Dobar neurohirurg!?

Izvinjavam se...

Prosle godine sam imala povredu vratne kicme... Inace sada imam 23. godine (ako to nesto znaci)
Neurolog me je poslao na magnetnu rezonancu a potom kod neurohirurga. Dobila sam rezultate MR, i sada mi je potreban neurohirurg. Zapravo, izvestaj sa MR kaze da je sve u granicama normale, ali zbog bolova i problema, mislim da bih ipak trebala otici na pregled...
 
U principu to je konsultativni pregled.
Najlakse je da sa svim tim nalazima se javite svom lekaru opste prakse,on ce to pribeleziti u Vas karton i napisati vam uput za medicinsku ustanovu(bolnicu) kojoj Vas dz pripada ,uput za neurohirurga .
Mislim da se za takvu vrstu pregleda ne ceka dugo.Naravno sve nalaze ponesite sa sobom kad budete isli na taj pregled.
 
Hvala na odgovoru, ali meni treba preporuka za d o b r o g neurohirurga (lekar opste prakse mi ranije nije spominjao ogranicenje u vezi ustanove...). Cast izuzecima, znam kakvih sve ima doktora...
Treba mi neko ko ce te nalaze stvarno pogledati kako treba.

Hvala.
 
Najbolji neurohirurg koji se bavi problemima vratne kicme je dr Jajic koji radi u Novosadskom Klinickom centru.Postoji nacin da se do njega dodje ,ali jedino ako vam je neophodna operacija jer je on najbolji sto se tice hirurskih zahvata.
U Bgd-u imate na raspolaganju dr Joksimovica i dr.Samardzica sa neurohirurgije u Klinickom.
Nalaz magnetne i resenje problema mozete potraziti i kod fizijatra,ukoliko ne treba operacija,i za to se mozete obratiti dr.Konstantinovic ili dr.Ćurčić Klinika za rehabilitaciju Sokobanjsaka 13.obe rade ambulantu četvrtkom prepodne.Pozdrav i srećno....
 
Dr. Joksimovic i Dr. Samardzic su ubedljivo najbolji u BGD tj. u Srbij. Mada postoji jos jedan strasan neurohirurg iz nisa (koji je u njihovom rangu) Dr. Ivica Stefanovic, mozda je malo lakse doci do njega.
 
Проф. Света Ивановић (начелник Ц одељења неурохирургије на КЦС, , Др. Бранко Ђуровић ( начелник Е одељења.... КЦС, Проф. Јоксимовић.. КЦС......
У принципу све зависи око чега је проблем.
Узмеш упут од лекара опште праксе и на КЦС на преглед, са назнаком у упуту за неурохирурга. Нисам баш толико упознат око твог проблема али ове које сам навео су специјалисти за главу и кичму (крвне судове). Е сад колико је мени познамо Др. Ђуровић ради и кичму и главу, Проф. Света главу...
Поздрав.
 
Dobra dan svima, da li moze neko da mi protumacite ovaj pasos?
 

Prilozi

  • IMG_20201022_132635.jpg
    IMG_20201022_132635.jpg
    33,7 KB · Pregleda: 58

Back
Top