Podržimo Amere u anti-islamskoj borbi....

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.015
Pa kaže:
Mnogi pljuju po Amerima radi njihovog odnosa prema Islamu, a da malo vidimo i koliko su se do sada usrećili i pravoslavci sa takvima i sličnima.
Prvo, Staljin nije bio Rus, barem ako se zaključuje po imenu i to možda objašnjava staradanja Rusa pod njim.
Nismo se baš ni mi na Balkanu usrećili sa Balijama i 'Hrvatskim cvećem', bez njih bi Srbi i Hrvati lako rešili problem BiH i bla, bla.....
Ukratko, ili će se takvi upristojiti ili....
 
fosilvaso:
Pa kaže:
Mnogi pljuju po Amerima radi njihovog odnosa prema Islamu, a da malo vidimo i koliko su se do sada usrećili i pravoslavci sa takvima i sličnima.
Prvo, Staljin nije bio Rus, barem ako se zaključuje po imenu i to možda objašnjava staradanja Rusa pod njim.
Nismo se baš ni mi na Balkanu usrećili sa Balijama i 'Hrvatskim cvećem', bez njih bi Srbi i Hrvati lako rešili problem BiH i bla, bla.....
Ukratko, ili će se takvi upristojiti ili....

О, Васо... па у чему ми да подржимо Амере када они и њихове снаге у Босни
ШТИТЕ И НЕ ОДАЈУ КАМПОВЕ ЗА ПРИПРЕМУ МУЏАХЕДИНА... са изговором
да "воле да муџе буду на једном месту"... еееееееееј...
 
Ameri su mozda neprijatelji naseg neprijatelja, ali i nasi neprijatelji nista manji od muslimana!!!
A decko iz Zagreba, cisto da zna da licno nisam nikakav nacionalista niti ikog prozivam i eiketiram na osnovu narodnosti i sl, ali kada idem kroz Bosnu, nikada nisam imala ma kakvu neprijtnost sa muslimanima cak i u mjestima gdje je bilo veoma za ockivati da imam neprijatnosti. Ali cim dodjem u Dubrovnik, prodjem kroz hrvatsko naselje, naodknade sve sto muslimani nisu odradili. Toliko o tome kako bi Srbi i Hrvati rijesili pitanje BIH miroljubivo i lijepo, samo da nije musimana.
 
HEBEHA:
Ameri su mozda neprijatelji naseg neprijatelja, ali i nasi neprijatelji nista manji od muslimana!!!
A decko iz Zagreba, cisto da zna da licno nisam nikakav nacionalista niti ikog prozivam i eiketiram na osnovu narodnosti i sl, ali kada idem kroz Bosnu, nikada nisam imala ma kakvu neprijtnost sa muslimanima cak i u mjestima gdje je bilo veoma za ockivati da imam neprijatnosti. Ali cim dodjem u Dubrovnik, prodjem kroz hrvatsko naselje, naodknade sve sto muslimani nisu odradili. Toliko o tome kako bi Srbi i Hrvati rijesili pitanje BIH miroljubivo i lijepo, samo da nije musimana.
ШТА ТИ ЛУПЕТАШ!!!!
НЕВЕНА КО ТЕ ТЕРА ДА ПУТУЈЕШ ТАМО ,ОНИ СУ ТИ ИСТИ НОН СТОП СЕРУ О
ДЕМОКРАТИЈИ АЛИ ИМ ОНА СЛАБО ИДЕ ОД РУКЕ!!!!
 
Sticem utisak da je pisac ove teme (bez uvrede) pozvao na neku vrstu vjerskog rata...

Mozemo mi da pricamo sta hocemo i da raspravljamo do besvijesti ali ljudi, a ima vas mnogo pametnijih i nacitanijih od mene da amerika (SAD) nije u ratu sa islamom sto se njima ne svidja islam ili sto ga mrze, vec i sami mozete zakljuciti...

Nafta je ta koja stvara probleme, tako da se mi obicni smrtnici mozemo naloziti na ovakve stvari ako ih realno ne razlucimo..

Ko koga mrzi i ko je sa kim u ratu i zasto, imali ste svi vec iskustvo od 91 do 95.. Zar jos nekim nije jasno...

Poz.
 
js75:
ШТА ТИ ЛУПЕТАШ!!!!
НЕВЕНА КО ТЕ ТЕРА ДА ПУТУЈЕШ ТАМО ,ОНИ СУ ТИ ИСТИ НОН СТОП СЕРУ О
ДЕМОКРАТИЈИ АЛИ ИМ ОНА СЛАБО ИДЕ ОД РУКЕ!!!!

Da li si me slucajno pitao imam liizbora? Sta ako, npr, putujem na Zlatibor preko Bosne jer je bolji put i nije nakrcan snijegom? Ili ako zivim uz sam Dubrovnik, pa mi nekak onormalno da ga vidim?

