Prognoza za Spaniju

тешко до победе,али до нерешеног би могли осим ако ови не купе као против босне,
ако не изгубимо бићемо први у групи 100%
 
Za prvo poluvrijeme se to nemoze reci, nego Vidic nas je cupao, da njega nije bilo popili bi mi jos koji u prvom poluvremenu, pa tako da u drugom bi mogli samo da nastave da trckaraju po terenu, kosto je to radio debilni Kezman, bas ko neko pasce.
Ali eto sreca, pa su se i ostali opametili i pokazali glupim spancima.
 
Sucur:
Za prvo poluvrijeme se to nemoze reci, nego Vidic nas je cupao, da njega nije bilo popili bi mi jos koji u prvom poluvremenu, pa tako da u drugom bi mogli samo da nastave da trckaraju po terenu, kosto je to radio debilni Kezman, bas ko neko pasce.
Ali eto sreca, pa su se i ostali opametili i pokazali glupim spancima.

Dokle vise pljuvanje po Kezmanu??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
Kako da nepljujes kada je citavu utkmicu trckarao po terenu, dodavao spancima, cisti bio je strunjen. Gol jeste dao i izvukao nas je, ali nije cisto njegova zasluga i da je neko aktivniji bio u napadu od njega, do onih stvari da se branimo nebi mozda ni doslo, tj. da smo na vrijeme pokazali Spancima, da i oni moraju paziti na svoj gol, a ne da dodju i igraju se u nasem sesnaestercu.
 
Grobar sam, ali znam da cenim kvalitet, i kada igra reprenzentacija ne delim igrace na klubove. Nemanja Vidic-- STAMENI! Mogu svi da mu puse! Ali kad se bolje pogleda, pored Vidica cela odbrana nam je perverzija. Najjaca u Evropi! STAMENKOVICI! Samo neka tako nastave!

Sto se tice napada,............moze i bolje. Mada...........slab nam je napad! Ali dok je odbrana jaka, uvek postoji sansa da se umuva bar jedan gol!
 
jucerasnja utakmica je jos jednom pokazala da, ako igras samo da se branis - izgubices, koliko god da ti je jaka odbrana....

unistili su nas u prvom poluvremenu...
kad smo poceli zaista da igramo fudbal bili smo mnogo ravnopravniji....
 

Back
Top