Ko ima veći seksualni nagon?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Ko ima veći seksualni nagon: muškarci ili žene? I da li je to ograničeno društvenim normama?

Često čujem rečenicu poput: muškarci misle samo na seks... Da li to znači da žene ne misle? Možda ih tradicionalne moralne norme ograničavaju da priznaju suprotno? Šta se krije iza ove naizgled naivne rečenice koja se često čuje?
 
Naravno da ne mislim da "žene ne misle na seks"... Samo me zanimaju vaši odgovori na ova dva pitanja:

1. Ko ima veći seksualni nagon?
2. Šta znači ta famozna rečenica?
i pod 2b. Koji je značaj moralnih normi u prikrivanju ženske želje za seksom?
 
2.gif
2.gif
Smajliji/COOL/Slike1/2.gif[/img]
 
reklo bi se da je to individualno...valjda...:?
ustvari,muskarci vise o tome pricaju na sav glas :|
takodje,jos uvek je vise tipova koji bi mogli sa svakom i bilokojom kad im dodje...kako rece etotako:hm,potreba:roll: ...zene su malo izbirljivije,in general...mada ove nove generacije sto krecu da se sexaju sa 12-13...(devojcice se satiru od...sto bi rek'o nikola kojo u andjelima:lol: )

mislim,moze o tome da se razvlaci i teoretise na 55strana...:|
btw,licno nesto nisam primetila da imam manji...od mojih ex-ova...:? ...mozda cak...blah,blah8-) ...e,bolje i ovde da stanem jer cu ispricati gomilu intimnih gluposti pa ce mi posle biti krivo:(

da zakljucimo:i zene MNOGOOOO misle na sex i to je jedna od retkih stvari o kojima znaju da cute:lol:
 
nije nagon nego potreba....ma daaaaj....i mentalno retardirani imaju sexualne nagone....daklen produzhetak vrste....misim da je isto....i muzhjaci i zhenke su podjednako nagonjeni na razmnozhvanje

but thats too bad....u get stuck with whores
look at yourself....u aint no genius
u want to find me...u wont find me
i comin home
 
U psihichkom zivotu pojedinca seks ima glavnu ulogu da svi su nagoni (osim samoodrzanja) njemu podredjeni.
Lbido se povecava, napetost raste, nezadovoljstvo raste; seks smanjuje napetost i nezadovoljstvo.
To je univerzalno.
Stvar je u tome shto zene ne mogu razviti super ego usled nedostatka dozivljavanja kastracionog kompleksa, a libido se mora socijalizovati da bi se realizovao [u suprotnom je devijantan i neostvariv ili silom ostvariv], to je verovatno i razlika.
 
NaraYan:
U psihichkom zivotu pojedinca seks ima glavnu ulogu da svi su nagoni (osim samoodrzanja) njemu podredjeni.
Lbido se povecava, napetost raste, nezadovoljstvo raste; seks smanjuje napetost i nezadovoljstvo.
To je univerzalno.
Stvar je u tome shto zene ne mogu razviti super ego usled nedostatka dozivljavanja kastracionog kompleksa, a libido se mora socijalizovati da bi se realizovao [u suprotnom je devijantan i neostvariv ili silom ostvariv], to je verovatno i razlika.
Ko si ti i shta si uradio sa pravim NaraYanom?
 
NaraYan:
U psihichkom zivotu pojedinca seks ima glavnu ulogu da svi su nagoni (osim samoodrzanja) njemu podredjeni.
Lbido se povecava, napetost raste, nezadovoljstvo raste; seks smanjuje napetost i nezadovoljstvo.
To je univerzalno.
Stvar je u tome shto zene ne mogu razviti super ego usled nedostatka dozivljavanja kastracionog kompleksa, a libido se mora socijalizovati da bi se realizovao [u suprotnom je devijantan i neostvariv ili silom ostvariv], to je verovatno i razlika.


UUUUU yeb. t..eeee KAKAV FLESSS.................
 
RaDoSnA:
nije sija,nego vrat................


E, baš to. ;) I molim određene persone da ne skreću sa teme zbog razlike u njihovom poimanju nagona... Postoje 2(i po) pitanja na koje sam dobio odgovor sam od nekoliko osoba. Uopšte me ne zanima da li shvatate šta je nagon ili ne... Zanima odgovor na ta 2(i po) pitanja...
 

Back
Top