Tema bez naslova

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Vec duze vreme nisam postavljala temu, sto iz razloga jer nisam bila kuci, putovala malo po inostranstvu, a spremam se opet, sto iz nekih drugih razloga, ali bas sam se pozelela malo i ovoga :)
Elem, i nemam nesto posebno pametno da kazem veceras, al aj smislicu nesto, cisto da mi ne bi zakljucali temu ili izbrisali ;)

E pa moje pitanje za diskutante je, da li ste ikada bili BAS zaljubljenu u neku poznatu facu?
Meni je od malih nogu idol bio Zdravko Colic, ali nisam nikad bas bila zaljubljena u nekog takvog.
Mozda sam se po malo "lozila" u pubertetu na Tom Kruza, ali ne ono izistinski.

Pozz svima :)
 
Ja jesam... i bio zaljubljen a i bio sa njom.....ali to apsolutno ne treba gledati kao nesto vanzemaljsko.........svi smo samo ljudi sa svojim vrlinama i manama.............nije potrebna ama bas nikakva mistifikacija.................................
 
Uvek sam se grozio ljudi koji su tako plitki da se toliko euforicno i pompezno loze na iluzije o nekom, a i ne poznaju ga/je. A da taj neko stoji pored njih ne bi ga ni primetili. Nisam se nikad palio na glumice, pevace, politicare i ostale za mene nebitne licnosti.

Mada da ne lazem bilo je devojana na koje sam se lozio i da ih nisam poznavao...ali uvek mi je lozenje bilo 3-put jace na realne...
Nisam tip koji ima idole...svaki covek ima vrline i mane...

MP3 predlog
Ne ne ne veruj u idole
Jer oni su samo od krvi i mesa.

Lepo se provedi u inostranstvu...
 
odavno su mi likovi sa TV-a smesni i provaljeni ali kao klinka....svi clanovi grupe New Kids on The Block.Kakav je to grpunjak mogao da bude samo da su teli.
 
Nisam se nikad BAS lozila na nekog poznatog. Ali kad sam bila mala svidjao mi se Tom Kruz i da, Dzordan iz NKOTB, sad sam se setila kad sam pricitala Amfibijin post. A i sada mi se svidja npr. Stribor Kusturica, on mi je totalno super, i svidja mi se jos neko poznat, ali sam zaboravila ko.
 
Posto mi je tema bez naslova, evo jos malo mojih private detalja ;)
Danas sam bila i na razgovoru za posao (drzite paleceve) i posle tamo "smaranja" nasla sam se sa dve prijateljice, jedna je mladja dve godine od mene, a druga dosta starija.
Naravno, rec po rec, i dodjosmo do nezaobilazne teme MUSKARCI.
Ova starija je vec preko dve decenije u braku, a nas dve mlade i "naivne" ;) pa nam lepo da slusamo iskustvo i savete.
Ono sto muci i moju mladju prijateljicu i mene je pitanje, zasto su danas muskarci u glavnom (iz nasih iskustava) ili previse posesivni, ili po principu "ubode pa ode"?
Da li na pocetku svake veze par mora da prodje kroz fazu "Da li me vara?", i da li je poverenje ono sto se stice vremenom?
Jednu stvar sam ja naucila, kada su u pitanju prevare i vezanost za osobu, a to je, da je gore biti u vezi sa nekim ko te emotivno vara (gleda mene a misli na nju) nego ono kad te fizicki u odredjenom trenutku prevari (spava sa drugom) ali se ipak vrati tebi i voli tebe.

Uh ...sad vidim da sam ja ovde svasta napisala :)
A sta vi mislite o ovim pitanjima, tj kakav je vas stav o posesivnosti, poverenju i prevari? :)

Pozz

Kiss_me
 
Posesivnost je dokaz ljubavi, koja moze da se iskontrolise.
Poverenje je nesto sto se vremenom gradi, pogotovo ako imas loshe iskustvo iza sebe.
Prevara? Ma ni jedna ni druga ne valja!!! :(
 
gde su ti posesivni i sto ubodu pa odu? ja se jos ne sretoh sa takvima...ili ne ubodu, ili ubodu pa nece da odu hahaha
da li me vara..normalno da se normalan coek zapita..ako voli tu osobu..ako ne..ko ga ebe..jel tako...este...
prevara je prevara, isto sranye drugo pakovanje..poverenje se stice vremenom to jeste...malo zacina i tako i super se stekne..ali se lako i izgubi..zato pazite se:P
 
Umesto prve jutarnje kafe, danas sam dobila glavobolju. S nadom da ce me proci, pokusala sam da je prespavam, al ne ide... sta cu, ustanem i uzmem kafetin. Posle mi ceo dan "propao" tj. bila sam skroz inertna i nezainteresovana za bilo koju aktivnost. Jedino sto sam uspela je bilo da dosta razmisljam i igram jednu od mojih "debilki" Zuma :)
E sad, u svemu tome, smislila sam i pitanje za sve vas.
Sta mislite da li vecina ljudi dolazi na forume i chatove da bi se "smuvala" sa nekim?
Moje iskustvo je, da sam dosla u iinternet svet iz ciste radoznalosti, ali eto ipak sam se i dva puta zaljubila u tipove koje sam upoznala ovim sredstvom komunikacije. Nisam ni bezala ni od toga, jer ne smatram da je bitno gde cemo koga upoznati, vec kakve osobe upoznajemo. Naravno, kao i svuda oko nas, i ovde cemo sresti razna bica :)

Pretvorih ja ovaj topic u moj dnevnik, al bas mi se svidja ;)
 
Vragolasta Amfibija:
odavno su mi likovi sa TV-a smesni i provaljeni ali kao klinka....svi clanovi grupe New Kids on The Block.Kakav je to grpunjak mogao da bude samo da su teli.


jaooooo :) New Kids On The Block...kako je to davno bilo...i njihov hit:"Step by step"...:D:D imala sam majcu sa njihovim likovim...o kako si me podsetila..:))
 

Back
Top