumeni" zato shto sam jednom jurio na predavanje i doleteo do 4-og sprata sav zajapuren, i crven naravno (: to je doshlo do te mere da neki nisu znali ni kako se zapravo zovem, a jedan lik je jednom rekao da sam ja iz Rumenke (selo do NS-a).... kad sam ga pitao otkud mu to, on reche.... "pa .... ti si rumeni ..... ti mora da si iz rumenke" (:
debilana.
druhig nadimaka nemam, ime mi nije zahvalno za to. u osnovnoj su me zvali "aki", a bivsha me je zvala "andi" (:
 
izvini Keeper ali ja ne znam kako se zovesh...
Mene kuci roditelji i rodbina zovu Aca ako neshto zaebem onda je ALEKSANDRE al onako glasno prodorno ;))) drushtvo isto Aca par drugarica me zove Alex isto je bilo i sa jednom devojkom mada bila mi je drugarica pre pa odtud to ;) mene u shkoli zovu Cane shto je dosta dobro kakvih mi sumanutih nadimaka imamo a do tog nadimka sam doshao pa to je kratka i smeshna pricha i zato je necete cuti :D
 
Bila ona pesma u čitanci, u četvrtoj ili trećoj srednje, ne sećam se tačno - Albatros. Valjda se tako zove, nisam siguran, ali znam da govori o njima. I kao zaključak na času je bio da su albatrosi neshvaćeni. I onda neko reče: "Eto baš kao on!", i pokazaše na mene. I zvaše me albatros, jedno dan-dva... interesantan nadimak, though...
Drugar, kao mnogo uči i oblači se ko dizelaš. Znači Štreber + Diesel. To daje Shtriesel. Moj pronalazak.
 
Auuu pa ja imam milion nadimaka... da krenemo od onih najcescih.
Pop, mare, konan, maki, zmijche, fantom... ima i vrlo retkih kao sto su dragon, brzi... uh ne mogu da se setim vise ali ima ih jos par ;)
 
E, sad sledi antologija nadimaka...

Prvo je bilo Stefke, pa Stefy, pa Texas, pa Babyface...

Dok me sad skoro svi zovu drugacije...Kovi, Kobi, Kovinus ( otuda i nick), Kovikus, X- Man ,Vitez ,Liquid man,Gundix...

Ako se setim jos necega, dodacu...

A sa najboljim ortakom! Tek tu se ne zna ko koga vise cascava nadimcima...
 
Pola drustva me zove Djole; I to uglavnom ljudi koje znam dugo, dugo... Tako da je to opstalo samo kod njih...

Druga polovina me zove MaRe, i to mi se mnogo vise svidja :)

Cjale me zove bitanga...

Toliko... :p
 
u principu me zovu acika...alimam i neke "specijalne" :) pr:saska/saskica,zabica,chudo (tako me zvao bivsi decko... :)),alex,aca...alkad cujem te "muske" nadimkeobicno se nerviram...pa me sve cesce tako zovu... :)
 
ima dva mirka koja se pominju u mom drushtvu...ja i josh jedan lik koji je neki programer i sav je u tim rachunarima...qpuje prodaje popravlja itd...ako neko pomene da je video mirka...a ovaj pita kog...a on video mene...on kazhe mirka kokosha....meni bio nik na kanteru i slichnim zezalicama KOKOSH...pa odatle....al to i nije nadimak..to je vishe nekakav epitet...mrzim svoje ime nemozh mu tepati pa to ti je.....
 
meni se chini da tema postoji...
e sad... pronashla sam ovu, koja je poprilichno stara, shto ne znachi da ne mogu tamo da se prebace postovi i nastavi...
http://forum.krstarica.com/threads/2644&page=1&pp=15&highlight=nadimci
ali ja sam ubedjena da je postojala neka tema na kojoj smo toooliko razvukli o nadimcima da je to neverovatno... i nije neka tema iz praistorije...

nadimaka nemam. kao malu zvali su me micja, to u okviru porodice. u osnovnoj shkoli po prezimenu RoLL u srednjoj shkoli po imeni (neki po prezimenu). jedini nadimak mi je mica i to ne za shiroke mase (sem ovdi ;p). ako sam neshto zaboravila, sigurna sam da cje me Milca ispraviti. (8 kao npr. recji cje da me ona zove mala buljava ;p i ne znam shta josh. (8 neki me zovu i milenica... blah, josh gomila *ranja. (8

~edit~
Sonjina mama me zove cica mica :mrgreen: ili mica domacjica.
 
Keeper:
na faxu su me neki prozvali "rumeni" zato shto sam jednom jurio na predavanje i doleteo do 4-og sprata sav zajapuren, i crven naravno (: to je doshlo do te mere da neki nisu znali ni kako se zapravo zovem, a jedan lik je jednom rekao da sam ja iz Rumenke (selo do NS-a).... kad sam ga pitao otkud mu to, on reche.... "pa .... ti si rumeni ..... ti mora da si iz rumenke" (:
debilana.
druhig nadimaka nemam, ime mi nije zahvalno za to. u osnovnoj su me zvali "aki", a bivsha me je zvala "andi" (:
hihihihihih, rumeniiiiii :mrgreen: LooOOOOoOL
Endi mozh' bit' bash cakano (:
Kurt2:
Bila ona pesma u čitanci, u četvrtoj ili trećoj srednje, ne sećam se tačno - Albatros. Valjda se tako zove, nisam siguran, ali znam da govori o njima. I kao zaključak na času je bio da su albatrosi neshvaćeni. I onda neko reče: "Eto baš kao on!", i pokazaše na mene. I zvaše me albatros, jedno dan-dva... interesantan nadimak, though...
Drugar, kao mnogo uči i oblači se ko dizelaš. Znači Štreber + Diesel. To daje Shtriesel. Moj pronalazak.
Albatros je u chitanci za trecju godinu. Bodler valjda.. zanimljiv nadimak. (8
AntunTun:
ima dva mirka koja se pominju u mom drushtvu...ja i josh jedan lik koji je neki programer i sav je u tim rachunarima...qpuje prodaje popravlja itd...ako neko pomene da je video mirka...a ovaj pita kog...a on video mene...on kazhe mirka kokosha....meni bio nik na kanteru i slichnim zezalicama KOKOSH...pa odatle....al to i nije nadimak..to je vishe nekakav epitet...mrzim svoje ime nemozh mu tepati pa to ti je.....
hmmmhmhm... Miki mozhda? ;p
 
....imam mali milion varijacija na ime-Joka,Jocka,Jovanica(to mrzim),Jocko,Jole,Joja....pa onad isto toliko na prezime......mama ima gomilu nadimaka za mene,al vecina datira iz detinjstva i nisu za javnost......ima jos,ne mogusad da se setim.
 
Samo uzi krug prijatelja i sestra zovu me Mici (i to zbog prof.hemije koja me je prva tako nazvala, a ostalima se svidjelo).
Onda, neki me zovu i Mica.
Mama me zove Mikica ili Miki.
Ostali me zovu imenom, a samo 2-3 osobe prezimenom.
 
Hmmmzi pa ovako...od 4 nej ortakinje, jedna me zove Lanitj, jedna Pile a ove dve blesace Lanita chikita :D
Ostatak me uglavnom zove Lanche. Decko me zowe sretjica.
Tjale me zove machak?
i tako dalje...u osnovnoj su me zvali Bubica:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top