KLOT FRKET

SSJ4:
Neverovatno ... Nisam ni pomislio da neko toliko debilan moze da pojavi na televiziji .Alapacha i trachara .Blah

Hahaha ... opet se ja ne slazem sa tobom. Ta tzv "alapaca i tracara" je provereno procitala vise knjiga nego sto ces ti procitati u zivotu, tako da nemas osnova da je prozivas ... zena mozda jeste cudna, malo estravagantna i uvrnuta, i nije bas prijatno gledati je na tv-u onako ruznu ali bas je i ne treba nazivati alapacom i tracarom :)
 
Ru_bi_tch:
Hahaha ... opet se ja ne slazem sa tobom. Ta tzv "alapaca i tracara" je provereno procitala vise knjiga nego sto ces ti procitati u zivotu, tako da nemas osnova da je prozivas ... zena mozda jeste cudna, malo estravagantna i uvrnuta, i nije bas prijatno gledati je na tv-u onako ruznu ali bas je i ne treba nazivati alapacom i tracarom :)
Slazem se sa tobom!!! Ima nesto jako simpaticno i zanimljivo, kada se pojavi na TV-u! Obozavam takve osobe...;-)
 
@Ru_bi_tch Neka je prochitala koliko god oce knjiga ... I dalje se bavi vrlo nezanimljivim i beskorisnim temama i trachevima ... I sama po sebi je apsolutno antipatichna .To je moje mishljenje
 
Ma emisija je bila skroz bzvz, svaka druga rec joj je "sex" pa "sex", i sad je to nesto extravagantno, kao da je ne znam sta izmislila...I koga je uopste briga sa kim se sexaju politicari ??? Narocito ona rugoba Bakarec, ili kako se vec zove ?!
 
ona izigrava nekog i nesto...
ona je sada kao pobunbjenik ako je rekla sex na tv-u! WOOW DUDE!
i kao drugo, ona sa heklanjem ima veze kao i ja sa strategijom vojnih napada iz vazdusne zone
 
meni je ona antipaticna..... ha, odvratna je.
nisam gledala tu emisiju, jer mislim da bi to bili klasicni tracevi i prazna blebetanja + politika = smooor.

ako je neko procitao puno knjiga, super, ali ako se ta osoba bavi glupostima, nemam razloga da je postujem.
ona bre zivi od traceva i izazivanja skandala.
sve njene knjige su o sexu.
i ona privlaci paznju time... ma, uzas. :rooooll:
 
Ma nije ona losha...Meni je OK....Mada, slazem se da malo preteruje sa svim tim prichama o sex-u i bla bla.....
Ne znam kakva joj je emisija...Ali ja sam je zgotivila kad je imala tribinu u mojoj shkoli pre godinu-dve....
 
Sta vam je ljudi zasto je toliko demantujete??? Meni ona nikada nije dosadna, mozda je malo nedosledna u svojim stavovima, ali je jako inteligentna i jako zabavna....
 
Ja baš gotivim Isidoru, a ovom novom emisijom sam oduševljena. Negde sam pročitala da klot-frket ima veliku gledanost. Isidora je jedinstvena, ne folira se, pruži jezik i po političarima, a o njenoj inteligenciji i obrazovanju ne moramo ni govoriti. Meni je super.
 
Ma šta ljudi pričali o Isidori, njoj uvek uspeva da bude
u CENTRU PAŽNJE, a to joj je i cilj.
Isidora spada u kontroverzne ličnosti, koja ljude ne
ostavlja ravnodušnim, a pošto je veoma inteligentna zna,
da ukoliko želi da bude tiražni pisac, mora da bude PROVOKATIVNA.
Vidite da ste svi, voleli je ili ne, gledali njenu emisiju.
 
Fora je da sam sluchajno naleteo na emisiju ,pregledavajuci kanale ... A to da je svima privaukla paznju nema veze sa kvalitetom emisije ... Josh uvek je retardirana
 
Zalosno je to da i visoko obrazovani ljudi i intelektualna elita, usta svakako ubrajam i Isidoru Bjelicu,
pribegavaju prostaklucima i primitivizmom kako bi se dodvorili siroj populaciji.
Isidori to ne lezi!
 
Mislim da njoj to baš leži, od nje se očekuje provokativnost. Ona ima lascivan rečnik i u svojim knjigama i u svojim javnim pojavljivanjima baš ne da bi nekog zabavila, nego jednostavno da stvari nazove svojim ipravim menom , znači dupe je dupe, a ne donji deo ledja.
 
Sa interesovanjem sam ocekivao njenu novu emisiju ceneci njenu inteligenciju, ali to je sve. Ta njena ekstravagancija i recnik moze na pocetku da izgleda interesantno sve dok covek ne shvati da je glupo. O njenim romanima koje su vecinom dno ne treba mnogo ni da se prica. Ona poslednja emisija o orgazmu je stvarno dno.
 

Back
Top