Vrste pogleda!

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Kada vas neko pogleda da li mozete da zakjucite sta je u tom trenutku pomislio o vama?Da li da ste lepi ruzni,da li te zamislja ko od majke rodjenu-og.Da li mislite da vas neko moze da provali kada zvirkate okolo.Mene uvek provale,moram da vezbam!
Mene opasni momci stalno gledaju mrko,valjda me shvataju kao njihovog pajtasa jer sam kratko osisan,verovatno hoce da me biju!Ili su mozda ******?Da li ste nekoga gledali onako napadno ne zato sto ste to hteli,vec zato sto je ta osoba bas po vama lepa........
 
Sto se mene tice, uvek sam imala problema sa procenom ( generalno ) ljudi. Doduse, sad mi je vec lakse da prepoznam ali...
Ali, ponekad ljudi pogrese i u vezi mene. Svojevremeno me drugar zvao "nadrkana beba". Imam poprilicno "opasan" pogled a ustvari sam kao beba :)
 
Tinkerbell:
Sto se mene tice, uvek sam imala problema sa procenom ( generalno ) ljudi. Doduse, sad mi je vec lakse da prepoznam ali...
Ali, ponekad ljudi pogrese i u vezi mene. Svojevremeno me drugar zvao "nadrkana beba". Imam poprilicno "opasan" pogled a ustvari sam kao beba :)

Dobro svi ponekad imaju opasan pogled,ali onaj drugi sexi zavodnicki?
 
Ko me kako kapira, pre cu da prepoznam po osmehu, nego po pogledu.
Osim kad je u pitanju onaj pogled "Ala bih te smazao!" . :lol:
Simpa mi je kad se neko suzdrzava da mi se nasmeje, onako skroooz od srca, zato sto mu to ne dozvoljava situacija ili pozicija. Obozavam da ljude opustim preko mere, da ih oslobodim sto vise,to sam sebi zavela pod misiju. :cool:
Osmeh je glavni pokazatelj za sve. A i njih ima razlicitih.
 
divlja u srcu:
Ko me kako kapira, pre cu da prepoznam po osmehu, nego po pogledu.
Osim kad je u pitanju onaj pogled "Ala bih te smazao!" . :lol:
Simpa mi je kad se neko suzdrzava da mi se nasmeje, onako skroooz od srca, zato sto mu to ne dozvoljava situacija ili pozicija. Obozavam da ljude opustim preko mere, da ih oslobodim sto vise,to sam sebi zavela pod misiju. :cool:
Osmeh je glavni pokazatelj za sve. A i njih ima razlicitih.

Oslobodis ih preko mere,pa na zemlju!Ne valja ni to,bolje nesto izmedju.
 
divlja u srcu:
To sto sam napisala je u sirem kontekstu, odnosi se i na muskarce i zene.
Niko ne treska na zemlju, ljude volim u njihovom prirodnom izdanju.

Mislim psihicki spustis na zemlju,a ne batinama.Ja sam protiv svake vrste sile!jer to imas dredove na slici?Ako nemas bas bi super izgledala!
 
Baš razmišljam o ovome pitanju... Volim da posmatram ljude.. Iz njihovog ponašanja i priče možeš stvoriti neku generalnu sliku o njima... Mada i izgled ima snažan uticaj na sticanje dojma o toj osobi. Pogotovo izraz lica i body language... Sam izgled ti daje samo neke prve tragove.
 
Inače ponekad sretnem pogled koji me potpuno razoruža... Neke devojke imaju tako lep osmeh i tako prodoran pogled... Doduše retke su... U Bgu je sve puno mrgudastih devojaka. Retko se smeju. Uglavnom blenu ispred sebe i mršte se... Ili dižu nos iznad glave... Ali ima i devojaka sa prelepim osmehom... One najčešće imaju i onaj zarazan pogled koji ruši sve barijere...
 
Generalno ne mogu a da ne pogledam nekog ko je lep,privlacan,harizmatican ili je meni na jedan poseban nacin interesantan.

Nacin na koji gledam tu osobu zavisi od mog raspolozenja,trenutka a najvise od toga sta ja hocu da ta osoba vidi iz mog pogleda.

Inace pogledi muskraca su uvek jasni i definisani : divljenje i zelja- ako su upuceni zeni koja im se svidja.
Tu nema dileme. Pitanje je samo da li cete na taj pogled odgovoriti.
 
kučka:
Generalno ne mogu a da ne pogledam nekog ko je lep,privlacan,harizmatican ili je meni na jedan poseban nacin interesantan.

Nacin na koji gledam tu osobu zavisi od mog raspolozenja,trenutka a najvise od toga sta ja hocu da ta osoba vidi iz mog pogleda.

Inace pogledi muskraca su uvek jasni i definisani : divljenje i zelja- ako su upuceni zeni koja im se svidja.
Tu nema dileme. Pitanje je samo da li cete na taj pogled odgovoriti.


Ti se dosta ljubis.
O zene na sta ste sve spremne. Zena je vraga prevarila i strpala u torbu. A to znaci da vam ni u paklu nemoze biti lose. U raju je lepo, ali u paklu je ekipa.
 
nnnnnnnn daaaaaaa.....verujemo u horoskop.....u ribe verujem......u zhenske lepote......horoskop.....da verujemo u horoskop......na primer crvene boje nachelnika nisha....verujemo u horoskop

but looooooveeeee.......loooooveeeeeee will tear us apart again
 

Back
Top