I koji dio je lupetanje?
 
HEBEHA:
Ameri su mozda neprijatelji naseg neprijatelja, ali i nasi neprijatelji nista manji od muslimana!!!
A decko iz Zagreba, cisto da zna da licno nisam nikakav nacionalista niti ikog prozivam i eiketiram na osnovu narodnosti i sl, ali kada idem kroz Bosnu, nikada nisam imala ma kakvu neprijtnost sa muslimanima cak i u mjestima gdje je bilo veoma za ockivati da imam neprijatnosti. Ali cim dodjem u Dubrovnik, prodjem kroz hrvatsko naselje, naodknade sve sto muslimani nisu odradili. Toliko o tome kako bi Srbi i Hrvati rijesili pitanje BIH miroljubivo i lijepo, samo da nije musimana.

O jel' to znači da su se mnogi Bošnjaci demokratizovali!? Btw. Bez Bošnjaka kao konstitutivnog naroda, veći deo BiH bi bio pripojen SCG-u, a manji deo RH. Bez takvih, onda tako umišljenih Bošnjaka, ni rat u BiH ne bi bio toliko krvav. Kada su Srbi sredili Posavinu, rat bi bio manje više gotov
 
fosilvaso:
O jel' to znači da su se mnogi Bošnjaci demokratizovali!? Btw. Bez Bošnjaka kao konstitutivnog naroda, veći deo BiH bi bio pripojen SCG-u, a manji deo RH. Bez takvih, onda tako umišljenih Bošnjaka, ni rat u BiH ne bi bio toliko krvav. Kada su Srbi sredili Posavinu, rat bi bio manje više gotov

ne, taman posla da su se demokratizovali sami od sebe. I mi bi bili mnogo fini samo da nam se tuda vozaonaj EUFOR ili kako se vec zove.

A to sto nas muslimani nsu napadali ne znam dali ima veze sa demokratijom, samo znam da je tako.

I sta bi bilo da je bilo...necemo bas saznati.
 
Sredstva iz Ambasadorovog fonda

Vlada SAD osigurat će 48.825 dolara za dvije džamije u Foči

Sredstva namijenjena restauraciji i konzervaciji ostataka Aladža džamije, te džamije i medrese Mehmed-paše Kukavice

Vlada Sjedinjenih Američkih Država osigurat će 48.825 dolara za ograničenu restauraciju i konzervaciju ostataka Aladža džamije u Foči te džamije i medrese Mehmed-paše Kukavice, također u Foči, javila je Fena.
U ime vlade BiH ova sredstva iz Ambasadorovog fonda za očuvanje kulturnog naslijeđa primit će Komisija za zaštitu nacionalnih spomenika.
Stejt department je 2001. godine uspostavio Ambasadorov fond za očuvanje kulturnog naslijeđa kako bi se zemljama korisnicama pomoglo u očuvanju njihovog kulturnog naslijeđa.
Projekti u BiH, koji su finansirani iz ovog fonda, uključuju iskopavanja ranokršćanske bazlike u Gorici, trajnu izložbu sarajevske Hagade i restauraciju nekropole sa stećcima u Šabićima, saopćeno je iz Ambasade SAD u Sarajevu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
stvarno nas mrze ovi Amerikanci
 
fosilvaso:
Zar nije bandit: Izdao je Srbe u rasejanju....Kad je zadnji put bio na Palama i zašto je prestao odlaziti tamo, a da o Kninu ni ne pričamo....

Btw: Jesu li Ameri nadoknadili barem deo štete kolateralnim žrtvama bombardovanja po Srbiji, ako ih već toliko brinu džamije....
da li su Ameri duzni nadoknaditi koletaralnu stetu.sta je bio uzrok pa su Ameri morali bombardovati Srbiju.sve racune slbodno ispostavite na Milosevicev racun,jer je on bio taj koji je za sve kriv.neko mu je morao stati na kraj.Amerikanci u ovom slucaju nisu krivi ni za jednu srpsku zrtvu.otrijeznite se vec jednom od tih zabluda u koje vas uvjeravaju vase tranke i politicari.
 
vispak:
Sredstva iz Ambasadorovog fonda

Vlada SAD osigurat će 48.825 dolara za dvije džamije u Foči

Sredstva namijenjena restauraciji i konzervaciji ostataka Aladža džamije, te džamije i medrese Mehmed-paše Kukavice

