U braku

Мислим да је сваки брак прича за себе и да не можемо доносити уопштене закључке.
 
Ma jeste da je svaki brak pricha za sebe.. ali opet i nije...
Ako cemo da govorimo o vecini, onda mislim da je gemblanje (shta god to bilo).

Ljudi se zasite... ili se ni ne trude da odrze vatru.
 
u braku samo mozes da se yebes do iznemoglosti a da ne pomisle da si qrva i to je super jedva cekam kad cu da se udam
 
Мислим да је брак по дефиницији један велики компромис...али бих се искрено рокнуо у главу ако у све то не бих ушао отвореног срца и из љубави.
 
ma brak je ko djevrek...nema ni kraj ni pochetak....nije neshto posebno al svi ga jedu....ima ga svuda al samo po neki je prabog uqsa...onako jedinstven a ipak sa ogromnom shupljinom...to valjda simbolishe onu slobodu koju delimichno gubish...al nijedan djevrek nije isti...mada im se fizionomija ne razliqje ipak je svaki za sebe....hhhhm...shta bi simbolisao susam?....susam su svadje...svuda su...i mnogo lako spadnu sa djevreka....josh ako je djevrek u kesi pa ga neshto tresesh...onda susama gotovo da nema...opet ako djevrek stoji na nekom stolu danima...samo tako stoji niko ga ne miche....susam tje tolko da se slepi da je nemogutje odvojiti ga...

u jeeeeeee....al sam ga nashooooooo......ponekad iznenadim sam sebe
 
Vragolasta Amfibija:
u braku samo mozes da se yebes do iznemoglosti a da ne pomisle da si qrva i to je super jedva cekam kad cu da se udam
bas pizdim na brak,svi se nesto smore tamo,u tom braku,pa deca,pa obaveze,pa nema kinte,pa na kraju nije im ni do karanja...Ma znas sta,bolje qurva,nego nejebana u braku.....
 
Ako supružnici rade od ponoći do osam sati ujutru, rizik od razvoda se povećava daleko više nego što je to slučaj kod bračnih parova koji rade danju.
Precizno je ustanovljeno da je rizik od razvoda šest puta veći za muškarce koji su oženjeni manje od pet godina i tri puta veći za žene koje su u braku duže od pet godina. Naučnici za sada nisu u stanju da objasne ovu razliku vezanu za pol i dužinu braka, ali su zato sigurni da rad u smenama pogubno utiče na brak i porodicu, ugrožava skladne odnose supružnika, pri čemu najviše trpe intimni odnosi, na kojima dobrim delom počiva svaki brak.
 
Vragolasta Amfibija:
u braku samo mozes da se yebes do iznemoglosti a da ne pomisle da si qrva i to je super jedva cekam kad cu da se udam

da da, ali mozes samo s jednim...tj onda ne misle
a sta te briga sta misle??? malogradjanka
 
zabioravili ste stavku cesto vezanu za brak -> deca...

mislim valjda ste svi ovde "single" pa ne mozh da pojmite..onda se verovatno dosta toga izmeni, kad stignu ili kad se zalome mala gov.anca. ja ne bih decu, al to se nikad ne zna.. to je i rizik "Qrvanja"

ebiga sve ima svoje ali mozda uvedu neko sterilisanje, ako vec nisu? ok antibebi p..ali nesto jache?
sad sam ja kao neshto kivna hmmm?
 
brak je shta..nekakva tvorevina zvanicno koja dozvoljava sexanje!! el tako u religijama? el odatle brak? znaci tek onda mozesh kres...kao sto mozes da jedes kad ti postave sto a mozes i da grickas pre toga

e sad to gubi smisao... i cemu sluzi brak.....to je neki ostatak nechega
al kao ajde, zakoni i tkao...

trudis se da imitiras mamu i tatu koji su blizi tom modelu ponasanja (monogamija)
i onda si u stalnom rascepu?

znaci sad se vracamo plemenskoj zajednici. ali sve ima svoje tako neshto
 
To su sve popovi izmislili. Naravno da se treba gemblati pre braka. Ako se ne gemblas pre braka onda neznas da li ti ta osoba odgovara u seksu. Nekad su ljudi kao sto i znate tek u braku probali. Jesu ti brakovi duze trajali, ali su bili ti ljudi i vise isfrustrirani. Ali u njihovom slucaju su to mogli istrpiti zato sto su krace ziveli od nas. Ranije je zivotni vek bio kraci A i vise se radilo pa su imali manje snage za torbanje.
 
Ja definitivno glasam ZA brak iako sam se razveo posle 4 godine.
Stvarno mi nije jasno zasto ljudi gledaju tako usko na brak,kao da se time zarobe,kao da ih vode u logor u kome postoje tacno jasne pravila sta se sme a sta ne,sto uopste nije tacno.
Ljubav je sloboda,ali samo bezuslovna ljubav,a brak neka bude samo potvrda toga.

The Oath.
 
Jao, OATH, коначно да се ти и ја у нечему сложимо! :-D

(Ја бих само избацила ову реч ''безусловна''!:? )
 
Ma ljudi moji vecina zena su dobre za brak. Samo muski tu naprave gresku. Kad se covek ozeni odmah se treba postaviti tako da se zna ko je big boss. I zena ako nema nista pametno za reci ima da cuti dok ne dobije dozvolu za pricanje. Nesto kao vojska. Dobro i netreba dati da sve zena radi ima i tu istine. Ali pranje sudja i zenske poslove, to musko ne treba raditi jel postaje papucar , a kad to postanes automatski si i u seksu losiji. Jel kad bi ja preuzeo zensku ulogu to znaci da bi u skorije vreme se to isto moglo preneti i na krevet. Onda bi ona mogla poceti mene yebati a ne ja nju.
 

Back
Top