Vodopad iliti izlučevine pri orgazmu...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
hmmmm,a cime se meri "nivo vlaznosti"?...mislim,koji je tu parametar i merna jedinica?...nisam nikad obracala paznju,ali ako se ikad eventualno ponovo budem sexala,objavicu rezultate...uuu,j.te,sad bih trebala da se kresnem u eksperimentalne svrhe...hanibalko,gde si? dodji da mi izmeris vodostaj :lol:
 
sta kako bih nazvala?sexual arousal?
vlazenje-sexualno uzbudjenje..sta nije jasno..spanska sela hehehe..
pa sinko, kad ti se devojcica pretvara u mutanta pocne ubrzano da dise,poveca se krvni pritisak,preko 2 majice 2 bradavice pokusavaju nesto da ti saopste,lubrikacija vagine famozna,erekcija klitorisa..on se onako napuci, nabrekne..i kaze 'slobodno je, gospodja Vagina vas ocekuje'.
i ti polako proviris..i ona se odusevi i tako krenete da se druzite..
 
Devilishgirl:
sta kako bih nazvala?sexual arousal?
vlazenje-sexualno uzbudjenje..sta nije jasno..spanska sela hehehe..
pa sinko, kad ti se devojcica pretvara u mutanta pocne ubrzano da dise,poveca se krvni pritisak,preko 2 majice 2 bradavice pokusavaju nesto da ti saopste,lubrikacija vagine famozna,erekcija klitorisa..on se onako napuci, nabrekne..i kaze 'slobodno je, gospodja Vagina vas ocekuje'.
i ti polako proviris..i ona se odusevi i tako krenete da se druzite..

Mene direktno interesuje trenutak kad vagina počne da pljucka... Gejzir, što rekosmo ja i drug Bond. :mrgreen: Količina izlučevina... Ovo sve ostalo je jasno...
 
peach:
hmmmm,a cime se meri "nivo vlaznosti"?...mislim,koji je tu parametar i merna jedinica?...nisam nikad obracala paznju,ali ako se ikad eventualno ponovo budem sexala,objavicu rezultate...uuu,j.te,sad bih trebala da se kresnem u eksperimentalne svrhe...

Recimo, nekim devojkama je izuzetno neprijatno jer "izmokre" svu posteljinu... I posle toga je potrebno hemijsko čišćenje. :mrgreen: A druge vaginčice jednostavno samo pljucnu. ;)
 
gladna:
ono sto ja znam jeste da velike kolicine izlucevine poteku ako se orgazam dozivi nadrazivanjem g tacke- to je ono sto izgleda kao da piskimo. e, ali ja to jos nisam dozivela, samo sam citala o tome. hoce neko da mi pomogne u praksi? hehe..

Ne znam... Možda to zavisi i od kapaciteta i mogućnosti vagine. ;) Ali u svakom slučaju i muškarci doživljavaju pravo i žestoko "špricanje" posle jakog i dugotrajnog orgazma... Tada se izluči mnogo veća količina sperme nego pri standardnom seksualnom iskustvu... S tim se može pogoditi i ptica u letu. :mrgreen: Jak, ali kratkotrajan mlaz.

U svakom slučaju... U vezi prakse: izučavaj malo tantru. ;)
 

Back
Top