Vlada Sjedinjenih Američkih Država osigurat će 48.825 dolara za ograničenu restauraciju i konzervaciju ostataka Aladža džamije u Foči te džamije i medrese Mehmed-paše Kukavice, također u Foči, javila je Fena.
U ime vlade BiH ova sredstva iz Ambasadorovog fonda za očuvanje kulturnog naslijeđa primit će Komisija za zaštitu nacionalnih spomenika.
Stejt department je 2001. godine uspostavio Ambasadorov fond za očuvanje kulturnog naslijeđa kako bi se zemljama korisnicama pomoglo u očuvanju njihovog kulturnog naslijeđa.
Projekti u BiH, koji su finansirani iz ovog fonda, uključuju iskopavanja ranokršćanske bazlike u Gorici, trajnu izložbu sarajevske Hagade i restauraciju nekropole sa stećcima u Šabićima, saopćeno je iz Ambasade SAD u Sarajevu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
stvarno nas mrze ovi Amerikanci

evo lojavi da ti dokazem da podrzavam ovu akciju jenkijevske ambasade i potvrdjujem svoje ucesce na polaganju kamena temeljca i njegovog osvestenja od strane vaseg hodze
kao moj prilog vasoj svecanosti castim vas gratis jednom zaklanom krmaČetinom:lol:
 
fosilvaso:
Pa kaže:
Mnogi pljuju po Amerima radi njihovog odnosa prema Islamu, a da malo vidimo i koliko su se do sada usrećili i pravoslavci sa takvima i sličnima.
Prvo, Staljin nije bio Rus, barem ako se zaključuje po imenu i to možda objašnjava staradanja Rusa pod njim.
Nismo se baš ni mi na Balkanu usrećili sa Balijama i 'Hrvatskim cvećem', bez njih bi Srbi i Hrvati lako rešili problem BiH i bla, bla.....
Ukratko, ili će se takvi upristojiti ili....

kako mozes sve vernike jedne vere proglasiti krivim?
a i super si saveznika nasho...

i kakve veze ima staljin s tim?
 
vispak:
da li su Ameri duzni nadoknaditi koletaralnu stetu.sta je bio uzrok pa su Ameri morali bombardovati Srbiju.sve racune slbodno ispostavite na Milosevicev racun,jer je on bio taj koji je za sve kriv.neko mu je morao stati na kraj.Amerikanci u ovom slucaju nisu krivi ni za jednu srpsku zrtvu.otrijeznite se vec jednom od tih zabluda u koje vas uvjeravaju vase tranke i politicari.

Čuj, genijalac! Još manje su dužni ulagati u obnavljanje onoga što su Srbi/Hrvati rasturili, pa eto, ulažu humani Ameri....
 
crow:
kako mozes sve vernike jedne vere proglasiti krivim?
a i super si saveznika nasho...

i kakve veze ima staljin s tim?

To je radni naslov rata! Kako Islam poziva i opravdava ubijanje pripadnika drugih vera, drugi imaju prava smatrati za neprijatelja islam i njegove pobornike. Prema situaciji i potrebi, niko ne brani utvrđivanje stava pojedinih islamista, tj. koliko su verni/neverni...

Ako nije Rus, onda ima veze.
 
vispak:
a nisu Ameri ni anti-srpski raspolozeni,morali su na neki nacin onog bandita Milosevica kazniti za ono sto je uradio od devedesetih pa naovamo.

Поводом недавне изјаве команданта међународних снага Еуфора у Босни Дејвида Ликија О ТОМЕ ДА ОН НИШТА НЕ ЗНА О ПОСТОЈАЊУ ТЕРОРИСТИЧКИМ КАМПОВА У БОСНИ, ЧАСОПИС "Слободна Босна" је до детаља описао како и ГДЕ раде терористички кампови у Босни. Уредник овог недељника је Сенад Авдић, умерени муслиман. Писали су о томе да Дејвид Лики као и већина западних политичара који служе у Босни НАМЕРНО ОБМАЊУЈУ ЈАВНОСТ, из разлога што сматрају ДА ЈЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ СВЕТА ДОБРО ДА СЕ СВИ ТЕРОРИСТИ КОНЦЕНТРИШУ НА ЈЕДНОМ МЕСТУ И ТО У БОСНИ.

Жак Клајн је међутим ПОТВРДИО САВЕТУ БЕЗБЕДНОСТИ ДА СУ МУСЛИМАНСКИ ТЕРОРИСТИ АКТИВНИ У БОСНИ.

Кампови за обуку терориста налазе се близу Јабланице и Борачког језера у Херцеговини - али су сада премештени на друге локације, као на пр. то што је организован велики камп између Бихаћа и Босанске Крупе где је стационирана
"Активна исламска младост". Обука се спроводи под војним шаторима на имању Фуада Вуковића чији је отац Мустафа био један од оснивача владајуће муслиманске Партије за демократску акцију.
ВЕХАБИСТИЧКИ ИСЛАМСКИ ПОКРЕТ У бОСНИ РАЗВИЈА СЕ НА ОСНОВУ ВОЂСТВА МУЏАХЕДИНА ИЗ АРАПСКИХ ЗЕМАЉА КОЈИ СУОСТАЛИ У БОСНИ ПОСЛЕ ГРАЂАНСКОГ РАТА.

