Iznenadjenje:))

saopshtenjem da je na logestu...i da mogu da se praznim de otju...il da ustane do kompa i pusti voodoo people....pojacha do maximuma.....iskezi se zlobno.....i krene ka meni...."jesil spreman da umresh?"
 
Moj dragi i ja smo jednom izasli na veceru. Imala sam suknjicu i samodrzece carape i zaboravila sam da mu napomenem da nisam obukla gacice. :roll: :razz: Taman kad smo zavrsili sa jelom, poslala sam mu SMS i obavestila ga! :lol: Zamislite tu pometnju! :lol: I naravno vatacinu u sred restorana. :razz: :lol: I u kolima... :roll: :lol: I kad smo dosli kuci! :roll: :lol:
 
chokolada:
Moj dragi i ja smo jednom izasli na veceru. Imala sam suknjicu i samodrzece carape i zaboravila sam da mu napomenem da nisam obukla gacice. :roll: :razz: Taman kad smo zavrsili sa jelom, poslala sam mu SMS i obavestila ga! :lol: Zamislite tu pometnju! :lol: I naravno vatacinu u sred restorana. :razz: :lol: I u kolima... :roll: :lol: I kad smo dosli kuci! :roll: :lol:


Ovo vec pali. Da to meni neka napravi ne bi mi stigli do auta. Bilo bi u wc-u dange dange dok bi cekali da nam konobar donese naruceno.
 
Da me iznenadi u intimnom trenutku? :shock: E, nemoj da me štrecaš.... Odmah mi je pala asocijacija na "Dragi, ja sam u stvari muško:::" :shock:

Ne dao bog... :roll:

Ovaj... Ajde biću ozbiljan... Stvarno ne mogu da pričam o tome... Volim iznenađenja, ali mislim da ona ni ne bi bila to što jestu da uvek dobijem ono što želim... Mnogo više me obraduje iznenađenje koje mi prija, a nisam ga očekivao... Ono što očekujem od nje je mašta. To je glavno...
 
Waterfall:
Cime bi ste voleli da vas vash partner/ka iznenadi u intimnim trenucima, na koji nacin...?

Волео бих у тренуцима обостраног свршавања, док је она на мени, у оргазмичким грчевима ејакулира и да ми овлажи цео стомак...
 
BodoniuS:
Волео бих у тренуцима обостраног свршавања, док је она на мени, у оргазмичким грчевима ејакулира и да ми овлажи цео стомак...
Bolje i od samog sexa!Ko je doziveo zna.
 

Back
Top