gubljenje nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinnke:
Ko ti je kriv sto radis velike pauze, pa ti je u medjuvremenu zarasla. :razz:




E Sinnke,poanta je u tome sto nije zarasla nego je on imao abnormalno mali qurac......a to se ne moze znati dok ne widis a glupo ti je spucati lika zbog malog qurca pa jos neko kratko wrijeme prowedes s njim.....cisto kolegijalno ;)
 
sandra w:
Da,verovatno bih mogla da odem kod ginekologa...Da nisi ti,mozda,ginekolog?
A pazi imas raznih vrsta ginekologa. Jedni su ti kao zidari... to su oni u medicinskim ustanovama... a jedni su ti kao moleri... to su uglavnom privatnici i rade po kucama... lupaju zavrsne finalne radove. :lol: Tako da prvo odes kod zidara a posle priupitas za molera. :lol:
U svakom slucaju imam jake veze u tim krugovima... mogu da ti sredim nesto... kod najpoznatijih NS-adskih...
 
Shiwa:
E cowjece......nisi ti jedini peh.......i meni se prwi put desila ista stwar.....samo sto sam ja s nijm bila jos neko wrijeme kasnije i imali mi redowite odnose a kad sam spawala sa slijedecim nije mogao uci u mene a kad je uspio jedwa swe ostale naznake su bile kao da mi je prwi put.....krwarenje i to.......a jos mu ja rekla da sam wec spawala s jednim tipom a on me gledao kao da sam pala s marsa..... :???:
@siwa @hulahopka
Prvi vam je pokidao himen, drugi vam je pokidao nesto drugo... pukne koza... vaginal tears... nesto kao strije... samo iznutra... zaraste kao bilo koja posekotina....
 
Petar_Pan:
A pazi imas raznih vrsta ginekologa. Jedni su ti kao zidari... to su oni u medicinskim ustanovama... a jedni su ti kao moleri... to su uglavnom privatnici i rade po kucama... lupaju zavrsne finalne radove. :lol: Tako da prvo odes kod zidara a posle priupitas za molera. :lol:
U svakom slucaju imam jake veze u tim krugovima... mogu da ti sredim nesto... kod najpoznatijih NS-adskih...

Ok,bila sam kod zidara,pa sad pitam za molera.Da nisi ti taj?Bas bih volela da jesi.
 
sandra w:
Ok,bila sam kod zidara,pa sad pitam za molera.Da nisi ti taj?Bas bih volela da jesi.
Hmm... pa da moleri imaju bele mantile... Pa rasklope svoje objekte po stolu... pa dobro osmotre svoj posao... onako detaljno i strucno pregledaju.... sve ko fol se praveci hladni i nezainteresovani za posao... al uvek promeravaju posao malo duze nego sto treba... I tek onda se bace na posao... A za pregled sa sondom te kosta extra... :lol:

Hehe zezancija....
Razmislicemo o tom poslu... o kome za sad ne znamo nista... a ti dotle nakuckaj nesto... :wink:
 
paradizo:
Ti si HULAHOPKO za GINISOVU knjigu rekorda, koju si ti srecu imala covece, za neverovati. U stvari mozda nije srece nego nesreca, bila si izmrcvaljena sa tom "kitom", a i on, koji je to tip koji kolje kokota, a ne uspjeva da ga prikolje do kraja. pa da je to bila kita poput "PEROREZA" trebao je to da odradi onako da se secas do kraja zivota. Ma cim je on uzeo peskir da zastiti posteljinu, tu nema yebaca. Svaka devica se prvo dobro izlize(izvini na izrazu)i onda se predje na taj svecani ritual, cak sam zaboravio i druge stvari, kao sto su sampanjci, ruze, svece, jer ti u tom momentu zasluzujes da isprljas najskuplju posteljinu od svile covece, pa himen se vazda cuvao(tako je makar bilo) par decenija, da bi se poklonio nekom ko to zasluzuje, zar ne? TO NE MOGU DA RAZUMEM, CAK CUJEM DA NEKE DEVOJKE GUBE NEVINOST PO NEKIM KLUPAMA,U PARKOVIMA, MISLIM DA JE TO NAJSVECANI CIN POSLE KRSTENJA ZA JEDNO ZENSKO BICE. Zelio bih da znam da li mi sta zameras.
Ma zameram ti sto me ti nisi tresnuo prvi, tj.prvo dobro olizao, a ne ovako zbog kretena imam "traume iz detinjstva".... ;)
 
hulahopka:
Ma zameram ti sto me ti nisi tresnuo prvi, tj.prvo dobro olizao, a ne ovako zbog kretena imam "traume iz detinjstva".... ;)
Mozda mi se ti nebi dopala za kresanje, a sto sa tice lizanja, to zasluzuje svaka devica, samo zbok toga sto to mesto nije niko dirao, medjutim ko tebe nije bio takav slucaj. Imala si sansu da to odradis(cak dva puta)sa mnogo uvazavanja, njeznosti i paznje, ali steta, naisla si na neke kretene, kao sto rece--yebiga nisi znala da odaberes, zao mi te zbok tih trauma, ali sta ces zivot je takav. U slucaju da ti se desi jos jednom da gubis nevinost, ti me pozovi mozda i da nadjemo neki zajdnicki jezik, ako ne budem ja dovoljan, pozvacemo i sinketa i nadam se da ces proci bez ikakvih trauma* zadovoljna*
 
paradizo:
Mozda mi se ti nebi dopala za kresanje, a sto sa tice lizanja, to zasluzuje svaka devica, samo zbok toga sto to mesto nije niko dirao, medjutim ko tebe nije bio takav slucaj. Imala si sansu da to odradis(cak dva puta)sa mnogo uvazavanja, njeznosti i paznje, ali steta, naisla si na neke kretene, kao sto rece--yebiga nisi znala da odaberes, zao mi te zbok tih trauma, ali sta ces zivot je takav. U slucaju da ti se desi jos jednom da gubis nevinost, ti me pozovi mozda i da nadjemo neki zajdnicki jezik, ako ne budem ja dovoljan, pozvacemo i sinketa i nadam se da ces proci bez ikakvih trauma* zadovoljna*
Sta reci...
 
sa 20 , nije mi zao sto nisam nevina,ali to je bio najgori deo mog zivota,tako da su mi ostale traume posle toga uopste nisam mogla da uzivam u sexu, tako da bih volela da mi se ni jedan nije dogodijo.inace ok, ako covek oseti potrebu i sa 15
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top