Da li muskarci vise vole...

da li zene vise vole prstice i jezik ili penis? hmmm...a sto neki muskarci vise vole u guzu, a neki ne...meni to nije jasno...aa pa svi smo razliciti..ok je oralno..ali brez penetracije *****..sad treba neka anketa usta,cka,guza...prstic,jezik,penis..neam pojma ..nisam muskarac..jos uvek..
ma vole oni to pusenje vise nego 'leba da jedu..ali nadjemo se tu negde..oni vole da uteraju ..mi da nam udje..a sad ebiga..ljudi su to zakomlikovali i sjedinili sa psiholoskim profilima licnosti i izmislili neke institucije..
 
Waterfall:
Da li muskarci vise vole da im devojka priusti oralni sex, nego sto vole penetraciju?
Volim sve...ipak je ono drugo bolje...
Hmm........ali pazi sad mi pale na pamet neke od 100kila i 50 godina...tu bi pre odabrao ono prvo...ako bi vec hipoteticki morao da biram...fala bogu pa nismo u takvoj situaciji i naravno da ovde nije slucaj o tome....jel tako? :wink:
 
Pera_Zdera:
ali pazi sad mi pale na pamet neke od 100kila i 50 godina...tu bi pre odabrao ono prvo...ako bi vec hipoteticki morao da biram...

E, tu grešiš Pero... Kod debljih žena se vagina i ne vidi od sala... U tom slučaju ti je bolja penetracija... Ali, opet... Ne znam zašto to uopšte pominješ :mrgreen: hahaha :lol: Pero, Pero.. Da ti nemaš neku tajnu fantaziju o debeljucama? :lol:
 

Back
Top