FIFA 2005 Trax

Lobachewsky

Početnik
Poruka
16
Pesme iz FIFA 2005 su mi dosta interesantne pa bih hteo da ih prebacim na kompijuter da bih mogao da ih slusam.
Te pesme su .asf formata, ALI probao sam razne ASF to MP3 konvertore, ali nece- jednostavno kaze da je taj .asf fajl pokvaren.
DA LI NEKO ZNA program koji je namenjen iskljucivo za extractovanje FIFA muzike, ako zna nek OSTAVI LINK... (pitam ovo zato sto znam da postoje ekstractori za samo jednu igricu- POP2 na primer)
Hvala u napred...
 
Ja sam se svojevremno zezao sa NBA igricom zbog slicica i muzike. Resenje ti je jedino da proguglas. Znaci napisi sta te zanima obavezno fifa2005 i nacices. Ja sam tako naleteo cak na specijalan picture editor specijalno pravljen za nba tako da uz malo truda sve ces naci. Sigurno to postoji na nekom fanovskom sajtu na kome ces usput naci i gomilu dodataka za igricu. Secam se specijalnih modela patika koje sam skidao za NBA :)
 
ma to je bilo davno jos za NBA 98. Slike nisu mogle da se gledaju ni iz jednog programa osim specijalnih a taj picture editor je omogucavao da ih obradjujem.
 

Back
Top