Forumasi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Da li se zapitate nekad koji su to ljudi koji vise po forumima?Da li kad prodjete pored nekog pomislite ma to je verovatno,Pera Zdera,Kojot,anakin,BreskvicaEspi...........................................................itd.
Kako izgledaju ljudi koji se uklapaju u psiholoski profil forumasa!Da li su to normalni,napaljeni,nenapaljeni...Da li su uopste te savete koje daju nekome primenjuju u stvarnom zivotu?Da li dolaskom na forum lece svoje frustracije,ili mozda tudje?
Naravno sve ovo sto sam napisao se odnosi i na mene!
 
majq mu....vidish nikad mi nije palo na pamet da pomislim kakvi ljudi dolaze ovdi...ljudi ko ljudi...ima svakakvih...pogledaj kroz prozor....ovde je josh i bolje nego inache....

ne primenjujem nikakve savete koje dajem...tj retko kad...zatim......nekad sam napaljen a nekad i nisam...frustracije manje vishe...mozhda one vezane za posao....
 
AntunTun:
majq mu....vidish nikad mi nije palo na pamet da pomislim kakvi ljudi dolaze ovdi...ljudi ko ljudi...ima svakakvih...pogledaj kroz prozor....ovde je josh i bolje nego inache....

ne primenjujem nikakve savete koje dajem...tj retko kad...zatim......nekad sam napaljen a nekad i nisam...frustracije manje vishe...mozhda one vezane za posao....

Bas iskren odgovor!Ti si verovatno od onih normalnih.
 
Da postoji taj efekat, da ti je neko u mozgu, koga vec "gledas"(citas)...mada to je za pocetnike....vremenom naucis da pravis razliku...
Ima likova raznih...
Dobro ti je pitanje da li te savete i licno primenjuju....lako je nekom nesto reci, malo je teze uraditi to...(npr. raskini, ili nazovi ga/je...), a polovina foruma daje savete iz licnih interesa, a ne sto stvarno misle da je to ispravno resenje...
Opet ima raznih...
 
Pera_Zdera:
Da postoji taj efekat, da ti je neko u mozgu, koga vec "gledas"(citas)...mada to je za pocetnike....vremenom naucis da pravis razliku...
Ima likova raznih...
Dobro ti je pitanje da li te savete i licno primenjuju....lako je nekom nesto reci, malo je teze uraditi to...(npr. raskini, ili nazovi ga/je...), a polovina foruma daje savete iz licnih interesa, a ne sto stvarno misle da je to ispravno resenje...
Opet ima raznih...

Znam bas zato sam i postavio pitanje, ja se iskreno trudim da govorim sta bih ja u radio u nekim situacijama.I u principu kako mislim uzivo tako i to moje misljenje prenosim na forum.Mozda to nekom pomogne, nekom odmogne.
 
a ko je merodavan da kazhe ko je normalan?....mislim besmislica...prochitaj od svakoga par postova i to ti je to....nishta lakshe....ima pacijenata naravno...al ima ih i u prodavnici u pekari svuda...ima i ok ljudi...ima budala...idiota...extra pozitivnih ljudi....inspirativnih...promisqitetnih...ma svakojakig....internet je odavno prestao biti dostupan samo pojedinima...sad ga ima mnogo vishe ljudi...shto tje retji raznolikija ekipa na 4umu...
 
dejan_MB:
Iskren 100% i jedan od retkih koji sa svojim izjavama nasmeje do suza!


mosh za sitnu kitnu da me iznajmish za vikend...ima da te uveseljavam...al i da ti pricham o smri i bolesti...sve po zhelji korisnika...cijena - prava sitnica...mozhe i razmena za fritezu il hitri pekach... (:
 
AntunTun:
a ko je merodavan da kazhe ko je normalan?....mislim besmislica...prochitaj od svakoga par postova i to ti je to....nishta lakshe....ima pacijenata naravno...al ima ih i u prodavnici u pekari svuda...ima i ok ljudi...ima budala...idiota...extra pozitivnih ljudi....inspirativnih...promisqitetnih...ma svakojakig....internet je odavno prestao biti dostupan samo pojedinima...sad ga ima mnogo vishe ljudi...shto tje retji raznolikija ekipa na 4umu...

