Voajerizam

EEEJJJJ pa komsinici ni ja ne oprastam...........to je prizor za medalju a stvar je jos velicanstvenija utoliko sto ona zna da je posmatram........he he he...........dogovor kucu gradi.........
 
Muškarac_bg:
Ja volim da gledam komšinicu kako se presvlači. Volim da gledam i druge ljude kako se tucaju. To me pali.

Vas?
Mene ne pali ali volim da gledam. :lol: Ima jedna preko puta mene sto je pre neki dan radila nesto u kuhinji samo u brusu i gacicama. :lol: A jedan tip je go kuvao kafu! :lol:
 
To je ulazak u zivote drugih ljudi nesto kao da si provalio shifru za ulazak na zabranjeni sajt i pri tom ti smisljas pricu koja se tom prilikom odigrava pred tvojim ocima.............a zabranjene stvari su................
 
Ljepse mi je to u masti, nego u stvarnosti...
Nekoliko puta sam bila prisutna u istoj prostoriji, u kojoj dvoje ljudi ima odnos... I, nije mi to bio nimalo privlacan prizor... Naprotiv, u izvjesnom smislu bilo mi je i odbojno...
 
Muškarac_bg:
Ja volim da gledam komšinicu kako se presvlači. Volim da gledam i druge ljude kako se tucaju. To me pali.


Radoznalost. Autor teme je napisao da VOLI, a mene zanima, kad je već otvorio temu, da li je prisustvovao takvoj situaciji ili je otvorio temu šale radi i vama omogućio zabavu. Zanimaju me prava iskustva.
 
Gazdarica:
Ljepse mi je to u masti, nego u stvarnosti...
Nekoliko puta sam bila prisutna u istoj prostoriji, u kojoj dvoje ljudi ima odnos... I, nije mi to bio nimalo privlacan prizor... Naprotiv, u izvjesnom smislu bilo mi je i odbojno...

Upravo tako. Većini bi i bilo odbojno. Zato i postoji termin voajerizam. Šta je voajerizam?
 
Supertajni:
Recimo da posmatras komsinicu dok se presvlaci a da ona toga nije svesna.....ili tako nekako...i da, ja volim da vidim to ali mi to nije opsesija.....

Voajerizam je bolest koja podrazumeva da osoba pronalazi zadovoljstvo isključivo posmatranjem drugih, uglavnom tajno i tako doživljava seksualni vrhunac. Ako nisi time opsednut, nisi voajer. :wink:
 
ja sam kao bash klinac....sa drugarima iz kraja....kad su utakmice zhfk gradac....visio na prozorima svlachionice....pa ik gledali kako se tushiraju....imali smo mozha 7-10god....shto je najbolja fora....bilo je shashavih riba koje su se namerno qpale dok ik gledamo....a bilo je i onih shto su prosipale kante vode na nas i tako to....al od tad nisam imo priliq da budem voajer....al ne verujem da bi neshto extra palilo....mislim komshinice su mi penzioneri...a i danisu....ja ze gnusham zhenske golotinje (:
 
ja sam pravi voajer,al ne sexualni.
kad idem ulicom obozavam da gledam kroz prozore ovih iz prizemlja,uvece posebno.onda kao da na momenat udjem u neki drugi svet,pomislim kako li mirise u njihovoj kuci,sta li slusaju...
kad smo ziveli u durmitorskoj imali smo prozor o prozor s nekom ludom zenom i njena dva sina.obozavala sam da slusam njene price.secam se da je jednom rekla mladjem sinu dok se kupao "znas sine ja tebe nisam rodila ja sam tebe iskakila" meni bilo smesno
 
Blago vama ja i nemam u sta da gledam........osim sto vidim zelj. stanicu i parking sa mog prozora ,..jedino mogu da vidim tipove koji zapisavaju kantu za smece i ljude koji parkiraju svoja kola
 

Back
Top