POMOC!!!!

Pikosso:
Upravo supertajni :)

ako mu je stalo, to mu nece predstavljati ikakav problem, cak ce mu biti drago...


He, he..upravo tako....
Meni se to desilo...u slicnim godinama.....Mi legli, ja obukla pidzamu....onako...ususkana od glave do pete...on me gleda nesto cudno...:-)....i kada je krenuo ..(posle resavanja cudne barijere zvane -pidzama...:-)..)..ja mu rekla...da nisam..Smejao je...nije mi bilo jasno zasto....Mislila sam da mi se smeje jer jos uvek nisam..u tim godinama....A onda je rekao....- Ma...smejem se jer mi je drago...a pogotovo to sto si mene odabrala .....;-) :-)
Ako je -pravi-...odreagovace slicno....;-)
 
reci mu...."znash ja sam se chuvala za tebe"...il "mnogi su teli al ja nisam dala"...nagoni ga da pomisli da si nevina ne zato shto neshto nije u redu...nego zato shto si predobra pa nisi tela da svoje telo prljash tudjijem dodirima...il penetracijama.....

meni je to skroz slatko...jes da je malo cimanje oko svega toga...jer prirodno tebi tje da bude frka...ma maltretiranje chisto...a i nosi sa sobom neq odgovornost...misim...ne mozhesh nekome oduzeti nevinos a da ne provedesh s istim bar neko vreme...to jest mozhesh...sve mozhe...al mi nekako nije to u skladu sa ubedjenjima koje posedujem...ma gurni onaj dildo iz nechijeg profila i nema zime...
 
Ти то нас мало зекиш?

Прво то је скроз ОК што још ниси, да не кажем у одређеним фантазијама СУПЕР, а друго...вама је лакше...опусти се и остави све њему да обави. Замисли како је мени било први пут као мушкарцу...са сазнањем да је она искуснија.

...глб глб.:wink:
 
imam tri koleginice koje imaju oko 35 i nevine su. lol. nisam proveravala, ali tako kazu, zamisli kako je njima tesko. nevina sa 22 je sasvim ok, i bravo za tebe! ako zelis odnos sa njim reci mu sasvim jednostavno, nevina sam. nema tu neke filozofije, a to nije stvar za stid, naprotiv!
 
antihrista:
imam tri koleginice koje imaju oko 35 i nevine su. lol. nisam proveravala, ali tako kazu, zamisli kako je njima tesko. nevina sa 22 je sasvim ok, i bravo za tebe! ako zelis odnos sa njim reci mu sasvim jednostavno, nevina sam. nema tu neke filozofije, a to nije stvar za stid, naprotiv!


imam tri koleginice koje imaju oko 35..............ma vazi..........ili im nesto zestoko fali ili vam je firma u nekom brdu...........ma daj..........poz
 
Nina2:
Ponekad zazalim sto ne postoji smajli koji se krsti.

image.php
........jel znas sta nedostaje ovde..................
 
e jbg ja vam kazem, nije u brdu u centru centra grada, ali kakve to veze ima sa lokacijom firme? drugo, sve su nabudzene i izgledaju da se otkidaju, jbg. ne suditi po izgledu, sta znam, da ti dam kontakt telefon da ih sam pitas. lol?pre ce biti da su tezak fis u glavu, jer se ponasaju vrlo infantilno kad zagrebes povrsinu. crvene za sve zivo, a i svima nadju manu...
 
antihrista:
e jbg ja vam kazem, nije u brdu u centru centra grada, ali kakve to veze ima sa lokacijom firme? drugo, sve su nabudzene i izgledaju da se otkidaju, jbg. ne suditi po izgledu, sta znam, da ti dam kontakt telefon da ih sam pitas. lol?pre ce biti da su tezak fis u glavu, jer se ponasaju vrlo infantilno kad zagrebes povrsinu. crvene za sve zivo, a i svima nadju manu...


Sad sam ti video sliku. Kako si dobra, prava divlja.
 
antihrista:
e jbg ja vam kazem, nije u brdu u centru centra grada, ali kakve to veze ima sa lokacijom firme? drugo, sve su nabudzene i izgledaju da se otkidaju, jbg. ne suditi po izgledu, sta znam, da ti dam kontakt telefon da ih sam pitas. lol?pre ce biti da su tezak fis u glavu, jer se ponasaju vrlo infantilno kad zagrebes povrsinu. crvene za sve zivo, a i svima nadju manu...

Čuvaju se za gospodina "pravog"... Malo tužno, ali istinito... U tim godinama čovek odavno već prestaje da veruje u bajke... Ali ima i onih koji nikad ne nauče...
 
antihrista:
e jbg ja vam kazem, nije u brdu u centru centra grada, ali kakve to veze ima sa lokacijom firme? drugo, sve su nabudzene i izgledaju da se otkidaju, jbg. ne suditi po izgledu, sta znam, da ti dam kontakt telefon da ih sam pitas. lol?pre ce biti da su tezak fis u glavu, jer se ponasaju vrlo infantilno kad zagrebes povrsinu. crvene za sve zivo, a i svima nadju manu...


Hvala na ponudi.............ali mozda neki drugi put........nego reci ti nama [ako ti to nije suvise intimno].......kad si ti poslednji************ ........ma jok........nema veze..........poz
 
sinnke:
Sad sam ti video sliku. Kako si dobra, prava divlja.
izvini gde si mi video sliku, lol, osim ovog avatara nema nista?ili sam naprasno poludela. hvala
za lava
kada mi treba ispovest ja odem kod popa, a ne vidim potrebu da se po tim pitanjima "otvaram" na forumu. pozdrav i tebi
 
antihrista:
izvini gde si mi video sliku, lol, osim ovog avatara nema nista?ili sam naprasno poludela. hvala
za lava
kada mi treba ispovest ja odem kod popa, a ne vidim potrebu da se po tim pitanjima "otvaram" na forumu. pozdrav i tebi


Video sam je sigurno. Necu vise gledati jel ako jos jednom pogledam nece mi biti dobro.
Volim te divlje. Imao sam jednu s njom sam se torbao di sam stigao.
 

Back
Top