gubljenje nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dynamite:
Veštica:
sa 20 godina
sto se tiče ranog stupanja u odnose, ipak mora da postiji neka granica, uostalom sta zna neko ko ima manje od 16,17 god, i koliko može zaista da uživa...
Pa sta sam ja rekao gore "pitate me kako mi je bilo kad sam izgubio nevinost sa 17?Svakakooooooooo:)))))
Moj komentar se više odnosi na ženski deo populacije, vi muški drugačije doživljavate gubljenje nevinosti.Uostalom, kad muško rano udje u sve to niko mu ne zamera, uostalom stiče neophodno iskustvo, dok je ženama za početak dodeljena pasivna uloga, i na one koje imaju previše iskustva a premalo godina ne gleda se blagonaklono. :))
 
Vestice, to sto se zene stavljaju u pasivnu ulogu je problem koji devojka sama sebi postavi!
Sve zavisi od nacina na koji se postave i muskarac i zena. Pasivnu ulogu moze i muskarac da ima, cak i u obostranom prvom iskustvu.
A kako neke devojke (zene) sex dozivljavaju kao obavezu prema partneru pasivna uloga predstavlja dobru podlogu za sexualnu frustraciju!
 
Vestice, ne bas svaka, neka se opusti, neka se ukoci, kako koja:))
A razlozi za to su strah od greske ili gresaka, sto ej sasvim glupo, cega se plasi?
A drugo je nesigurnost, to bi bilo to.
Dakle devojke opustite se:))i prepustite:))
 
Ja "to" izgubih sa 16 i po, ali se prvi put nisam bas proslavio (skolska drugarica). E drugi put... teta bila starija 4 godine, znala radnju :)))
Prerano je sa 13, mada su neki i u tim godinama zreliji od nekih kojim imaju 17, 18...
 
ja sam to uradila sa 18 godina
U to vreme sam mislila da je kasno, imajuci u vidu da su to moje drugarice uradile mnogo ranije.
Sad mi je zao sto nisam sacekala onog pravog.
Uradila sam to samo zato da "obavim i taj posao".
Sta sam onda znala??? Nista.
Ali sta mi sad vredi da se kajem?
Mislim da se i previse prica na tu temu i da mladi zbog toga jure, mnogi se razocaraju. Tu mislim na devojke. Ocekuju sedmo nebo, a mnogi muskarci gledaju samo na sebe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top