И о каквој АНТИ-ИСЛАМСКОЈ борби Америке СЕ ТРАБУЊА НА ОВОЈ ТЕМИ ???
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Када бирам између Амера и Арапа стварно незнам коме би пре.
Али знам ПРАВОСЛАВНИМААААА ХА ХА ХА ХА ХА

БОРБА ЗА ВЕРУ
Епископ Николај Велимировић


С р б и н е б р а т е, теби се обраћам, да те нешто упитам. Не устављај волове твоје, и не задржавај плуг твој. На питање моје можеш одговорити и орући. Не питам те за пут, да би морао дићи руку са плуга и показати ми пут. Не иштем ти воде, да би морао престати с орањем и повести ме на извор. Гле, ти цео дан ореш и цео дан мислиш, и мисли твоје остају затворене унутра у теби. Хоћу да те упитам о нечем што је унутра у теби, на што ми можеш одговорити држећи руке на плугу и корачајући лагано браздом за воловима.
 
eremita:
Поводом недавне изјаве команданта међународних снага Еуфора у Босни Дејвида Ликија О ТОМЕ ДА ОН НИШТА НЕ ЗНА О ПОСТОЈАЊУ ТЕРОРИСТИЧКИМ КАМПОВА У БОСНИ, ЧАСОПИС "Слободна Босна" је до детаља описао како и ГДЕ раде терористички кампови у Босни. Уредник овог недељника је Сенад Авдић, умерени муслиман. Писали су о томе да Дејвид Лики као и већина западних политичара који служе у Босни НАМЕРНО ОБМАЊУЈУ ЈАВНОСТ, из разлога што сматрају ДА ЈЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ СВЕТА ДОБРО ДА СЕ СВИ ТЕРОРИСТИ КОНЦЕНТРИШУ НА ЈЕДНОМ МЕСТУ И ТО У БОСНИ.

Жак Клајн је међутим ПОТВРДИО САВЕТУ БЕЗБЕДНОСТИ ДА СУ МУСЛИМАНСКИ ТЕРОРИСТИ АКТИВНИ У БОСНИ.

Кампови за обуку терориста налазе се близу Јабланице и Борачког језера у Херцеговини - али су сада премештени на друге локације, као на пр. то што је организован велики камп између Бихаћа и Босанске Крупе где је стационирана
"Активна исламска младост". Обука се спроводи под војним шаторима на имању Фуада Вуковића чији је отац Мустафа био један од оснивача владајуће муслиманске Партије за демократску акцију.
ВЕХАБИСТИЧКИ ИСЛАМСКИ ПОКРЕТ У бОСНИ РАЗВИЈА СЕ НА ОСНОВУ ВОЂСТВА МУЏАХЕДИНА ИЗ АРАПСКИХ ЗЕМАЉА КОЈИ СУОСТАЛИ У БОСНИ ПОСЛЕ ГРАЂАНСКОГ РАТА.

И о каквој АНТИ-ИСЛАМСКОЈ борби Америке СЕ ТРАБУЊА НА ОВОЈ ТЕМИ ???
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
srpska posla,ali ona lazljiva
 
Sta bre!

Ja sad da idem da podrzavam amere protiv balija?
Jel sti normalan?

Sami su sebi zakuvali sranje! Kada smo mi udarali na balije oni su im pomagali. Oni se ne bore protiv islama vec za naftu i ostalo sto ide uz to! Jer kada bi oni zaista vodili rat protiv balija nikada nam nebi trazili da izrucimo Ratka I Radovana najvece borce protiv islama.

Nebi me cudilo da jos malo njihovo stanovnistvo pocne da nosi one nase majce. Skinsi po evropi izuzetno gotive tu dvojicu.
 
CIKLON B:
Sta bre!

Ja sad da idem da podrzavam amere protiv balija?
Jel sti normalan?

Sami su sebi zakuvali sranje! Kada smo mi udarali na balije oni su im pomagali. Oni se ne bore protiv islama vec za naftu i ostalo sto ide uz to! Jer kada bi oni zaista vodili rat protiv balija nikada nam nebi trazili da izrucimo Ratka I Radovana najvece borce protiv islama.

Nebi me cudilo da jos malo njihovo stanovnistvo pocne da nosi one nase majce. Skinsi po evropi izuzetno gotive tu dvojicu.

Pomoć balijama je bio specijalni rat Amera: Dobro su im došli za rasturiti onu tiletovsku naduvanu i umišljenu JNA. To što Ameri 'traže' izručenja navedenih je samo umiljavanje Carli, da im paše, već bi oni bili u Haaahaahaaagu...
 

Back
Top