gubljenje nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tamara:
Nemoj da mislis da zelim da te provociram. Vrlo sam radoznala, te mi kazi samo koliko ti je godina. Nadam se da si iskren i da nas ne lozis sto se tice tvog iskustva. S tim u vezi, u seksu se ne treba nicega stideti. Zato uzivaj u svemu sto pozelis.

Pazi, radoznalost je ubila macu....

Dakle: 27 godina, iskustvo: 3 zene + 31 muskarac.

I ne sekiraj se za mene - ja uzivam u svemu sto volim i pozelim. :))))
 
Njuskalo:
Tamara:
Nemoj da mislis da zelim da te provociram. Vrlo sam radoznala, te mi kazi samo koliko ti je godina. Nadam se da si iskren i da nas ne lozis sto se tice tvog iskustva. S tim u vezi, u seksu se ne treba nicega stideti. Zato uzivaj u svemu sto pozelis.

Pazi, radoznalost je ubila macu....

Dakle: 27 godina, iskustvo: 3 zene + 31 muskarac.

I ne sekiraj se za mene - ja uzivam u svemu sto volim i pozelim. :))))

Ali zasto samo 3 zene?!
P.S. Zvucis mi kao da se ljutis nesto.
 
Njuskalo:
Tamara:
Nemoj da mislis da zelim da te provociram. Vrlo sam radoznala, te mi kazi samo koliko ti je godina. Nadam se da si iskren i da nas ne lozis sto se tice tvog iskustva. S tim u vezi, u seksu se ne treba nicega stideti. Zato uzivaj u svemu sto pozelis.

Pazi, radoznalost je ubila macu....

Dakle: 27 godina, iskustvo: 3 zene + 31 muskarac.

I ne sekiraj se za mene - ja uzivam u svemu sto volim i pozelim. :))))

I jos nesto: stariji si od mene godinu dana.
 
Tamara:
Ali zasto samo 3 zene?!
P.S. Zvucis mi kao da se ljutis nesto.

Pa, bile duze veze.... Statistike radi 95% mog sveopsteg sexa je bilo sa te tri zene.

Ne ljutim se, prosto nisam mogao da se uzdrzim da ne komentarisem tvoju radoznalost.

Off topic - nedostaju mi smajliji na ovom forumu. Sa njima mozes mnogo vise da iskazes nego recima.
 
Njuskalo:
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

Pa haj'mo redom (izvini ako bue zvucalo vulgarno - obraticu paznju samo na tehnicke detalje):

1. U zenu se svakako lakse ulazi, narocito ako je predigra bila doboljno dugacka. Poza ne igra preterano veliku ulogu, sto ponekada moze da bude odlucujuce.
2. Sa zenom duze traje.
3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.
4. Muskarci su bolji i za analni sex - lakse se resavaju na njega, a kada nauce kako da budu zadovoljni prsoto luduju. + sto se redovno pripreme za isti
5. Na kraju krajeva, samo muskarci imaju penis, za slucaj da pozelim da uzivam u analnom sexu.

Hrk, PU, PU, PU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!q
 
Njuskalo:
Gazdarica:
Njuskalo:
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.

Auh, znaci da sam ja pravo dobra u tome... Naime, jedan momak kome su i muskarci pruzali felacio ( i ne samo to naravno:)), rekao mi je da to bolje radim od njih...:)))
P.S. Ne brini, nije bilo vulgarno, ono sto si napisao...;)

Ahm, ahm... morao bih licno u to da se uverim... ovako mi je tesko da prosudim, ali zvuci neverovatno.

Vjeruj, i meni je zvucalo nevjerovatno... Mozda je momak imao tu nesrecu da naleti na pogresne muskarce... Ko bi ga znao...:)))
 
blackground:
Njuskalo:
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

Pa haj'mo redom (izvini ako bue zvucalo vulgarno - obraticu paznju samo na tehnicke detalje):

1. U zenu se svakako lakse ulazi, narocito ako je predigra bila doboljno dugacka. Poza ne igra preterano veliku ulogu, sto ponekada moze da bude odlucujuce.
2. Sa zenom duze traje.
3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.
4. Muskarci su bolji i za analni sex - lakse se resavaju na njega, a kada nauce kako da budu zadovoljni prsoto luduju. + sto se redovno pripreme za isti
5. Na kraju krajeva, samo muskarci imaju penis, za slucaj da pozelim da uzivam u analnom sexu.

Hrk, PU, PU, PU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!q

Uzmite bronhi, lakse se dise.

I bez pljuvanja po ulicama - SARS vlada!!!
 
Gazdarica:
Njuskalo:
Gazdarica:
Njuskalo:
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.

Auh, znaci da sam ja pravo dobra u tome... Naime, jedan momak kome su i muskarci pruzali felacio ( i ne samo to naravno:)), rekao mi je da to bolje radim od njih...:)))
P.S. Ne brini, nije bilo vulgarno, ono sto si napisao...;)

Ahm, ahm... morao bih licno u to da se uverim... ovako mi je tesko da prosudim, ali zvuci neverovatno.

Vjeruj, i meni je zvucalo nevjerovatno... Mozda je momak imao tu nesrecu da naleti na pogresne muskarce... Ko bi ga znao...:)))

Mozda. A mozda je samo dao kompliment. A mozda je stvarno tako mislio jer si stvarno dobra.

We will never know...
 
La_bambola:
Heh....meni se to desilo sa skoro 18 god, i da znate bilo je jako dobro.......
Ipak treba to uraditi kad osjecash, kad je pravi trenutak , a ne da bi eto i to prozivio.
Pa, niko te ne juri, nije nuzda. Ne znam zashto mnogi grijeshe i imaju ruzna iskustva.
Moje je trajalo 4 god posle........
a kad znas da je pravi trenutak?
 
