Kuca piva

Ja pa ja

Aktivan član
Poruka
1.402
Znam da je negde bila tema Klub ljubitelja piva, ali ne mogu da je pronadjem, pa sam otvorio novu temu.
Mozda neko od vas bandita koji navracaju ovde zna gde je kuca piva.

I nemoj da mi dajete uputstva tipa:

"Ma to ti je negde ne Crvenom Krstu"
"To ti je kod Kuce Chaja"
"ma negde na Vracaru"

:D

Zna li neko tacno gde se nalazi?
 
Crveni Krst, ulica Milesevska (ex Save Kovacevica), odmah na pocetku, tacno prekoputa kuce caja :) stvarno ne znam kako bolje da ti objasnim ;) Koga god da pitas za kucu caja, znace svi da ti pokazu ;)
 
slatko volim :)):
Crveni Krst, ulica Milesevska (ex Save Kovacevica), odmah na pocetku, tacno prekoputa kuce caja :) stvarno ne znam kako bolje da ti objasnim ;) Koga god da pitas za kucu caja, znace svi da ti pokazu ;)

Bolje nije moglo. ;) Hvala i u moje ime. :)
 
bigsister, hoce li se desiti nekad da ti ne budes iznenadjena sa nekim mestom ili dogadjajem u bgd, inace kuca piva je odmah preko puta kuce caja, al je postala tako klosarsko mesto, da to nije normalno
 
borisbg:
bigsister, hoce li se desiti nekad da ti ne budes iznenadjena sa nekim mestom ili dogadjajem u bgd, inace kuca piva je odmah preko puta kuce caja, al je postala tako klosarsko mesto, da to nije normalno

Kažeš postala... Da li to znači da ranije nije bila...
 
Ej, ne mogu da verujem da ste pomenuli to mesto - mnogo je dobro. Jedan od retkih klubova u koje volim da navraćam, vidim da vam nije više potrebna informacija gde je :)
 
Mali savet - krenite malo ranije jer nećete imati gde da sednete ako krenete kasnije i ne očekujte previše, mesto nije baš najsjajnije uređeno ali je atmosfera mnogo dobra.

Poslednji put kad sam bila, bila je živa svirka - neki lik koga zovu ''Elvis' '- i to s razlogom, je svirao. Ljudi su igrali, pevali, zayebavali se... U skorije vreme nisam videla da je na nekom mestu tako dobra atmosfera.

Svira se rokić, stalne su promocije nekih cigara, s vremena na vreme dovedu i neke cice u kostimima koje tu đuskaju... Ma znaju kako da dignu raspoloženje
 
Khm, kad smo kod kuce piva... Da li je neko dovoljno hrabar da ode u pomenutu, sedne i naruci koktel koji slobodno moze da se svrsta kao specijalitet kuce. Inace koktel se zove "Graves Spirits" a sastojci su......spremite se dobro....
0,03cl Vodka
0,03cl Tequila
0,03cl Gin
0,03cl Tripple Sec
0,03cl Scotish Whiskey
0,03cl Burbon
sve se to sipa lepo u kriglu zapremine 0,5l pa se preko svega toga do vrha dolije Guinness.

Ko prezivi pricace.
P.S. Nije za mladje od 18. (a ni za starije od 40 :) )
 
Fuj, Absinth je najvece sranje koje postoji.
A sto se tice toga da li je neko ziv ko je probao... hmmm.... pa da nije, ne bi ja sad kuckao ovde.
Mada, ne mogu da kazem tacno kakav je ukus cocktaila, posto ga se ne secam bash najbolje :p
 
slatko volim :)):
Crveni Krst, ulica Milesevska (ex Save Kovacevica), odmah na pocetku, tacno prekoputa kuce caja :) stvarno ne znam kako bolje da ti objasnim ;) Koga god da pitas za kucu caja, znace svi da ti pokazu ;)



Fala

Mozda i odem.

Pitanje: Cuo sam da organizuju kraveoke. :)

Bas bih voleo da cujem par pijanaca kako pevaju :) :) :) :)


:D :D :D
 
Naravno, nalazi se u Mileševskoj ulici na Krstu, tačnije između Mileševske i 14-og decembra( to ti je ulica kojom idu trole). Otprilike 2. soliter odozgo. Videćeš neki parkić odmah iza. :confused:
 
dakle,ljudi kakav je prosek godina?
nadam se da nije tlinest

mož li baba na pivdzanu?
inače onaj koktel koji je neko pomenuo je beli medved.
i mora da stoji 24 u frižideru, pa se tek onda pije.
80-ih jako popularno piće na hvaru u tvrđavi:p
moralo se naručiti noć pre vatrenog krštenja.
barmen ne da piće klincima,i ako ne sedite
anger.gif
 
Pa to mesto nije baš reklamirano i popularno kao pojedini splavovi i lokali, većinom su dolazili ljudi iz kraja koji nisu imali manje od 22.... Mada, možda te i lažem, ne znam, nisam obratila pažnju... nije mi bilo bitno.
 
Mea Nox:
Khm, kad smo kod kuce piva... Da li je neko dovoljno hrabar da ode u pomenutu, sedne i naruci koktel koji slobodno moze da se svrsta kao specijalitet kuce. Inace koktel se zove "Graves Spirits" a sastojci su......spremite se dobro....
0,03cl Vodka
0,03cl Tequila
0,03cl Gin
0,03cl Tripple Sec
0,03cl Scotish Whiskey
0,03cl Burbon
sve se to sipa lepo u kriglu zapremine 0,5l pa se preko svega toga do vrha dolije Guinness.

Ko prezivi pricace.
P.S. Nije za mladje od 18. (a ni za starije od 40 :) )
ja pijem sta mi dash i to na ex....rakiju od 50 gradi ko vodu......e ko to prezivi pricace...
 

Back
Top