gubljenje nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hey ... evo ja sam 20 pa se jos cuvam :)).... mada posto sam musko mislim da sam malo zaostao za drugima...ali ipak mi se i ne zuri:)).....
kao sto se kaze :"sve u svoje vreme"..... i netreba nigde zuriti..... bar uvek postoji solucija :"plati pa se klati"..... sto se zenskih tice njima je lako:))...one samo treba da kazu da zele:)...i sve je reseno:).....i mislim da devojke obicno izgube nevinost pre nego muskarci?....samo devojke se ne hvale time:)....
 
Gazdarica:
Anonymous:
Gazdarica:
Jel' to znaci da si probao i muskarce i zene...?
Ili...?

Ili? Ne vidim drugu alternativu, al' sam mozda nesto zaboravio.

Jednostavno, sa 17 je mogao tebe muskarac da "opali" (sorry na izrazu), a sa 20 godina, ti njega...
Dakle, duplo gubljenje nevinosti moze da bude bez zena...;))

Dva Bambija za originalnost!!!

OK. Prvi put sa 17, drugi i treci sa 20.
 
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...
 
Pa ana marija mogla si to i danas da uradis sa potpunim znancem i bilo bi ti isto cak mozda i gore
jer to nema nikakve veze sa bilo cim sto ljudi rade,naprimer kasnjenjem za drugaricama?
 
Mmm.. Liz lizZz LizzZzzzzz.. Njam njam... :)
Devojke - nevinost cuvajte koliko god mozete i nikako nemojte pristati da je izgubite zato sto momak navaljuje!! Verovatnoca da vam prvi put bude lepo je mala, ali ako ste sa "pravim" mnogo je lakse.. "Pravi" - onaj sa kojim ste opusteni SKROZ, ciji dodir volite i uz koga ste dovoljno dugo da mu mozete verovati...
A za muskarce - nevinost ste izgubili kad ste ga prvi put uzeli u ruku.. ;) Sve ostalo su finese tako da o tome ne vredi pricati!
I vrlo bitna poruka za momke - nikad ne gledajte samo na sebe i svoj uzitak! Mnogo je lepse kad oboje uzivate..
 
Boki:
Odlazis sva u suzama
jer ti je bila uzana,
odlazis sva u krvi
jer sam ti bio PRVI!

Ovo je preuzeto sa jedne druge teme ovde na forumu, ali prikladno je za ovu.. Eh, svasta ljudi smisle...
....ZNACHI,UZAS BRATE...josh malo pa tje u prvom razredu osn. shkole pochasni ritual umesto postajanja pionira (nekad),biti dehimenovanje...
 
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

Pa haj'mo redom (izvini ako bue zvucalo vulgarno - obraticu paznju samo na tehnicke detalje):

1. U zenu se svakako lakse ulazi, narocito ako je predigra bila doboljno dugacka. Poza ne igra preterano veliku ulogu, sto ponekada moze da bude odlucujuce.
2. Sa zenom duze traje.
3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.
4. Muskarci su bolji i za analni sex - lakse se resavaju na njega, a kada nauce kako da budu zadovoljni prsoto luduju. + sto se redovno pripreme za isti
5. Na kraju krajeva, samo muskarci imaju penis, za slucaj da pozelim da uzivam u analnom sexu.
 
Njuskalo:
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.

Auh, znaci da sam ja pravo dobra u tome... Naime, jedan momak kome su i muskarci pruzali felacio ( i ne samo to naravno:)), rekao mi je da to bolje radim od njih...:)))
P.S. Ne brini, nije bilo vulgarno, ono sto si napisao...;)
 
Gazdarica:
Njuskalo:
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.

Auh, znaci da sam ja pravo dobra u tome... Naime, jedan momak kome su i muskarci pruzali felacio ( i ne samo to naravno:)), rekao mi je da to bolje radim od njih...:)))
P.S. Ne brini, nije bilo vulgarno, ono sto si napisao...;)

Ahm, ahm... morao bih licno u to da se uverim... ovako mi je tesko da prosudim, ali zvuci neverovatno.
 
Njuskalo:
Gazdarica:
Moram da priznam da si sad probudio moju radoznalost, ali naravno, razumjecu ako ne zelis da odgovoris na ono sto cu te pitati...
Dakle, zanima me da objasnis, ako mozes i hoces, koje su to slicnosti i razlike izmedju seksa sa zenom i muskarcem, odnosno njihove prednosti i mane...

Pa haj'mo redom (izvini ako bue zvucalo vulgarno - obraticu paznju samo na tehnicke detalje):

1. U zenu se svakako lakse ulazi, narocito ako je predigra bila doboljno dugacka. Poza ne igra preterano veliku ulogu, sto ponekada moze da bude odlucujuce.
2. Sa zenom duze traje.
3. Muskarci pruzaju mnogo bolji felacio.
4. Muskarci su bolji i za analni sex - lakse se resavaju na njega, a kada nauce kako da budu zadovoljni prsoto luduju. + sto se redovno pripreme za isti
5. Na kraju krajeva, samo muskarci imaju penis, za slucaj da pozelim da uzivam u analnom sexu.

Nemoj da mislis da zelim da te provociram. Vrlo sam radoznala, te mi kazi samo koliko ti je godina. Nadam se da si iskren i da nas ne lozis sto se tice tvog iskustva. S tim u vezi, u seksu se ne treba nicega stideti. Zato uzivaj u svemu sto pozelis.
 
Ja sam sa 17 i mogu vam reci da i ne znam koji dan tacno posto primecujem da su moje prijateljuice redom sve zapamtile.On je bio sjajan,voleo me je a ja njega ne bas mnogo ali je sve bilo OK,milslim da su to neke prave godine za takve stvari
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top