Ja kada god udjem u pekaru,odma se oraspolozim!Treba biti pozitivan,naravno ne mozes uvek.Treba biti pozitivan na duze staze.
 
Bila je slicna tema...al' opet, ono sto kazem ovdje je obicno ono sto i mislim i ono sto bih ja stvarno uradila ili sto sam vec uradila...ima momenata kad se zezam, ali, to se odmah vidi.

Kakvi su u RL ovi nasi forumasi? Pa to pretpostavljam isto kao sto i ja...da su iskreni i otvoreni...e, ima par likova za koje znamo da su blesavi i ima onih koji su, po mom misljenju na onom prelazu izmedju genijalnosti i potpunog ludjastva.



 
a ima i onih koji se ne kriju nego bas ovde pokazuju svoje pravo lice.bas danas pricam nesto sa drugom i kazem sta mislis da me bog kazni i padne mi plafon na lice i tako ga smrska i jbg onda bi bilo...je ! konacno je pokazala svoje pravo lice.ali to je hipoteticki mislim kome je jos pao plafon na glavu.
 
Vragolasta Amfibija:
a ima i onih koji se ne kriju nego bas ovde pokazuju svoje pravo lice.bas danas pricam nesto sa drugom i kazem sta mislis da me bog kazni i padne mi plafon na lice i tako ga smrska i jbg onda bi bilo...je ! konacno je pokazala svoje pravo lice.ali to je hipoteticki mislim kome je jos pao plafon na glavu.
Ja znam za sluchaj da je pao plafon... mada nije bilo nijedne glave u prostoriji u tom trenutku.
 
Vragolasta Amfibija:
a ima i onih koji se ne kriju nego bas ovde pokazuju svoje pravo lice.bas danas pricam nesto sa drugom i kazem sta mislis da me bog kazni i padne mi plafon na lice i tako ga smrska i jbg onda bi bilo...je ! konacno je pokazala svoje pravo lice.ali to je hipoteticki mislim kome je jos pao plafon na glavu.

Znas....... Ponekad mi se cini da je jagodica (iliti "?") uzurpirala tvoj nick...:confused:
 
ma ne !
ja sam uzurpirala njen!
a mozda smo se i zamenile u nekoj od seansi transcedetalne miditacije...ne znam....ali stvarno smo to pricali danas !
sto ...ti mislis da su ovde svi takvi kakvim se prikazuju ili da se foliraju?
sta ti mislis?
 
Pa mislim da nemaju razloga da se foliraju... Osim ako nemaju bas neki opipljiv cilj. A inace... Nemoguce je folirati se na duze staze, zar ne?
A stvarno me podsecas na jagodicu... Mozda je to samo uticaj broja postova - sto vise, to se blizis fazi jagodice...

A sta smatras pod foliranjem? Neki se toliko sale, igraju recima, da je nemoguce odrediti njihovo pravo lice. Dakle - ne otkrivaju svi sebe podjednako ovde. I - u skladu sa time - ne mozes za svakoga zasigurno znati kakav je, samo citajuci njegove misli...

A ponekad da li se zapitam..... Iskreno - nikad. Mada imam neki trip da cu sresti neke ljude koje sam videla na slikama. Ali, ja se ionako mnogo tripujem, tako da to ne znaci nista ;)
 
ok a sta mislis za mene?
da li se ja foliram i zasto ovako postujem...da li iz mojih postova moze da se vidi nesto posebno ili ama bas nista?
 
Vragolasta Amfibija:
ok a sta mislis za mene?
da li se ja foliram i zasto ovako postujem...da li iz mojih postova moze da se vidi nesto posebno ili ama bas nista?
Moze svasta da se "vidi" :D Ma ti si vragolak najveci lik-likusa ovde ;)
A od tog tvog zeca cu da umrem od smeha... sklanjaj to :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top