Ma gubljenje nevinosti je samo prolazni period do onog savrsenstva koje se zove seks, ili vodjenje ljubavi, ili *ebanje! Bitno je da to ne bude bas lose iskustvo, sve ostalo je manje vazno!
 
Kod nas ovde u manastiru a sex -u se ne govori
ali moje misljenje je da je to nuzno zlo
tj. sex je normalna ljudska potreba kao i hrana i pice i smatram da ga treba obaviti negdje u 16, 17
god jer (ali ne na silu) i to sto djevojke kazu trebala sam cekati onog pravog to jeglupost jer prvi put nije nikad najbolji jer kod m traje 5 minuta (15 qko se potrudi (jezik i to...) a kod djevijki puca ona... djevicanska opna pa je to valjda malo bolno jel? u svakom slucaju od 16 pa nadalje je dobro ali uvjek se treba dobro informisati prije stupanja u odnos (popovi doktori ginekolozi itd)
 
Ja sam sa 19. Mislim da je to prilicno kasno,nikad sebi nisam oprostio sto sam toliko cekao pravu (nikad nije naisla). Nema veze,poznajem nekoliko ljudi koji su prevalili 27-u a nisu se sexali.
 
E oteracete me u grob sa ovim forumom... pola sata dnevno je i vise nego sto mogu da izdvojim za ovako nesto... No, evo josh jednog kratkog eseja...

Shto se mene tice, ja se iskreno ne secam kad sam izgubio 'nevinost', jer sam bio toliko pijan da sutradan nisam ni prepoznao tu osobu... A to je bilo sa 17 godina. No, mislim da je vrlo smesno pricati o muskoj nevinosti, jer to nikako ne moze da se dokaze... sto neko rece, muskarac izgubi nevinost cim ga uzme u ruku... pa i devojka moze da izgubi nevinost nekim 'vestakom', ne mora da to bude muskarac...

Stoga, vise cu obratiti paznje na zensku nevinost... Mnogo mojih prijateljica mi je pricalo o njihovom prvom putu... I sve su rekle da je bilo ocajno, i to jeste generalno cinjenica... Njih to mora makar malo da boli, a kad dodas obaveznu nervozu, to je sasvim dovoljno da pokvari zadovoljstvo... Vecina njih su raskinule sa njihovim 'prvencima' odmah posle tog cina... Ja licno mislim da to (defloraciju) zene treba da urade same, ili sa nekim totalnim strancem, pa da lepo posle toga, bez opterecenja, nervoze, bola i sl., to odrade sa svojim pravim izabranikom... Tako ce im on ostati u lepom secanju (a mozda i vise od toga), umesto tog prvog, obavezno nelagodnog, puta.

Sto se godina tice, to je vrlo diskutabilno... Generalno, ono sto svi kazu, to se treba odraditi kad se stekne emocijalna i fizicka zrelost, a ne 'kad i svi drugi'... Svi znamo da cim adolescenti pocnu da se interesuju za sex, pocnu 'nadmetanja' (narocito kod muskaraca) ko je to kad obavio... I onda svi pocnu da lazu, kako ne bi ispali postali predmet podsmeha. Neka statisticka firma je istrazivala pre par godina kad nasi mladi prvi put stupaju u seksualne odnose, i prosek je pokazao da to muskarci rade sa 18 godina, dok devojke sa cak 21... Medjutim, to ima tendenciju 'opadanja', jer nekoliko godina pre te ankete, prosek je pokazao da muskarci dozive svoje prvo seksualno iskustvo sa 19, dok su devojke bile jos strpljivije, sa 24... Za poredjenje, malopre sam negde iskopao istrazivanja u 'demokratskoj' i 'predrasuda slobodnoj' Americi, gde se zene i muskarci gotovo izjednacuju... u 22 godini!

Medjutim, pored emocijalne i fizicke zrelosti, postoji jos jedan vrlo bitan bioloski faktor kod zena... Cinjenica je da je himen sluzokozno tanko tkivo, membrana, koje stiti 'unutrasnjost od spoljasnjosti' dok su devojke deca, kako bi se ceo taj 'mehanizam' ocuvao dok ne dodje vreme da se iskoristi za pravljenje dece... Taj mali 'organ' je igrao VRLO vaznu ulogu u ocuvanju covecanstva pre 10000 i vise godina, kad su ljudi malo znali o higijeni i negi dece... E sad, tu ima mali problem, naime, on (himen) vremenom postaje sve tvrdji i deblji, a tome potpomazu razne mrtve celije koje izbacuje organizam (menstruacija, sekreti etc.)... Tako da ume da bude vrlo nezgodno izgubiti nevinost sa 25-26 i vise, jer je onda literalno potrebna hilti busilica (naravno, ne u svakom slucaju), a i generalno, tada ce vise boleti...

Druga stvar, VELIKI broj zena se rodi bez himena (to vise nije potrebno, sa danasnjim higijenskim navikama), ili sa toliko tankim, da on sam pukne dok ta osoba raste, ili pri prvom talasu menstruacije... jesu i te devojke nevine?

Generalno, za jedno 1000-2000 godina, zene ce se definitivno radjati bez toga, pa ce se 'nevinost' kao rec totalno izgubiti... No pitanje je da li ce covecanstvo preziveti do tada... Ostaje nam da vidimo ;)

Pozdrav...
 
Uf sa 22 nakon tri godine zabavljanja sa devojkom. Tri godine smo radili svasta jedno drugom da sam konacno i ono pravo docekao. Od tada ne mogu bez toga, ponekad sam i malo grub, mozda je to zbog kasnijeg gubljenja nevinosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top