Da li je krstarica demokratski forum???

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.927
Citam mnogo u zadnje vrijeme komentare ovde na podforumu politika i prosto ne mogu da vjerujem nekim stvarima...

Kako sam mogao da primjetim da je jedino KRSTARICA demokratski orijentisan forum (mozda ne najbolji izraz, al jade) docim vidim iz vasih komentara da na mnogo drugih foruma ima: cenzure, banovanja, brisanja, i joste kojekakvih gluposti..

S toga dragi moji i drage moje, dajte svoju ocjenu i misljenje o nasem zajednickom forumu i recite svima otvoreno i u brk, kakve i da li ima ikakvih ogranicenja sto se tice foruma KRSTARICE, sem osnovnih prepreka, koja su postavljena pravilnikom...

Moje misljenje, ako nekoga interesuje da su BROJ 1 sto se tice prava slobode govora...

Izvolite....
 
pa to je normalno niko nikoga ne vredja niko nikom ne preti itd
ok aj dobro ako se slucajno zashljemci kakav lojavac sa provokacijama to se kulturno eliminise:D:D:D
ili recimo kada crnogorcine pocnu sa svojim reinkarnacijama onda zna se sta sledi:lol: :lol:
ostalo je sve ok pa ljudi nema vise udbe ako je i ima onda njene recidive imas na bledevedesetdva i ostalim mondijalistickim placipi*kastim forumima:D:D:lol:
 
GZ:
Citam mnogo u zadnje vrijeme komentare ovde na podforumu politika i prosto ne mogu da vjerujem nekim stvarima...

Kako sam mogao da primjetim da je jedino KRSTARICA demokratski orijentisan forum (mozda ne najbolji izraz, al jade) docim vidim iz vasih komentara da na mnogo drugih foruma ima: cenzure, banovanja, brisanja, i joste kojekakvih gluposti..

S toga dragi moji i drage moje, dajte svoju ocjenu i misljenje o nasem zajednickom forumu i recite svima otvoreno i u brk, kakve i da li ima ikakvih ogranicenja sto se tice foruma KRSTARICE, sem osnovnih prepreka, koja su postavljena pravilnikom...

Moje misljenje, ako nekoga interesuje da su BROJ 1 sto se tice prava slobode govora...

Izvolite....

jeste najbolji... al treba administrator (bar na ovom podforumu) i to pod HITNO!!!

iz prostog razloga jer masa ljudi ne pishe o politici, vec smara svojim tripovima ljude koje to ne interesuje.

to shto svako pishe shta oce i nije neki plus. jer ima tolikih spamera po forumu da je to strashno... a vremenom ce na forumu samo oni ostati, pa trenutno najbolji forum, postace naj komicniji, a onda ce nestati...
 
GZ:
Citam mnogo u zadnje vrijeme komentare ovde na podforumu politika i prosto ne mogu da vjerujem nekim stvarima...

Kako sam mogao da primjetim da je jedino KRSTARICA demokratski orijentisan forum (mozda ne najbolji izraz, al jade) docim vidim iz vasih komentara da na mnogo drugih foruma ima: cenzure, banovanja, brisanja, i joste kojekakvih gluposti..

S toga dragi moji i drage moje, dajte svoju ocjenu i misljenje o nasem zajednickom forumu i recite svima otvoreno i u brk, kakve i da li ima ikakvih ogranicenja sto se tice foruma KRSTARICE, sem osnovnih prepreka, koja su postavljena pravilnikom...

Moje misljenje, ako nekoga interesuje da su BROJ 1 sto se tice prava slobode govora...

Izvolite....

Па за сада и ЈЕСТЕ НАЈБОЉИ, али то је управо стога ШТО НЕ ПОСТОЈИ ДЕЖУРНИ ПОЛИЦАЈАЦ - све се среди само по себи, а не да нека будалчина
изиграва власт чак и овде где људи имају једно једино место на коме инкогнито могу да искажу своје мисли... добро... има сукоба, свађа, вређања, али то је
спорадично И ИПАК СВЕ У ИНТЕРЕСУ ОВОГ ФОРУМА.

Примећујем да се стално појављују неки "предлози" о потреби постављања дежурног пандура (модератора) па се питам - да ли се то плаћа када се стално гура та идеја или је у питању неиживљена дозица властољубља.
 
GZ:
Citam mnogo u zadnje vrijeme komentare ovde na podforumu politika i prosto ne mogu da vjerujem nekim stvarima...

Kako sam mogao da primjetim da je jedino KRSTARICA demokratski orijentisan forum (mozda ne najbolji izraz, al jade) docim vidim iz vasih komentara da na mnogo drugih foruma ima: cenzure, banovanja, brisanja, i joste kojekakvih gluposti..

S toga dragi moji i drage moje, dajte svoju ocjenu i misljenje o nasem zajednickom forumu i recite svima otvoreno i u brk, kakve i da li ima ikakvih ogranicenja sto se tice foruma KRSTARICE, sem osnovnih prepreka, koja su postavljena pravilnikom...

