gubljenje nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pazi ovako DrFeelGood:

za prvi put to i jeste u neku ruku ``posao``, nemoj mi samo reci kako si prvi put (ako si i uopste to radio) vodio ljubav? I za žene i za muskarce prvi put je ``prvi``, prema tome ma koliko se ko trudio da veliča svoju ulogu u tom prvom putu laže samog sebe pre svega a pokusava i ljude oko sebe! Tako da iskrenosti malo ne škodi.
 
Nisam prvi put vodio ljubav. Ali nisam ni dozivljavao kao posao!
Ljubav ne mozes sa svakim da vodis. Potrebna je prava osoba, vreme, mesto, raspolozenje.
Stvar je u tome sto ne treba dozivljavati kao nesto sto treba obaviti, sebe ili nekog drugog radi!
 
Heh....meni se to desilo sa skoro 18 god, i da znate bilo je jako dobro.......
Ipak treba to uraditi kad osjecash, kad je pravi trenutak , a ne da bi eto i to prozivio.
Pa, niko te ne juri, nije nuzda. Ne znam zashto mnogi grijeshe i imaju ruzna iskustva.
Moje je trajalo 4 god posle........
 
pa zato ne bi trebali da rade to iz straha da ce biti ostavljene ako mu ne da onu stvar, svasta, nego kad one zele, a njemu ako je stalo do te devojke ostace sa njom zajedno i bez seksa, a ako ne ostane, znace da je bio promasaj
 
Moon_flower:
e, meni je bash to bilo prvi put vodjenje ljubavi iz ljubavi:),, a ne tek da eto .....znash sta mislim sergej:)
zaboravih da kazem da mi je to bila prva bracna noc:)))))))))))))))))

Mamice pa nije valjda da prva bracna noc jos uvek traje? I nemas pojma dal je dobar ili nije kad si samo njega probala. Ja sam fantastican. Mogu i da dokazem.
 
kakva iskustva?
Meni bese lepih 20.nisam nikada navaljivao da to uradim (znas kako je to ima nas i stidljivih)
sada ono o dobu kada se to treba ili ne ... to je skroz uvrnuto devojke veoma rano sazre napupe i postaju izazovne tako da mladici koji su normalno stariji po nekoliko god. to veoma cesto iskoriste i...to je to
smatram da je optimalan broj god za zenske 16 a za muskarce 17-18
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top