Najlepše posvete u knjigama na poklon

Pa ljudi me otprilike poznaju i kupuju mi ok knjige....
Imam puno dragih posveti, ali omiljena mi je ova (btw trenutno sam se uhvatila za ovu knjigu....)
"Loli,
zato sto je dobar covek,
zato sto voli zivotinje,
zato sto je pametna,
zato sto poznaje i ceni vrednosti obrazovanja,
zato sto mi je pomogla da kroz njeno detinjstvo ponovo prozivim svoje,
i najvise zato sto je volim..."
to mi je od sestre, a kniga je "Moja porodica i druge zivotinje" - Dzerald Darel.


Pre nekoliko dana sam od drugarica (konacno) dobila svoj primerak "Demijana"
Napisale su (slovima u black metal fazonu (:
"....pa zato sto si pametna i zato sto si mracna i zato sto si iskrena i zato sto si slatka i zato sto volis da razmisljas i zato sto imas crvenu kosu i zato sto volis zivot i zato sto zasluzujes postovanje i zato sto si Sendi Veverica i zato sto te volimo....."
slatke su....obozavam ih....
 
Majesty Of The Nightsky:
Pa ljudi me otprilike poznaju i kupuju mi ok knjige....
Imam puno dragih posveti, ali omiljena mi je ova (btw trenutno sam se uhvatila za ovu knjigu....)
"Loli,
zato sto je dobar covek,
zato sto voli zivotinje,
zato sto je pametna,
zato sto poznaje i ceni vrednosti obrazovanja,
zato sto mi je pomogla da kroz njeno detinjstvo ponovo prozivim svoje,
i najvise zato sto je volim..."
to mi je od sestre, a kniga je "Moja porodica i druge zivotinje" - Dzerald Darel.


Pre nekoliko dana sam od drugarica (konacno) dobila svoj primerak "Demijana"
Napisale su (slovima u black metal fazonu (:
"....pa zato sto si pametna i zato sto si mracna i zato sto si iskrena i zato sto si slatka i zato sto volis da razmisljas i zato sto imas crvenu kosu i zato sto volis zivot i zato sto zasluzujes postovanje i zato sto si Sendi Veverica i zato sto te volimo....."
slatke su....obozavam ih....
Sweet! :)
 
"..........ti si moj strah u odajama moci,ti si moje bice u tamnoj noci.Zelim da volish sve shto mrzela si ,zelim da imash sve shto odbijala si.Zbog tebe se skupljam su nechijim mislima,zbog tebe trchim nestalim svetovima.Ti si Ponos koji svima nedostaje,ti si Vechnost koja sve odbacuje....

Za Moju Lutku od 'Morskih Trava' ...."
 

Back
Top