Moje misljenje, ako nekoga interesuje da su BROJ 1 sto se tice prava slobode govora...

Izvolite....
ФОРУМ ЈЕ О.К !!!! НЕДАЈМО КРСТАРИЦУ!!!
ПОЗДРАВ СВИМА ФОРУМАШИМА!!!
 
Pa pitanje sam postavio iz razloga sto vidim da se vodi ziva diskusija gotovo na svaku postavljenu temu... Pored toga ima i losih stvari koje se mogu da procitaju i misljenja sam da neke stvari treba staviti na nivo ako nista ono bar kucne kulture i vaspitanja, bez psovki i uvreda bas zesce sadrzine, sto je pravilnikom i predvidjeno...

Sto se tice razlicitih misljenja i sporadicnih prepucavanja na to se i odnosila ova tema jer vidim da moze svako da izrazi svoje misljenje (pod uslovom da je pristojno) pa ne mora takvo misljenje svima da se dopada ali bez psovki i pretjerano grubih rijeci...

Po meni opet kazem da je Krstarica najbolji forum i da je treba da podrzimo sa kvalitetom pisane rijeci koja ovde treba da se nalazi.. Sad ce neko da mi kaze da nemamo svi dobar nivo... I to je tacno, ali imamo svi bar osnovni nivo kulture kojeg bi se trebali drzati i samim ti smo napravili dobar pocetni potez...

Mislim da se vecina vas slaze sa mnom...

Pozdrav za sve....
 
eremita:
Па за сада и ЈЕСТЕ НАЈБОЉИ, али то је управо стога ШТО НЕ ПОСТОЈИ ДЕЖУРНИ ПОЛИЦАЈАЦ - све се среди само по себи, а не да нека будалчина
изиграва власт чак и овде где људи имају једно једино место на коме инкогнито могу да искажу своје мисли... добро... има сукоба, свађа, вређања, али то је
спорадично И ИПАК СВЕ У ИНТЕРЕСУ ОВОГ ФОРУМА.

Примећујем да се стално појављују неки "предлози" о потреби постављања дежурног пандура (модератора) па се питам - да ли се то плаћа када се стално гура та идеја или је у питању неиживљена дозица властољубља.

pa kolko znam Krstarica je privatna firma, zar ne? i kako moze neko od forumasha da se nada tom poslu?

a da treba neke spamere izbaciti, treba...
 
Petar_FPN:
a jel ima neki bosanski forum? interesuje me kako tamo izgledaju stvari..vispak,jel znas?

Хах, како да нема, питај БЛ, ја видох и саблазних се ... почиње са БУЈРУМ...
све чисти муџахедински разговори... има их доста који пишу ћирилицу али
убацују пола арапских речи, сачувај ме Боже...:roll: :roll: :roll:
 
samo se ti smej zvekla ... ali duga tradicija liberalizma dokazuje moje tvrdnje...
weirdface-1.gif
 
veKsla:
ma nije vekslo to di dodje ko veslo
mi se zovemo veKsla
da na vrh jezika
a koji je quyaz ono U.E. mislim pretpostavljam ali da ne opalim
pa mislim je li ovaj :D


U.E. ti je brate najveci knjizevnik danasnjice po meni, Umberto Eko. Pita on na promociji jedne svoje knjige u Italiji Milorada Pavica, stidljivo kao dete:"Izvinite gospodine Pavicu da li se vidi iz moje literature da ja obozavam Svetu Goru?" A Pavic mu rece:" Iz svake reci to provejava gospodine Eko". Tad je otisao sretan kao malo dete. Mozda najveci um danas medju knjizevnicima i ne samo medju njima. :grin: :grin: :grin:
 
veKsla:
.................................:D
.................................:D
.................................:D
...........................:D:D:D:D:D
.............................:D:D:D:D
...............................:D:D:D


Ode eremita ali ti ih slazes kao on. Eremita iz pravog ugla cisto, precizno, odmereno, jako, a ti brate ono ko kad bacas seme u bastu.... :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :!: :!: :idea: :arrow:
 
marlon:
U.E. ti je brate najveci knjizevnik danasnjice po meni, Umberto Eko. Pita on na promociji jedne svoje knjige u Italiji Milorada Pavica, stidljivo kao dete:"Izvinite gospodine Pavicu da li se vidi iz moje literature da ja obozavam Svetu Goru?" A Pavic mu rece:" Iz svake reci to provejava gospodine Eko". Tad je otisao sretan kao malo dete. Mozda najveci um danas medju knjizevnicima i ne samo medju njima. :grin: :grin: :grin:
e vidis znaci eto tako stvarcice stoje dakle EKO e onda ok sad vise nemam ocemu da tupkam i prepustam se vinu je*es zveklu to cu ujutro:roll: :roll:
 

Back
Top